Şimdi Ara

Crash Bandicoot PS1 vs PS4 Pro Grafik Karşılaştırması (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence Mario 64 zaten çok çok kaliteli bir yapım, hala Nintendo konsolları üzerinde marketten alınıp oynanabiliyor. Crash'a gelince, o dönemin şartlarına göre çok kaliteli bir yapımdı. Adamlar sadece platform oyunları ile kalmadı, Crash Bash ve Crash Team Racing gibi döneminin kaliteli yapımlarına da imza attı. Özellikle oyun dünyasına Playstation ile giren oyuncular için büyük anlamı vardır. O yüzden bence bu insanların hatıralarına, bu seriye duydukları sevgiye saygı duymak gerekir diye düşünüyorum...
  • belki demo olduğu için grafikler pek tatmin edici değildir önemli olan tam sürümü god of war 3 ün demosuyla tam sürümüne bakın arada çok fark var oyun tam çıktığında bu yorumları yaparız şimdi eleştiri için biraz erken yapımcı firma oyuna artı yönlerde katmış mesela crash 1 de gri elması aldığınız zaman crash sadece kendi etrafında dönüyordu yeni versiyonda elması aldğınız zaman crash elması ağzından çıkarıyor ve yukarı atıyor böyle güzel düşünülmüş yönleri de var
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Fakat birinin iyi olması diğerinin iyi olabileceğini de göstermiyor. Crash kendi çapında değerlendirildiğinde ortalamanın üstü iyilikte olabilir. Nintendo bir kenara zaten orijinal playstationda Crashten daha kaliteli yapımlar vardır. Kıyas yapsakta yapmasakta durum değişmez.

Crash'i herkesten beğeni toplayabilecek bir oyun olarak görmüyorum. Beğenmeyenlere türlü kılıflar uyduran sığ düşünen trolleri ciddiye almıyorum. "Mükemmel -şakşakşak-" yapmıyorum diye zorlarına gitmiş olabilir

Bilgisiz bir yorum daha. Crash Bandicoot'u 1996 yılında oynayanlar Naughty Dog'un ne olduğunu bile bilmiyorlardı. Zamanında oynayan herkes oyuna hayran kaldı. Dönemi bilmediğin için şuanda çocukça atıp tutuyorsun.

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Hala yazıyor musun troll

Zamanında beyin darbesi almış olabilirsin sanırım. ND'nin bilinip bilinmemesinden banane. Oyunun distribütörlüğünü o zaman Sony yapmış. Yani bu oyunu beğenmiyorum diye senin salak saçma Sony fanboyu iddialarını çekemem. Her Sony oyunu beğenilmiyor. Bunun o zamanı beriki zamanı yok.

Bu kadar insan 80'lerde çıkan orijinal Super Mario Bros'u zamanında oynadığı için beğendi ya zaten komik şey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hala yazıyor musun troll

Zamanında beyin darbesi almış olabilirsin sanırım. ND'nin bilinip bilinmemesinden banane. Oyunun distribütörlüğünü o zaman Sony yapmış. Yani bu oyunu beğenmiyorum diye senin salak saçma Sony fanboyu iddialarını çekemem. Her Sony oyunu beğenilmiyor. Bunun o zamanı beriki zamanı yok.

Bu kadar insan 80'lerde çıkan orijinal Super Mario Bros'u zamanında oynadığı için beğendi ya zaten komik şey

Yaşın küçük olduğu için bilmemen doğal. O zamanlar platformun ne olduğu önemli değildi. Crash Bandicoot, Crash Bandicoot olduğu için beğenildi. Fanboylar yoktu o zaman. Herkes oynamıştı ve beğenmişti. 18 yaşında kişisin sanki o dönemde yaşamış gibi yorum yazıyorsun. Biz varken sen yoktun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Aralık 2016; 18:49:56 >

Tutarsız oluyorsun laflarınla. Crash'i sadece zamanında oynayanlar beğenebilir diyorsun. Bu da Crash'in kalitesizliğini gösteriyor. Çıtır çerez oyundan başka bir şey değil evet.

Zamanında oynasaydım da fikrim değişmezdi. İdrak edemiyorsun yapabilecek bir şeyim yok.

Herkes oynayıp, herkes beğenmişti. At yalanı ...... Genelleme yaparak popülist konuşma benle. Birey olmayı öğren.

• quote:

Tutarsız oluyorsun laflarınla. Crash'i sadece zamanında oynayanlar beğenebilir diyorsun. Bu da Crash'in kalitesizliğini gösteriyor. Çıtır çerez oyundan başka bir şey değil evet.

Zamanında oynasaydım da fikrim değişmezdi. İdrak edemiyorsun yapabilecek bir şeyim yok.

Herkes oynayıp, herkes beğenmişti. At yalanı ...... Genelleme yaparak popülist konuşma benle. Birey olmayı öğren.

Genel zaten. Biz yaşadık, sen yoktun. Kime sorarsan benim söylediğim şeyi söyler. O dönemler fanboyluk yoktu, platform ayrımı yoktu. Troll diye bi kavram yoktu. Trollük 5 senedir var.

Nintendo'sunu da, Playstation'ını da, Sega'sını da, Amiga'sını da oynadık...
    Sormadım. Oyun yorumlayabilmek için ilk çıktığı zamanda oynamaya ihtiyacım yok. Ha o zaman da oynasaydım da "beğenmezdim" diyorum. Anlamış olman lazımdı. Eğer anlamakta sıkıntın varsa bilemem.

Yorumum Crash hakkındadır. Ayriyetten senin saçma platform, troll cevaplaşmalarınla uğraşamam. "Onu da oynadım bunu da oynadım." Yani oynadın da karşiki dağ mı yarıldı. Git oynamaya devam et o zaman. Sanki ilk atomu parçalayanmışsın gibi. Alt tarafı tüketicisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 6 Aralık 2016; 19:46:19 >
  • quote:

Sormadım. Oyun yorumlayabilmek için ilk çıktığı zamanda oynamaya ihtiyacım yok. Ha o zaman da oynasaydım da "beğenmezdim" diyorum. Anlamış olman lazımdı. Eğer anlamakta sıkıntın varsa bilemem.

Yorumum Crash hakkındadır. Ayriyetten senin saçma platform, troll cevaplaşmalarınla uğraşamam. "Onu da oynadım bunu da oynadım." Yani oynadın da karşiki dağ mı yarıldı. Git oynamaya devam et o zaman. Sanki ilk atomu parçalayanmışsın gibi. Alt tarafı tüketicisin.

Küçük kardeş, kime sorarsan sor bu böyledir. Senin bilip bilmemen beni ilgilendirmez. Yarın gelir Half Life'a bile çöp dersiniz. Oyun dünyası ile uzaktan yakından alakan yok. Yaşın da yetmiyor zaten.

Zelda'ya, ICO'ya, Final Fantasy'ye çöp diyen cahiller gördük. Mario'ya, Pokemon'a laf atan cahiller gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Aralık 2016; 19:57:35 >

Sen kimsin de benim oyun bilgimi kıstaslıyorsun ebleh. Crash hakkında yorumum böyle. Diğer oyunlar hakkındaki yorumlarım farklı olacaktır.

Sanki tüm oyunlara karşı bir tavırdaymışım gibi yazacağını tahmin etmiştim. Altıncı hislerim çok kuvvetli. Sığsın sığ kalacaksın. Trollsün troll kalacaksın. Bu yaşta sana trollük yakışıyor mu hiç yazık

Oyun dünyasıyla uzaktan yakından alakam yokmuş hahahahahahahhaah Dünya'da bir tek senin alakan var zaten.

Yaşın 35'i geçkin olabilir ne yapalım gazi madalyası mı verelim sana. Sendroma girmişsin. Half Life gibi günümüz oyununu örnek göstermişsin bir de. Senin zamanında daha eski oyunlar vardı. Şimdi benim bildiğim mesela Pac-man güzel oyundu. Ama sen onu sahiplen ki sadece senin zamanındakiler oynasın. Zihniyete bakar mısın.

• quote:

Sen kimsin de benim oyun bilgimi kıstaslıyorsun ebleh. Crash hakkında yorumum böyle. Diğer oyunlar hakkındaki yorumlarım farklı olacaktır.

Sanki tüm oyunlara karşı bir tavırdaymışım gibi yazacağını tahmin etmiştim. Altıncı hislerim çok kuvvetli. Sığsın sığ kalacaksın. Trollsün troll kalacaksın. Bu yaşta sana trollük yakışıyor mu hiç yazık

Oyun dünyasıyla uzaktan yakından alakam yokmuş hahahahahahahhaah Dünya'da bir tek senin alakan var zaten.

Yaşın 35'i geçkin olabilir ne yapalım gazi madalyası mı verelim sana. Sendroma girmişsin. Half Life gibi günümüz oyununu örnek göstermişsin bir de. Senin zamanında daha eski oyunlar vardı. Şimdi benim bildiğim mesela Pac-man güzel oyundu. Ama sen onu sahiplen ki sadece senin zamanındakiler oynasın. Zihniyete bakar mısın.

Sende şuanda hangi konsollar var merak ettim. Yoksa PC başından sallıyor musun öyle

XBOX Fanboyu olduğun için otomatik olarak Trollüyorsun da beceremiyorsun. Kendini rezil edersin ancak. Eksi verme olayı olsaydı şimdiden 30 eksi almıştın...

Şuan kullandığım konsolum yok(eski konsollarımı saymazsam) Yeni çıkan konsollar beni tatmin etmedi. Fakat ödünç alıp hikaye bazlı oyunları oynuyorum. Multiplayer oyunlara vakit ayırmak istesem gider alırım. Parası dokunmaz. Ki Switch çıktığı zaman alacağım. PS4 Pro'yu ise saatiyle tükenen oyunları için anca ödünç alıp evime koyarım.

Telefondan yazıyorum mesajı kör falan mısın?

Bence sen travmatik bir Sony fanboyusun. Eksi verme olsa beni her türlü geçerdin. Ben eksi almamak uğruna doğrularımı söylemekten vazgeçmem. Sen ise popülist olup eksi kaygısına düşen bir elizabetsin. Playstation haberi altında bu kadar kaygılanmanı gerektiren bir durum yok.

• quote:

Şuan kullandığım konsolum yok(eski konsollarımı saymazsam) Yeni çıkan konsollar beni tatmin etmedi. Fakat ödünç alıp hikaye bazlı oyunları oynuyorum. Multiplayer oyunlara vakit ayırmak istesem gider alırım. Parası dokunmaz. Ki Switch çıktığı zaman alacağım. PS4 Pro'yu ise saatiyle tükenen oyunları için anca ödünç alıp evime koyarım.

Telefondan yazıyorum mesajı kör falan mısın?

Bence sen travmatik bir Sony fanboyusun. Eksi verme olsa beni her türlü geçerdin. Ben eksi almamak uğruna doğrularımı söylemekten vazgeçmem. Sen ise popülist olup eksi kaygısına düşen bir elizabetsin. Playstation haberi altında bu kadar kaygılanmanı gerektiren bir durum yok.

Herhangi bir konsola sahip olmadığını biliyordum zaten. Oyun geçmişin yok. Olay anlaşıldı

Sen ne cins bir adamsın. Famicom, gameboy, ps1 ve ps2'im var. Wii'yi sattım. Diğerlerini ise arkadaşlarımla oynadım. Oyun geçmişin yokta ne demek. Zır cahil.

Oyun konsoluna sahip olmayı meziyet mi sandın zavallı.

• quote:

Sen ne cins bir adamsın. Famicom, gameboy, ps1 ve ps2'im var. Wii'yi sattım. Diğerlerini ise arkadaşlarımla oynadım. Oyun geçmişin yokta ne demek. Zır cahil.

Oyun konsoluna sahip olmayı meziyet mi sandın zavallı.

Evet meziyet. Sen dönemi bilmeden sırf XBOX Fanboyu olduğun için Crash Bandicoot'u Trollemeye kalkarsan cevabını da alırsın. 18 yaşındasın değil mi?
    Meziyetse koleksiyonerler dururken sanada konuşmak düşmez o zaman. Çeneni kapatıp oturursun. Ki sende de her konsol yok yüksek ihtimal. Crash Bandicoot'u gözünde çok büyütmüşsün sanırım. Trollemeye kalkmışta cevabını almışmış. Sanki oynamadığım bir oyun.

Asıl sen 35 yaşın üstünde değilsen böyle "Zamanında biz her konsolu oynadık" diye konuşman komik kaçmış. Yaşını bilemiyorum belki 30 bile yoksundur gelip burada milleti kekliyorsun. Ayrıca 18 yaşında değilim

• quote:

Meziyetse koleksiyonerler dururken sanada konuşmak düşmez o zaman. Çeneni kapatıp oturursun. Ki sende de her konsol yok yüksek ihtimal. Crash Bandicoot'u gözünde çok büyütmüşsün sanırım. Trollemeye kalkmışta cevabını almışmış. Sanki oynamadığım bir oyun.

Asıl sen 35 yaşın üstünde değilsen böyle "Zamanında biz her konsolu oynadık" diye konuşman komik kaçmış. Yaşını bilemiyorum belki 30 bile yoksundur gelip burada milleti kekliyorsun. Ayrıca 18 yaşında değilim

Yeni nesil küçüklerde ciddi sıkıntı var. Dönemi yaşadık söylüyoruz. Kime sorsan böyledir diyoruz. Oyun geçmişin yok, konsolun yok. Daha da uzatma işte.

Hadi hakkında saçma sapan konuşacak başka birilerini bul. Trollerle daha fazla uğraşamam.

Oyun geçmişimi söylesem beyin devrelerin yanar. Ameliyat masasından kalkamazsın. Sen de uzatma bence. Konsolum var dedim anlama özürlüsün herhalde olsun biz seni böyle de kabul ederiz.

Yaşım büyük dersin öyle konuya girersin sen de o da yok. Yaşını söyleyemiyorsan buraya gelip zavallılık yapıyorsun. Yaşın belli değil sen kime gelip küçük falan diyorsun.

• quote:

Hadi hakkında saçma sapan konuşacak başka birilerini bul. Trollerle daha fazla uğraşamam.

Oyun geçmişimi söylesem beyin devrelerin yanar. Ameliyat masasından kalkamazsın. Sen de uzatma bence. Konsolum var dedim anlama özürlüsün herhalde olsun biz seni böyle de kabul ederiz.

Yaşım büyük dersin öyle konuya girersin sen de o da yok. Yaşını söyleyemiyorsan buraya gelip zavallılık yapıyorsun. Yaşın belli değil sen kime gelip küçük falan diyorsun.

O avatar ney la öyle? Donlu monlu?
    Konuyu yeterince kirlettin. Alakasız soruları özelden sorabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.