Şimdi Ara

Cpu Sıcaklığı Acil Bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaslar overlock ile core2 duo 2.4 işlemcimi 2.9 yaptım bi defa mavi ekran hatası aldım.

Ama sıcaklıkların hangisi doğru sizce ?

• 1.olan doğru ve işlemcin yanmak üzere dikkatli ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.goodies

1.olan doğru ve işlemcin yanmak üzere dikkatli ol

Ama o 127 olan hep sabit ilk açılışta da sonra da hiç değişmiyor

• Şimdi şöyle overclock u bi kaldır,coretemp ile stok halde ki boşta ve yükte sıcaklıkları değerlendir tekrar bi bakalım.

Sol tarafta ilk olarak görünen 128c sıcaklık olarak tahmin ettim ama daha aşağıda işlemci sıcaklıkları 18 derece görünüyor o 128 olanında ne olduğunu anlayamadım,

Odanda soğuksa yani 18 derece ise boşta 18 derece olma ihtimali olabilir eğer böyleyse hata almanın sebebi sıcaklık değil.

Yani dediğim gibi boşta yükse bi detaylı fotoğraflar gönder tekrar bir değerlendirelim

• quote:

Orijinalden alıntı: B.goodies

Şimdi şöyle overclock u bi kaldır,coretemp ile stok halde ki boşta ve yükte sıcaklıkları değerlendir tekrar bi bakalım.

Sol tarafta ilk olarak görünen 128c sıcaklık olarak tahmin ettim ama daha aşağıda işlemci sıcaklıkları 18 derece görünüyor o 128 olanında ne olduğunu anlayamadım,

Odanda soğuksa yani 18 derece ise boşta 18 derece olma ihtimali olabilir eğer böyleyse hata almanın sebebi sıcaklık değil.

Yani dediğim gibi boşta yükse bi detaylı fotoğraflar gönder tekrar bir değerlendirelim

Teşekkürler hocam. Mavi ekran hatası bi defa oldu başka olmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.