Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ]Windows 10 Çözünürlük Ekran Bulanıklığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
7
Favori
67.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Darzamat

quote:

Orijinalden alıntı: varanus gouldi

Beyler benimde sorunum videodaki gibi çözülmedi işe yaramamıştı ama bi çözüm buldum.
    http://windows10_dpi_blurry_fix.xpexplorer.com/ şu sitedeki programı indirdim.
    Use Windows 8.1 DPI Scaling(our fix) işaretleyip aşağıdan DPI Scale'i %125 olarak işaretledim.
    Bir yeniden başlatma işleminden sonra sıkıntım kalmadı şuan.

Kesinlikle işe yaradı, teşekkürler.

aynı sorun bende de oldu, bu yöntem ile çözüme ulaşabildim. Çok teşekkür ederim.

• Bu tip uygulamalara gerek yok ki daha basit bir yolu var.

Özel ölçeklendirme ayarini açın önerilen olceklendirmeniz ne ise aynısını elle girin oturumu kapatıp tekrardan acin. Hepsi bu...

Örneğin benim dizustumun önerilen olceklendirmesi %125

Özel olceklendirmeyi açıp tekrardan %125 yapiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende de aynı sorun var. Windows 10 güncel sürüm kullanıyorum. Yeni monitör aldım Samsung 27" Curved Ekran. Yazılar bulanık, altta görev çubuğundaki simgeler bulanık, sağa rüzgar efektli gibi sanki... bu sorunumu bir türlü çözemedim. Monitörden otomatik ayar yaptım, manul ayar yaptım; pc ayarlarından ölçeklendirme yaptım, hiçbirinden sonuç alamadım. Yardımcı olabilecek var mı aramızda. Başka ne uygulayabilirim.?
  • Sorunun kesin çözümü ölçeklendirme ayarını elle girmek detaylı anlatıma buradan yararlanabilirsiniz : Windows 10 Bulanık Yazı Sorunu Çözümü | %125 Dpi Fix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GUNERE$ -- 9 Mayıs 2020; 2:26:39 >
  • ya kardeş allah senden razı olsun
  • varanus gouldi V kullanıcısına yanıt
    benimde sorunum çözüldü Allah razı olsun
  • varanus gouldi V kullanıcısına yanıt
    2021’den yazıyorum. Çok teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.