Şimdi Ara

{ÇÖZÜLDÜ} Crucial BX500 240 gb Değerleri Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, dün başlıkta belirttiğim ssd'yi satın aldım. Anakartım Asus A68HM-K . Sata3 portundan bağlantıyı kurdum. Değerlerim aşağıdaki gibi çıkıyor, internetten baktığımda düşük gibi geldi. Yapmam gereken bir ayar mı var acaba ? Yardımlarınızı bekliyor, teşekkür ediyorum.{ÇÖZÜLDÜ} Crucial BX500 240 gb Değerleri Hakkında

düzenleme: BİOS ayarlarına girerek maximum hızı 3 gb/s 6 gb/s ye çıkardım. sonuçlar bu şekilde değişti. konuyu aratarak bulanlar için burada dursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukaraça -- 22 Ağustos 2019; 13:49:44 >

• Boşta ve yükteki sıcaklık değerlerini paylaşabilir misiniz? (kasa içinde mi, dizüstünde mi?)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Aynı SSD'yi kasa içerisinde kullanıyorum. Boşta 39, yükte de en yüksek 71 dereceyi buldu.
  • Mayata38 M kullanıcısına yanıt
    Alacağım bi ssd, ama o kadar sıcak şey dizüstüne uygun değil bence.. Bx500 'ü tercih edip etmeme konusunda gidip gelirken hemen eliyorum kesin bir kararla. Ort. 50 derece ssd mi olur.. Hani ssd övülürken artılası olarak serin çalışıyor deniyordu.

Yanıt için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 27 Ağustos 2019; 12:17:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Boşta ve yükteki sıcaklık değerlerini paylaşabilir misiniz? (kasa içinde mi, dizüstünde mi?)
    Musait zamanda atacagim degerleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    Sağ olun, dikkate alacağım paylaşacağınız değerleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • {ÇÖZÜLDÜ} Crucial BX500 240 gb Değerleri Hakkında

Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 21 Ocak 2020; 11:35:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.