Şimdi Ara

# Cowon iAudio F2 İncelemesi # (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
0
Favori
87.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ustalar acaba bu ürün mpeg4 oynatıyor mu???bilgi verirseniz sevinirim.mp4 player almayı düşünüyorum 2gb samsung YP-T9BQ ile bunun arasında bir seçim yapıcam.lütfen yardım..teşekkürler..
  • Sadece avi biçimindeki görüntü dosyalarını destekliyor. Ama mpg4 videolarını JetAudio programı ile avi'ye kolaylıkla çevirebilirsin.
  • teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ons

quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

quote:

Arkadaşlar lyric displayle ilgili bir sorun yaşıyorum. LDB programında şarkılara sözleri ekliyorum ve alete attığım zaman ilk başta problemsiz çalışıyor, ancak daha sonra ertesi gün tekrar açıp sözleri görmek istediğimde çıkmıyor. Bu ilk olduğunda şarkıları silip tekrar attım ve yine düzeldi ancak sonra problem tekrar etti.. Firmware'le ilgili birşey diye düşünüyorum 1.11 kurulu şu anda, ya sonuçta çok da gerekli değil lyric display ama insanın canı sıkılıyor gene de..

Senin mesajını görmemişim @ons, özür dilerim.

Şimdi çözüm için tahminler yürüteyim. Mesela şarkı sözü eklediğin parçaları salt okunur olarak iAudio'nun belleğine atabilirsin.

Menüden Lyric seçeneğinin aktif olup olmadığına bakabilirsin.

Sağol @tech_turk,
    Yaa menuden Lyric display zaten açık şarkı çalarken de lyric i açıyorum hiçbirşey çıkmıyor sende de 1.11 vardı değil mi bu versiyonla hiç lyric ekleyip şarkı atmayı denedin mi? Merak ediyorum çünkü firmware'den mi sorun başka birşey mi?
    Aslında salt okunur atmak iyi fikir onu bir deneyeyim..

Maalesef salt okunur atmak da işime yaramadı v1.10 u filan kurup denemek istiyorum ama cowonun sitesinden ona da ulaşamadım sayfa açılmıyor. Artık bu şekil kullanıcam bir sonraki versiyona kadar bu v.1.11 i kurduktan sonra lyric ekleyip şarkı atan bi arkadaş yok mu bana sorun yaşayıp yaşamadığını söyleyebilecek?

• Ben de 1.11 firmware sürümünü kullanıyorum ama hiç bir sorun yok.

Lyriclerin gözükmediği zaman menüden lyric.in aktif olup olmadığına bak bir ister. Belki kendiliğinden devre dışı kalıyor olabilir.
  • Selam.

Tanıttığın ürün bayağa dikkatimi çekti ama bazı küçük ayrıntılar benim için çok önemli.

Daha önce aynı forumda Sandisk'i yok çok ufak, yok çok hafif, hiç problemi yok, gayet kolay felan fistan diye gayet pazarlamaya yönelik topiklere kanıp cihazı aldığımda, ağır, büyük, müzik listesi yapmaktan uzak, sesi düşük saçma sapan bi şey ile karşılaştığımdan acaba bana bazı ayrıntılarını açıklayabilir misin cihazın?

Öncelikle Mp3'leri Tag bilgileri ile mi yoksa klasör adı ve MP3 parça isimleriyle mi tanıyor?

Firemware işleminde sorun çıkıyor mu, hiç format attın mı?

Mümkünse senin için olumsuz olabilecek dediğin taraflar samimice nedir?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Ben de 1.11 firmware sürümünü kullanıyorum ama hiç bir sorun yok.

Lyriclerin gözükmediği zaman menüden lyric.in aktif olup olmadığına bak bir ister. Belki kendiliğinden devre dışı kalıyor olabilir.

cowonamerica.com'dan v1.10'u bulup kurdum düzeldi sanırım ya firmware düzgün kurulmadı (1.11) ya da firmware'in kendisinde bir sorun var ama birincisi daha büyük olasılık çünkü başka kimsede göremedim bu problemi; @tech_turk sen problem yok derken 1.11 i kurduktan sonraki player'a attığın şarkıları da kapsıyor mu bu durum? Çünkü sanırım sorun şarkıyı atarken oluşuyor..

• Ben de hiç bir sorun oluşmadı. Firmware update işlemini doğru yapmıştım ve lyricleri LDB ile hallediyordum.

Ama düzeldiğine sevindim. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luciferman

Selam.

Tanıttığın ürün bayağa dikkatimi çekti ama bazı küçük ayrıntılar benim için çok önemli.

Daha önce aynı forumda Sandisk'i yok çok ufak, yok çok hafif, hiç problemi yok, gayet kolay felan fistan diye gayet pazarlamaya yönelik topiklere kanıp cihazı aldığımda, ağır, büyük, müzik listesi yapmaktan uzak, sesi düşük saçma sapan bi şey ile karşılaştığımdan acaba bana bazı ayrıntılarını açıklayabilir misin cihazın?

Öncelikle Mp3'leri Tag bilgileri ile mi yoksa klasör adı ve MP3 parça isimleriyle mi tanıyor?

Firemware işleminde sorun çıkıyor mu, hiç format attın mı?

Mümkünse senin için olumsuz olabilecek dediğin taraflar samimice nedir?

Teşekkür ederim.

Cihaın ayrıntısı falan yok, kalitesi de bir çok kişi tarafından bilinen (DH olsun, yabancı forumlar olsun herkes COWOn'un kalitesini bilir ) bir üründür.

Cihazın beleğine atılan parçalar taglere göre de sıralanabiliyor, klasör şeklinde de (bunun için menüden dosya görüntüleme şeklini değştirmek yeterli oluyor).

Firmware işleminde ben hiç bir sorun yaşamadım ama yukarıda da okuyacağın gib @ons arkadaşımız ufak bir sorunla karşılaşmış. Fakat bu ufak sorunu gidermiş.

COWON F2'un radyosu kalitesiz, metin görüntülerken Türkçe karakterleri desteklemiyor ve 60 mW'lık ses çıkış gücüne kulaklık dayanmıyor.

Ayrıca aklınıza takılan birkaç soru daha olursa seve seve cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 27 Mart 2007; 18:56:23 >

• quote:

Ben de hiç bir sorun oluşmadı. Firmware update işlemini doğru yapmıştım ve lyricleri LDB ile hallediyordum.

Ama düzeldiğine sevindim. Geçmiş olsun.

Saolasın
    Bu arada bu sorun hakkında Cowon'un internet sitesinde Q&A bölümüne de yazmıştım, hızla cevaplıyorlar. Bana yardımcı olamadılar ama tutumları çok kibar ve anlayışlı aklınızda bulunsun

ons:
    I have a problem with lyrics display. When I add the lyrics to a song by LDB and download to my F2, it shows the lyrics OK, but than next day when I turn on and start to listen it, I try to display the lyrics but they don't show up. First time when it happened I deleted the songs and downloaded again, it was fixed but later the problem occured again. Can anyone help me on this or is there anyone also having that problem? I have 1.11 version of the firmware btw.

iaudio:
    Dear Osman,
    Thank you for using iAUDIO F2.
    It might be the instability of the firmware. Please back up your files, please upgrade the latest firmware.
    Click below to download it, and it will show you the instructions.
    http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboard.php?id=C08&page=1&sn1=&divpage=....
    If you have further questions, feel free to ask us again.
    Thanks again for using the customer support at cowonglobal.com.
    Regards,

ons:
    I already have the latest version (v.1.11)
    But I re-installed it and the problem was not solved. First the lyrics are shown but then when
    I shut my F2 down and re-start they aren't.

iaudio:
    Dear Osman,
    Thank you for using iAUDIO F2.
    First of all, we apologize for the inconvenience. We checked out the problem that you mentioned, and our Research Team is in progress to fix it. It will be improved with the future firmware. If the problem you mentioned is fixed, it will be noticed on our website. We apologize for any inconvenience this may cause you, and we kindly request your understanding.
    If you have further questions, feel free to ask us again.
    Thanks again for using the customer support at cowonglobal.com.
    Regards,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ons -- 28 Mart 2007; 0:48:33 >

• quote:

Saolasın
    Bu arada bu sorun hakkında Cowon'un internet sitesinde Q&A bölümüne de yazmıştım, hızla cevaplıyorlar. Bana yardımcı olamadılar ama tutumları çok kibar ve anlayışlı aklınızda bulunsun

Aklımızın bir köşesinde tutarız.

Kendi çözemediğimiz sorun olursa mutlaka cowonamerica.com forularına yazarız. (Umarım olmaz tabi)

• arkadaslar elimde birtane u3 2gb ile birtane f2 2gb var sıfır usadan ikisinide satmayı dusunuyorum 210 ytl kargo dahil.
  • merhaba,
    2 hafta önce aldım F2 yi.B&H isimli siteden aldım.Alet de şarj problemi başladı.Hep yaptığımız gibi aleti kablo ile bağla donanımı kaldır de ve şarj başlasın uygulama buydu.Şimdi aletin şarjı hiç yok açıyorum low battery deyip kapanıyo.Bende kablosu ile bilgisayara bağlıyorum donanımı kaldırıyorum şarj başlıyor.Ancak saatlerce charcing diyor ekranda hiç durmuyor.Çıkarıyorum açıyorum aleti ve yine low battery deyip kapanıyo ne yapmalıyım sorun nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: celchuk

arkadaslar elimde birtane u3 2gb ile birtane f2 2gb var sıfır usadan ikisinide satmayı dusunuyorum 210 ytl kargo dahil.

Forumda ikinci el bölümü var, oraya açmalısın.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_273/tt.htm
  • Arkadaşlar,
    ben de istanbul'daki panatel showroomdan 2 gb'lık f2 aldım.
    daha doğrusu arkadaşa aldırdım.
    2-3 gün içerisinde elime geçecek.
    320 kağıda maloldu ama 12 taksit yaptılar.
    artık ben de cowon f2 klubündenim
    geldiğinde direk dinliyoruz de mi ?
    öyle format , reset , upgrade ,şarj marjla uğraşmıyoruz herhalde...
    bu siteye girmeden ve yazılarınızı okumadan evvel kafam da sony nw 703 vardı ama neyse ki doğru yolu seçtim...Pişman değilim

• benide bu klube dahil edin bende bugün cowon f2 4gb sahibi oldum ilk defa kullandığım için daha tam olarak kullanımını öğrenmedim. İlk izlenim bende resimdekilerden daha küçük ve karizmatik olmasıydı
  • quote:

Orjinalden alıntı: hammerusta

Arkadaşlar,
    ben de istanbul'daki panatel showroomdan 2 gb'lık f2 aldım.
    daha doğrusu arkadaşa aldırdım.
    2-3 gün içerisinde elime geçecek.
    320 kağıda maloldu ama 12 taksit yaptılar.
    artık ben de cowon f2 klubündenim
    geldiğinde direk dinliyoruz de mi ?
    öyle format , reset , upgrade ,şarj marjla uğraşmıyoruz herhalde...
    bu siteye girmeden ve yazılarınızı okumadan evvel kafam da sony nw 703 vardı ama neyse ki doğru yolu seçtim...Pişman değilim

Öncelikle hayırlı olsun demek isityorum. Ayrıca sana da @AlricDoRei.

İçine müzik dosyalarını kopyalaman ve play tuşuna basıp oynatman yeterli. İlk geldiğinde şarjı dolu oluyor zaten. (Tüm bataryaların özelliğidir bu )

Başlarda ufak sorunlarla karşılaşırsan herkes sana yardımcı olacaktır, hiç kuşkun olmasın.
    COWON'ununu da iyi günlerde kullan.

• quote:

Öncelikle hayırlı olsun demek isityorum. Ayrıca sana da @AlricDoRei.

İçine müzik dosyalarını kopyalaman ve play tuşuna basıp oynatman yeterli. İlk geldiğinde şarjı dolu oluyor zaten. (Tüm bataryaların özelliğidir bu )

Başlarda ufak sorunlarla karşılaşırsan herkes sana yardımcı olacaktır, hiç kuşkun olmasın.
    COWON'ununu da iyi günlerde kullan.

sağolasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 6 Nisan 2007; 0:25:47 >

• Teşekkürler tech_türk arkadaşım.
    Umarım bir sorunla karşılaşmam ama burada bana yardımcı olacak bir çok arkadaş olduğu için bir endişem yok.
    Ben de daha sonra yorumlarımı yazarım.
    Bas ayarları , kulaklık tercihi vs vs...
  • Hayırlı olsun arkadaşlar, aramıza hoşgeldiniz
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.