Şimdi Ara

Counter-Strike: GO Türkiye'de yasaklanabilir! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
7.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Forum1th

quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

quote:

quote:

quote:

Yobazlardan herşey beklenir. Gençlik ve spor bakanlığı mı diyanet işleri mi belli değil. Gençliğin yararına olan ne yapmış bunlar?

Bence gayet güzel bir şey yapmışlar. Bilgisayar oyunu güzel bir şey mi?

Bence güzel bir şey. Sizin fikriniz farklıysa oynamazsınız olur biter.

Oynamıyorum ama, liselilerin internet kafede hem para harcayıp hem vakitlerini boşa harcaması üzücü. Bence bu ülkemizin gelişmemesinin de bir sebebi. Derslerine 1 saat ayırsalar, tabii herkese demiyorum, sadece meslek liseleri gibi yerleden bahsediyorum.

Fakat oyunlar engellense bile dersine çalışmayan adam yine bir yolunu bulur başka bir uğraş edinir. Ayrıca bu oyunu sadece liseliler oynamıyor.

O da doğru, yeni oyunlar da çıkar

Ama disiplin ve çalışma olmadığı sürece ülke gelişemez. Bu kesindir.

Demek istediğim bütün oyunları engellesen yine çalışmaz bahsettiğin tipler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir ara minecraft a sarmışlardı. nerede dinci zihniyeti varsa orada buram buram yobazlık/cahillik kokuyor.

Bununla beraber sadece oynayan kitleye zarar vermekle kalmayıp, aynı zamanda ülkemizi de rezil ediyorlar.
  • Ya islam ülkesi miyiz hoşuna gitmeyen müslümanlar oynamaz olur biter

• Yavaş yasaklasın

• once wolfteam. mincraft sonra lol yasaklansin

• Önce lol yasaklansın ardında cs:go.

Başka oyun firmaları binlerce kişiyle, yüzlerce saat uğraşıyıp oyun yapıyor, bu oyuna birde güncellemeler geliyor 100-200tl arası satıyor, Valve bir gruba veya topluluğa skin yaptırıp 1000tlden satıyor. Türktelekom tekelinden farksız halde valve Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 13 Mayıs 2017; 12:5:25 >
  • CS:GO yasaklanirsa ortalik karisir kardesim bu wikipedia'ya benzemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

CS:GO yasaklanirsa ortalik karisir kardesim bu wikipedia'ya benzemez

Facebook,twitter,youtube,vikipedi yasaklanınca kimsenin sesi çıkmıyorda, liselilerin internet kafelerde oynadığı bir oyun yasaklanıncamı ortalık karışacak ? Merak etmeyin Türkiye'de kimsenin sesi çıkmaz bunada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 13 Mayıs 2017; 12:7:55 >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    CS:GO'yu daha cok umursuyorum. Her seyin alternatifi bulunur CS'nin bulunmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tur1st

CS:GO'yu daha cok umursuyorum. Her seyin alternatifi bulunur CS'nin bulunmaz.

Battlefield 4. Cs Go ile aynı fiyat, daha iyi grafikler, daha gerçekçi oynayış. Git gide wolfteama benzedi cs eldiven,kasalar,100-200 liralık skinler. Yakında silahları wolfteamdaki gibi parayla satın alma gelirse hiç şaşırmayın. Nasılsa Valve bakıyor "senelerce oyun çıkarmama rağmen diğer firmalardan daha çok para kazanıyorum,bir skinden bir ton para alıyorum, pazardan ek ücret kesiyorum,". İnternet kafelere bakarsanız oyuncu kitlesini görebilirsiniz cs'nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 13 Mayıs 2017; 12:43:57 >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Daha zevkli olani secmek suc mu oldu ? Bu is grafige baksa hala PS kafelerde PES13 oynanmazdi. Kim hangisinden keyif aliyorsa onu oynar.

• Cs turkiyenin mohim bir degeridir

• Reahax kullanıcısına yanıt

Bıçaklara %55 ötv vergisi falan gelir bu konu kapanır. Silahlardan ise %30 vergi alırlar.

• Bencede yasaklasinlar bağımlısı oldum kurtulamıyorum meretten :)

• Çomarland da sıradan bir gün.
  • Buna benzer haberi 2000 lerin ortasinda da gormustum siddet icerikli oyunlar internet kafelerde yasaklanacak diye . Ardindan knight online adli oyunu yasaga surmeye calistilar basarili olamadilar

Daha sonra coubter strike i interkafelerse yasaklamak istediler atv kanalinda cikmisti hatirliyorum hala camii ve dinsel o beler yuzunden vs. 2017 bu konuyu buraya cikarttilarsa bana gore Akp hukumeti araciligi ile yasaklama gelebilir yasaklama olmasa bile kisitlama olir belki. Artik nasil olursa . Turkiyedeki mevcut hukumetten herseyi beklerim artik

• Büyük olasılıkla olmayacak ama olsa iyi olur bence cs : go için.

Türkler süper oynuyor bu oyunu, insan bi pcden kalkar tv falan izler oyunun tadını bozuyorlar bi bakıyorsun adam şarjördeki 30 merminin 6 sıyla 3 adam indiriyor, oyun lan bu oyun prof olmak zorunda değilsin iki dakika eğlenelim diyoruz headshott headshottt

• quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

quote:

Orijinalden alıntı: xchg

Türkiye'nin değerleri ile ne alaka? Cihatçı teröristleri ülkenin değeri yapmaya mı çalışıyorsunuz yoksa?

Yavaş saldır.!
    Ülkede her arapça harfi dua sanan insanlar dolu.
    Dust 2 deki arapça yazıları ne sanacak. Freeman emmi buradaymış yazıyormuş felanmı diyecekler :D
    Ha unutmadan Çin versiyon CSGO da neler farklı bir araştır.

Allahım şu mantığa bak ya

madem her arapça harfi dua sanan var oyunu yasaklayacaklarına eğitim versinler demi tabii sizin gibi arap sevdalıları anlamaz bunu
  • bakanlığın önüne cyka blyat ve idi na huy yazılı afişleri asabiliriz artık (!)

gerçi birkaç yıl yeriz ama olsun (!)

• güzel haber gençlerimizin kanser riski azalacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.