Şimdi Ara

counter strike global offensive fps sorunu KAFAYI YİCEM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.öncelikle monster w350et modeli pc kullanıyorum sistemin özellikleri çok iyi.i7 3630 işlemci 2 gtx660m ekran kartı 16 gb ram vs vs gibi özelliklere sahip pc ama şöyle bir sorunum var.ilk önce oyuna giriyorum başlarında gayet güzel fps.ama bi 15 dk sonra bir bakıyorum ki fps 60 70 e düşüyor.doğal olarakta oyun zevkim kalmıyor.ilk başlarda bu sorunu yapmıyordu ama pc ısındıgından dolayımıdır nedir(bana göre bir ısınma söz konusu değildir.) bu türlü anlam veremedim.ama ekran kartıyla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum ayarlarıyla ilgili.bir kaç araştırma yaptım inspectorden optimus enerjiyi enableb yaptım ama malesef hala bu sorunu yaşıyorum.lütfen bir bilgisi olanlar bana yardım edebilirmi kafayı yemek üzereyim.şimdiden teşekkürler.

• msi ge60 bende de aynı problem vardı. güç planını yüksek performans yapınca fpsde artış oldu
  • aynı sorun bende de var. 3-4 hafta önce 150-200 fps aldığım oyun 50-60 fps veriyor. Üstelik dediğin gibi 10-15 dakika sonra daha da düşüyor..
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    bende güç planıda yüksek performans ama hala ilk 10 15 dk düşen bir fps yok ama 10 15 dk dan sonra 60 lara 70 lere düşüyor. sorunumu hala çözemedim malesef
  • Sistemim gayet iyi ama sadece bu oyunda oyun içi 15 dakika içinde aylardır fps sorunu yaşıyorum bende.. Artık bıraktım oynamayı bile diyebilirim.

Çözüm bulan var mı?
  • Bu kodları denemenizi tavsiye ederim

“setting.cpu_level” “0″
    “setting.gpu_level” “0″
    “setting.mat_antialias” “0″
    “setting.mat_aaquality” “0″
    “setting.mat_forceaniso” “0″
    “setting.mat_vsync” “0″
    “setting.mat_triplebuffered” “1″
    “setting.gpu_mem_level” “0″
    “setting.mem_level” “0″
    “setting.csm_quality_level” “0″
    “setting.mat_software_aa_strength” “0″
    “setting.mat_motion_blur_enabled” “0″
  • Düşük ayarlarda dene ben öyle yaptım
  • configlerinizi control edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bangar4ng -- 9 Şubat 2014; 1:31:58 >
  • up
  • ekran kartı ayarlarıyla ilgili bir sorun hocam,çok önceden bana da oluyordu çok sıkıntılı bir durum
  • benimde ge60 660m güç planını dengeli yap ve bilgisayar şarja takılıyken oyna 170 180 fps alırsın bu şekilde tabi görüntü kalitesinide düşürmen gerekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.