Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (326. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun237

fanatık bır tuttugum takım yok ama , kendı fıkrım , nip gercekten belırttıgın ıstatıstıklerde gorundugu gıbı , her zaman 1 veya 2 cı oluyor , gercekten dıgerlerıne gore daha ıyı bır takım. kım ne derse desın , herkesın fıkrı kendıne , ayrıca tabloyuda acıp bakdıgında , son 20 30 turnuvada hepsınde nıp yazdıkdan sonra , mıllet ıster kotu desın ıster ıyı bu bızım dememıze gore olmuyor veya su takım daha ıyı dıye , tabloda adları nıcın yok ? =) neyse katılıyorum sana

kimsenin takıma kötü dediği yok nerden bakıyorsunuz bilmiyorum ama
    kaybettiği turnuvada bile kazanna takımın hakkı yenip şike var deniyor neymiş nipten biri kendi kupalarını kazandılar yazmış vıdı vıdı vıdı
    fazla abartılıyor kelimesi ile aynı şey dğeil kötü demek emeğe saygısızlık eden nip fanlarına karşı adamın nickini bile ezberlemiş özenle yazan kişilere karşı biraz mantıklı bir bakış açısı istemek nipi aşağılamak mı oldu

NIP e kötü demediğini bende biliyorum ama sıradan ve diğer takımlardan farkı yok diyorsun.Tamam adamların hepsi profesyonel oyuncu belli bir seviyenin üstündeler fakat NIP takım olarak bunu daha iyi yapıyor.Bende bu yüzden NIP in diğer takımalardan daha iyi olduğunu yazdım.

• -fiffy +şenol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

-fiffy +şenol

http://d3dsacqprgcsqh.cloudfront.net/photo/a3Y6YO3_460sa_v1.gif
  • Bir türlü oynamaya fırsat bulamadım
  • fanatikliğinizi başka konuda yapın . bu konuyu kirletmeyin lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

quote:

Orijinalden alıntı: Paskalya18

quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Bu nedir ya büyük ihtimal cheater?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

Aynısı benim basıma geldi iki tane silahım gitmiş giden silahta değilimde adam bilgisayarıma girmiş dosyalarım falan gitmiş hatta şu an takas geçmişinde adamın profilinide görüyorum ne yapmalıyım sizce bilgisayarda hacklendi wallet hack yapılmış bankadan kredi kartımdan para çekilmiş 200 dolar kadar.http://steamcommunity.com/profiles/76561198137208969/ profil bu rapor ederseniz sevinirim.

Sen hack yemişsin beni sadece dolandırıcı kandırmaya kalkmaya çalışmış.

Eğer gerçekten bir dolandırıcılık söz konusu ise desteke bildir sana itemlerini geri verebilir ama çalan hesabı kanıtlarsa.

Adam senin kredi kartından para çekemez o Steam hesabına kayıtlı paradır onun için yapacağın bir şey yok.

Ayrıca bir hacki siz illegal bir şey yaparsanız ve ya hile vb programlar indirirseniz hacklenme olasılığı %1'den %90'a çıkar yani ben size güvenmiyorum dürüst konuşun

Allah allah herkes bilirkişi kesilmiş ben illegal birşey yapmadım yapmış olsam yaptım derdim dimi paypal otomatik olarak kendini benim steame kaydetmiş ve hacker bilgisayarıma girdiğinde ordan alışveriş yapılmış ve bu işi yapan iki kişi biri booster diğeride boostlanan kişi boosterin profilihttp://steamcommunity.com/id/1az2e3r6t5 ve benim adıma alışveriş yapılmış kişi bu profil bakarsanız profil detaylarına görürsünüz zaten benim kimseye yalan borcum yok.

• Beyler bir sorum var benim kuzenim zamanında 0.25ten NaVi stickerı almış ve 0.15lik m4a4e yapıştırmış.Oyunu bıraktığı için silahlarını falan bana verdi neyse işte NaVi stickerı şuan 5 dolar civarında onu silahtan çıkartabilirmiyim ? ya da silahı 5-6 dolara koysam markete gider mi sizce ? silahta bir tane daha sticker var bu arada.
  • http://www.youtube.com/watch?v=E2G8cLtm6lA
    http://www.youtube.com/watch?v=ixYWA3JSHgg

Uzun zaman önce tanıtımı yapılan Big City haritası neden mevcut CS sürümlerinde yok?
    Counter Strike 2 denilen version neden steam'de satılmıyor?
    Bu sürüm sadece Kore'de mi var bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcholliqa -- 25 Haziran 2014; 0:45:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Beyler bir sorum var benim kuzenim zamanında 0.25ten NaVi stickerı almış ve 0.15lik m4a4e yapıştırmış.Oyunu bıraktığı için silahlarını falan bana verdi neyse işte NaVi stickerı şuan 5 dolar civarında onu silahtan çıkartabilirmiyim ? ya da silahı 5-6 dolara koysam markete gider mi sizce ? silahta bir tane daha sticker var bu arada.

Stickerı çıkarttığın an sticker yok oluyor bildiğin kazıma işlemini uyguluyorsun silahla stickerı ayırmak için. Silah gider mi bilemem ama şunu deneyebilirsiniz; CSGOLounge gibi yerlerde yüksek değerli silahlarla takas edebilmeniz bence mümkündür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlkOyun

quote:

Beyler bir sorum var benim kuzenim zamanında 0.25ten NaVi stickerı almış ve 0.15lik m4a4e yapıştırmış.Oyunu bıraktığı için silahlarını falan bana verdi neyse işte NaVi stickerı şuan 5 dolar civarında onu silahtan çıkartabilirmiyim ? ya da silahı 5-6 dolara koysam markete gider mi sizce ? silahta bir tane daha sticker var bu arada.

Stickerı çıkarttığın an sticker yok oluyor bildiğin kazıma işlemini uyguluyorsun silahla stickerı ayırmak için. Silah gider mi bilemem ama şunu deneyebilirsiniz; CSGOLounge gibi yerlerde yüksek değerli silahlarla takas edebilmeniz bence mümkündür.

Yanlis.
    Istersen 5 tane holo nip stickeri koy insanlar silahtaki stickerla ilgilenmiyorlar ekstra bir fiyata satman mumkun degil sadece markette daha hizli satarsin baskada bi getirisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jefres

quote:

quote:

Yanlis.
    Istersen 5 tane holo nip stickeri koy insanlar silahtaki stickerla ilgilenmiyorlar ekstra bir fiyata satman mumkun degil sadece markette daha hizli satarsin baskada bi getirisi yok.

Doğrudur.Ve bu sayede şuan ki guncel fiyatla 25-30 dolar gibi bi param gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki o zaman sağolun yorumlar için ben bi takas için şansımı deniyeyim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: alcholliqa

http://www.youtube.com/watch?v=E2G8cLtm6lA

Uzun zaman önce tanıtımı yapılan Big City haritası neden mevcut CS sürümlerinde yok?

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

• quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

quote:

Orijinalden alıntı: alcholliqa

http://www.youtube.com/watch?v=E2G8cLtm6lA

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

Hahahah mesajın sonuna onu da yazacaktım vazgeçtim

• Skin fiyatları normale mi dönüyor bana mı öyle geldi ?

İndirimden hemen önce M4A1S Blood Tiger StatTrak Field Tested almıştım 7 dolara (piyasası 8'di o zaman)
    steam indirimleri gelince 6.50'a düşmüştü şuanda 8 civarına çıkmış yine.

Aynı şekilde bright water'ınkiler de 9 civarından 6-7'ye düşmüştü, şuan yine 9.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Skin fiyatları normale mi dönüyor bana mı öyle geldi ?

İndirimden hemen önce M4A1S Blood Tiger StatTrak Field Tested almıştım 7 dolara (piyasası 8'di o zaman)
    steam indirimleri gelince 6.50'a düşmüştü şuanda 8 civarına çıkmış yine.

Aynı şekilde bright water'ınkiler de 9 civarından 6-7'ye düşmüştü, şuan yine 9.

1,55 $ Aug almıştım.(3 tane) tanesi 3$ olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

quote:

Orijinalden alıntı: Jefres

quote:

quote:

Yanlis.

Doğrudur.Ve bu sayede şuan ki guncel fiyatla 25-30 dolar gibi bi param gitti

FT AK47 Blue Laminate'im var Titan stickerlı ve işe yaramıyor.

• Hahahah son oyunda başıma bir olay geldi mikrofondan gelen tepkiler komediydi

Skor 15-14 Dust2 de bomba B de kuruldu son adamı vurdum kazanacağız diye rahatladı hepsi seviniyorlar bombayı çözcem göremiyorum bombayı bir türlü, 4-5 tur attım bomba alanında yok o anın heyecanıyla gözükmüyor On the box on the box diyorlar göremiyorum neyse son anda gördüm kitte yoktu 1-2 sn kala çözdüm sonra bilerek yaptım ayağına yattım
  • Ben geçen smoke içinde çözerken radyo mesajı vereyim dedim sonra bi baktım saniye kayboldu :D gitti el 5 kişi slay yedi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViperStrikes23 -- 26 Haziran 2014; 2:45:21 >
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.