Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (587. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Panorama ui full sürüme geldi. Başlatma seçeneklerine -panorama yazarak aktif oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

496 mb güncelleme geldi oyuna.

Tüm ayarlar sıfırlanmış.

Eski cfg yedeklerimi gerekli yerlere atıyorum yine düzelmiyor.

Gaben yapacağın işin ....
    Bende sıkıntı yok sana mı özel acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

496 mb güncelleme geldi oyuna.

Tüm ayarlar sıfırlanmış.

Eski cfg yedeklerimi gerekli yerlere atıyorum yine düzelmiyor.

Gaben yapacağın işin ....
    bende sadece çözünürlük ve ses ayarları bozulmuştu geri kalan her şey aynıydı tuhaf
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Bende de sadece çözünürlük ve ses ayarları değişmiş, diğer her şey aynı duruyor.
  • Panaroma geldi diyolar ama gelmedi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga zaten çözünürlük ve ses ayarları değişince geriye ne kalıyor ki ?

1024 768 stretch oynuyordum sıfırlamışlar , ses kasmak için ses.cfg oluşturmuştum oda gitmiş ve yetmemiş tüm sesleri sonuna kadar açmışlar.

Bende bunları kastetmiştim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

oyunu hile yüzünden 1.5 yıl önce bırakıp hesabımı kuzenime verdim. o hala oynuyor kanıma girdi gel diye. yeni hesap aldım baktım ki dğeişen birşey yok. neyse dedim sabredeyim 21 olayım seçkin olayım düzelir vs.. 21 oldum seçkin oldum ama olmaz olaydım. çok daha betermiş seçkin maçlar. adam nova 3 ama bildigin globalden daha iyi oynuyor. adamı görür görmez direk ölüyorum pingle falan alakası yok. oyunun %70 i trigger wh kullanıyor bildiğin. hesaba skin alıp rahatça hileyle oynuyorlar.

demin sinirlendim maçı terkettim. nefret ediyorum bu oyundan. benim takımım varken rütbem dmg idi. kötüde oynamam. ota boka hile demem ama artık millet aşmış. oyunun fiyatına baktım 12 lira şaka gibi. dün oyun 13-0 öndeyiz. adam disconnect attı geri geldi 13-16 kazandılar. bunu yapan adamın 2015-18 arası madalyası var düşünün..

esea mı alsam diyorum. orası nasıl dostlar bilginiz var mı ? kanser oldum bu offical server lar yüzünden.
    ben 2 sene öncesine kadar tek başıma rekabetçi girerek LE'e kadar yükselmiştim.
    şimdi nova 4 ten yukarı çıkamıyorum her maç sanki globallerle oynuyornuşum gibi bir hava var.

• Oyunda çok hile kullanan var ve kimse de açmaya korkmuyor. Rekabetçide rahat 2-3 kişide hile var. Faceit mi alsam?

• Arkadaşlar farkettiniz mi bilmiyorum son gelen güncellemeden sonra rekabetçide silahlarımı yere atıp tekrar aldığımda ekranın sağındaki envanterde görünmüyor sadece bıçak görünüyor.
    Mesela yerden birinin silahını bombasını alsam envanterde görünmediğinden haberim bile olmuyor bunu nasıl düzeltebilirim sorun bende mi?
  • Yeni skor ekranı tam bir eziyet olmuş. Ölüleri tespit etmek çok zor. Detaylı, şekilli yapacağım diye sade ve kullanışlılığı bozmuş. Gerçi benim gibi eli sürekli taba giden adamlar için güzel bir engelleme methodu olmuş. Oyuna odaklanabiliyorum
  • KovenanT kullanıcısına yanıt
    Bu yüzden ve bir kaç eksiklik yüzünde, eski arayüzdeyim hala:)

• sssemih24 kullanıcısına yanıt
    Bana da oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Bana da oluyor.
    Sorun eski arayüzdeymiş.

Yeni panorama moduna geçince sorun düzeldi.

• cs go float değerlerini görebildiğim bir chorme eklentisi vardı, eklentinin ismini unuttum bilen var mı acaba?
  • Silahlardaki etkili menzil özelliğinin verilen hasara etkisi var mı?
  • yeni operasyon ne zaman gelir bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Silahlardaki etkili menzil özelliğinin verilen hasara etkisi var mı?
    Sanmıyorum merminin tam noktaya gidememesi ile alakalı bir durum fakat bunu sadece glock ile 100 mt gibi uzun mesafe atışlarında görebilirsiniz genel olarak etkili menzil csgoda çok etkili değil benim görüşüm

• Arkadaşlar bildiğiniz gibi ssg ile kafa harici normalde 2 mermiyle vurabiliyorsunuz ama bazıları zırhsız rakiplerini tek mermiyle vücuttan vurabiliyorlar bunun için tam olarak hangi kısma nişan almak gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Arkadaşlar bildiğiniz gibi ssg ile kafa harici normalde 2 mermiyle vurabiliyorsunuz ama bazıları zırhsız rakiplerini tek mermiyle vücuttan vurabiliyorlar bunun için tam olarak hangi kısma nişan almak gerekiyor?
    Omuzuna veya karınına vurmayı dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexen-zz -- 29 Temmuz 2018; 23:29:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ironmaster17

Silahlardaki etkili menzil özelliğinin verilen hasara etkisi var mı?
    Evet var kardeşim. Aşağıdaki sitede biraz dolaşırsan silahların özelliklerindeki "Etkili menzil"lerini metre cinsinden görebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hexen-zz -- 29 Temmuz 2018; 23:34:50 >
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.