Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok keylerin fiyatları düşmez zaten hiç tavsiye etmem kutuları açmanızı istediğiniz skinlerin parasını verip alın key alıp açmaya başlarsanız duramassınız.
  • CS GO da oyundayken masaüstüne çıktığımızda görüntünün pencere şeklinde olacak şekilde kalmasını nasıl sağlayabiliriz.Daha doğrusu masaüstündeyken cs godaki sesleri duyabilmeliyim.Oyunda mesela öldüm diyelim.Masaüstüne çıkıp oyuna tekrar girdiğimde oyun ekranının gelmesi 5-6 sn sürüyor ve ekranda birisi sizi öldürünce orta ekranda çıkan yazılar ben ölene kadar ekranda kalıyor.Gitmiyor yani birisi sizi öldürene kadar.Görüntü ayarlarına baktım.Tam ekran pencereli şeklinde bir ayar var ama o bana şöyle uygun değil.Mesela tam ekran pencereli olduğu zaman alt+enter yaptığımda tam ekran olsa çok iyi olacak ama olmuyor.Benim istediğim oyundayken tam ekran olsun.Masaüstüne çıktığımda bf4 vb. diğer oyunlarda olduğu gibi tam ekran pencereli yada küçük pencereli şeklinde masaüstü arka planda oyunu görebileyim.
  • Şu nukede ct ken oyunda zevkin doruklarını yaşarkende t ken cıkmamak icin zor tutuyosun kendini ne kadar dengesiz bir map :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

Şu nukede ct ken oyunda zevkin doruklarını yaşarkende t ken cıkmamak icin zor tutuyosun kendini ne kadar dengesiz bir map :D

nuke mi dengesiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balian De Ibelin

CS GO da oyundayken masaüstüne çıktığımızda görüntünün pencere şeklinde olacak şekilde kalmasını nasıl sağlayabiliriz.Daha doğrusu masaüstündeyken cs godaki sesleri duyabilmeliyim.Oyunda mesela öldüm diyelim.Masaüstüne çıkıp oyuna tekrar girdiğimde oyun ekranının gelmesi 5-6 sn sürüyor ve ekranda birisi sizi öldürünce orta ekranda çıkan yazılar ben ölene kadar ekranda kalıyor.Gitmiyor yani birisi sizi öldürene kadar.Görüntü ayarlarına baktım.Tam ekran pencereli şeklinde bir ayar var ama o bana şöyle uygun değil.Mesela tam ekran pencereli olduğu zaman alt+enter yaptığımda tam ekran olsa çok iyi olacak ama olmuyor.Benim istediğim oyundayken tam ekran olsun.Masaüstüne çıktığımda bf4 vb. diğer oyunlarda olduğu gibi tam ekran pencereli yada küçük pencereli şeklinde masaüstü arka planda oyunu görebileyim.

abi görüntü ayarlarında işin ne ses ayarlarına bi bakaydın ya
    ses ayarlarına bakarsan oyun arkaplanda iken sesleri çal seçeneği var oradan ayarlayacan

• ct iken cok avantajlısın t iken can cekişiyorsun resmen
  • peki m4a4 hazard nereden cıkıyor bu harita temalıl olanlar nerden cıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkangok45

ct iken cok avantajlısın t iken can cekişiyorsun resmen

t oynamasını bilmeyen can çeker veya genelde publicte kalabalıktan ve bekleyenlerden dolayı sorun olur fakat bunun yüzünden nukeyi bu şekilde yorumlayamazsınız nuke klasiktir
  • oyun benim için tam çöp oldu betasından beri oynuyorum bildiğin bitirdiler oyunu..

kazanıdığım maçlar : takımımda mutlaka bir hileci vardır
    kaybettiğim maçlar : rakipte mutlaka bir hileci vardır

hile olmayan maç mı ? son 1 haftadır hiç denk gelmedim günde en az 2 3 maç atarım..
  • rekabetçide ben t iken zorlanıyorum ondan bahsettim sadece ct iken 12 ye 3 kazanarak biten ilk yarıda t iken 16 14 oyun o kazandık bunun icin yazdım
  • lido kullanıcısına yanıt
    bundan , tam takrıben 2 ay once ; bu hıle konusu ıle ılgılı yorum yapmısdım , maclarda basıma gelenler vs dıe , aforoz ettı butun herkes ; kımı ısde bayan var bır tane ; sen kac saat oynadın oyunu dedı , bytrex karakterımden gırdı bılmem neremden cıkıp , yazılarını bıle gormuyorum okumuyorum vs vs dedı =) velhasıl kelam , demekkı 2 ay evvel bos konusmamısız , aynen bugun yasanıyor .. ama o gun soyledıgımızde ; neler yazmadılarkı sımdı oyun kırılıyor , helekı o 3.74 usd dusmesı ılede ; yada ındırım ıle , hem rekabetcıde ; coluk cocuk gırmeye basladı ; yada hıle arttı , zaten ya takımındakı adam avam ; ya karsı takım hıle . her turlu 10 macdan 4 unu mısal ; zor kazanıyorsunz ; sıze yazdım yanıt olarak ; sımdı nıce pro vs arkadaslar gıydırmeye gelır yıne bana :D ama baskası yazınca onları gıydırmeye gelmıyorlar orasıda ılgınc ; dıyecegımkı zamanında bısey yaptık herlde , hıcbırınıde tanımıyoruz , neyse , derdınızı cok ıyı anlıyorum..

• Birde oyunu 1024 e 768 black bars ile oynamak icin ne yapmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

CS GO da oyundayken masaüstüne çıktığımızda görüntünün pencere şeklinde olacak şekilde kalmasını nasıl sağlayabiliriz.Daha doğrusu masaüstündeyken cs godaki sesleri duyabilmeliyim.Oyunda mesela öldüm diyelim.Masaüstüne çıkıp oyuna tekrar girdiğimde oyun ekranının gelmesi 5-6 sn sürüyor ve ekranda birisi sizi öldürünce orta ekranda çıkan yazılar ben ölene kadar ekranda kalıyor.Gitmiyor yani birisi sizi öldürene kadar.Görüntü ayarlarına baktım.Tam ekran pencereli şeklinde bir ayar var ama o bana şöyle uygun değil.Mesela tam ekran pencereli olduğu zaman alt+enter yaptığımda tam ekran olsa çok iyi olacak ama olmuyor.Benim istediğim oyundayken tam ekran olsun.Masaüstüne çıktığımda bf4 vb. diğer oyunlarda olduğu gibi tam ekran pencereli yada küçük pencereli şeklinde masaüstü arka planda oyunu görebileyim.

ses ayarlarına bakarsan oyun arkaplanda iken sesleri çal seçeneği var oradan ayarlayacan

Ses olarak sadece ses ayarlarından dediğin gibi ayarlanıyor ama görüntünün arka plana da gelmesi lazım.Onuda şu yüzden istiyorum.Ben masaüstüne çıktığım zaman oyun pasif hale geliyor.Yani ekran kartı en pasif hale getiriyor kendini.Ama oyuna tekrar girdiğimde ilk olarak canlı olan adamın etrafında bir çok adam ölüp düşüyor.Sonra o ekranda en son bölümden kalan ve öldüğünde ekrana çıkan yazı ekranın ortasında duruyor.Buda beni deli ediyor.Mesela bf4 te ben masaüstüne çıksam bile oyun pencere şeklinde arka planda duruyor.Ama Cs Go da bu yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

oyun benim için tam çöp oldu betasından beri oynuyorum bildiğin bitirdiler oyunu..

kazanıdığım maçlar : takımımda mutlaka bir hileci vardır
    kaybettiğim maçlar : rakipte mutlaka bir hileci vardır

hile olmayan maç mı ? son 1 haftadır hiç denk gelmedim günde en az 2 3 maç atarım..

hocam bende 1 seneyi geçti başlayalı ah o ilk zamanlar normalde yine yok ama böyle indirimlerde 3 dolara düştüğünde suyu çıkıyor o yüzden ben bu aralar gireceğim zaman public girip takılıyorum çayım kahvem yeni kutu falan gelir radio aç rahat oyna, çok fazlada oynamayınca sıkıntı yok, başka oyunları bitirme planım var bir kaç ay sıkılsınlar hileden fiyat düzelsin biraz kendine gelir tekrar diye ümit ediyorum o zaman tekrar maçlara başlarım bu haldeyken maç atmak çok sıkıntı sadece hile değil solo giriyorsun saçma adamlar geliyo -2/17 oynayanı gördüm veya bir kaç adam topluyorsun karşıya bi hile geliyor açık açık hiç gizlemeden kullananlar çıkıyo bütün tadın kaçıyo rütbe düşüyorsun falan filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 28 Aralık 2013; 23:35:50 >

• demekkı trex arkadasım boyle seyler olabılıyormus , bırı bır haber getırdıgınde onu yalanlamak yada kınamak veya ınanmamak yerıne , arastırıp boyle kendı tukurdugunu yalamak , lades olmakda olabılıyormus degılmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

quote:

Ses olarak sadece ses ayarlarından dediğin gibi ayarlanıyor ama görüntünün arka plana da gelmesi lazım.Onuda şu yüzden istiyorum.Ben masaüstüne çıktığım zaman oyun pasif hale geliyor.Yani ekran kartı en pasif hale getiriyor kendini.Ama oyuna tekrar girdiğimde ilk olarak canlı olan adamın etrafında bir çok adam ölüp düşüyor.Sonra o ekranda en son bölümden kalan ve öldüğünde ekrana çıkan yazı ekranın ortasında duruyor.Buda beni deli ediyor.Mesela bf4 te ben masaüstüne çıksam bile oyun pencere şeklinde arka planda duruyor.Ama Cs Go da bu yok..

"tam ekran pencereli" seçeneğini işaretleyin hocam dota2 gibi bir çok oyun gibi penceresiz arkaplanda oyun açık aşağı almadan rahat rahat alt tab yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun237

demekkı trex arkadasım boyle seyler olabılıyormus , bırı bır haber getırdıgınde onu yalanlamak yada kınamak veya ınanmamak yerıne , arastırıp boyle kendı tukurdugunu yalamak , lades olmakda olabılıyormus degılmı

blokluydun alıntı yapınca gördüm mesajını ki çok blok atan birisi değilimdir mesajı görünce anladım neden blokladığımı.
    Ben indirimlerden dolayı oyunun geldiği halden bahsediyorum siz aylar öncesinden biraz mantıklı konuşun dediklerimi çarpıtmayın, dediklerimi çarpıtan birisiyle muhattap olamam çünkü anlamı yok ne desem çevirirsin iyi akşamlar

• Arkadaşlar ben oyunu böyle oynamak istiyorum 1024 768 modunda nasıl yapabilirim?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]
  • Bu hileciler ya bana çok denk gelmiyor ya da ben hileci olduklarını anlayamıyorum.Arada inanılmaz HS lar falan yediğim oluyor da şimdiye kadar hiç bariz hile görmedim gibi.
    Benim rankten dolayi da oluyor olabilir her maç hileci gelen arkadaşlarin rankler ne acaba sadece merak ettim.
  • Şu oyun %80-90 indirime girsede alsam
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.