Şimdi Ara

Counter Stirke 1.6 Harita(Map) Yapımı ve Kullanımı..! (Resımlı Anlatım) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
37.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Caner_GnC

Ben herşeyi yapıyorum ama Duvar,Başlangıç yerleri,Yerlere silah (Kısaca bütün ayarlar tamam,ama map yapamıyorum)

Ayarları tam yaptıysan F9 a basıp kayıt yerini seçiceksin. Aşağıdan kayıt tütü olarak .map i seçiceksin. Tamam deyince yeni bir pencere açılıcak. Ordaki pencerenin üsündeki boşluğa -game cstrike yazıcaksın. Tamam a basınca oyuna girer ve yaptığın haritayı açar .

Counter Stirke 1.6 Harita(Map) Yapımı ve Kullanımı..! (Resımlı Anlatım)

• saol cok iyi oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çeyun

quote:

Ben herşeyi yapıyorum ama Duvar,Başlangıç yerleri,Yerlere silah (Kısaca bütün ayarlar tamam,ama map yapamıyorum)

Ayarları tam yaptıysan F9 a basıp kayıt yerini seçiceksin. Aşağıdan kayıt tütü olarak .map i seçiceksin. Tamam deyince yeni bir pencere açılıcak. Ordaki pencerenin üsündeki boşluğa -game cstrike yazıcaksın. Tamam a basınca oyuna girer ve yaptığın haritayı açar .

Yanlış anladın sen.Ben en baştan duvar yapmak,yerler filan..demek istedim.Yani harita üretemiyoum.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Çeyun

quote:

Yanlış anladın sen.Ben en baştan duvar yapmak,yerler filan..demek istedim.Yani harita üretemiyoum.

http://rapidshare.com/files/139075290/csmapyap__305_m__305_.rar.html

Yukarda yazmıştım . Bu video ilk map için çok iyi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TooRop. -- 22 Ağustos 2008; 1:24:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: OraLeTH_

1. linki burdan deneyin

http://xfer1free.oynasana.com/download8100242226/pub/halflife/maps/hammer_v34.exe

teşekkürler hocam
  • İlk mesajda anlatılanları yaptım tamam'a tıkladım bişey olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TqMaqe

İlk mesajda anlatılanları yaptım tamam'a tıkladım bişey olmadı

bir yerde hata yapmışsındır tekrar bak bence
  • quote:

Ben herşeyi yapıyorum ama Duvar,Başlangıç yerleri,Yerlere silah (Kısaca bütün ayarlar tamam,ama map yapamıyorum),

caner s.a ben bugra da ... sen wad dosylarını karıstırmıs olabılırsın..arkadasımızın yaptıgı vıdeoyu bız ızle bu arada msn ekle bası kıller_crosted......

tek sey olmasını ıstemedıgınız bolumlerı bos bırakmayın gozukmesede bı secenek ısaretleyın beyLer ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Crosted

quote:

Ben herşeyi yapıyorum ama Duvar,Başlangıç yerleri,Yerlere silah (Kısaca bütün ayarlar tamam,ama map yapamıyorum),

caner s.a ben bugra da ... sen wad dosylarını karıstırmıs olabılırsın..arkadasımızın yaptıgı vıdeoyu bız ızle bu arada msn ekle bası kıller_crosted......

tek sey olmasını ıstemedıgınız bolumlerı bos bırakmayın gozukmesede bı secenek ısaretleyın beyLer ...

tamam ben bir arkadaşa söledim yapıcak şimdi direk bu linki verdim bakalım inşallah becerir

• quote:

quote:

quote:

tamam ben bir arkadaşa söledim yapıcak şimdi direk bu linki verdim bakalım inşallah becerir

ok tmm bı sorun olursa cıgır ben burdayım
  • beyLer yapımın 2. bolumunde hata alan varmı ?
  • Way Buğra naparsın bre ya.
  • yapması çok zaman alıyor ama yinede bilmeyenler için yararlı konu
  • yoq bea fazla zmn almıyo ınan..
  • quote:

yoq bea fazla zmn almıyo ınan..

2 ayda map yapan tanıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_24043233/mpage_1//tm.htm

Burda yaptığı mapin resimleri de map de mevcut. İndirdim oynadım gerçektende çok güzel .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TooRop. -- 25 Ağustos 2008; 20:43:17 >

• eed arkasaım sahane olmus ama bıraz acemıce ama olucak o kadar
  • Valla ben bunla uğraşamam

Ama paylaştığın için sağol
  • Eline Sağlık Kardeş Çok Uğraşmışsın Tşkler
  • foRuma caN Feda .... nP
  • Yararlı bi çalışma.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.