Şimdi Ara

could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçük kardeşime derslerinde başarılı olması durumunda haftasonları wolfteam oynama ödülüvermek istiyorum. söz verdim ve şu an oyunu kuramıyorum. aldığım hatalll resimdeki gibi rica edecem yardım edin. 2 gb yakın dosya indi aç deyince hata verdi..
     could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu.  could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu.

could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu. could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu. could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu.

BÜTÜN YOUTUBE VİDEOLARINI FALAN İZLEYİP HALA ÇÖZÜM BULAMAYANLAR VARSA DİYE KONU BAŞLIĞINI DEĞİŞTİRDİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TsuBaran -- 12 Ekim 2015; 1:19:02 >

• Kldir bidaha kur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SORUNDA O ZATEN. kuramıyorum ki bu daha ilk aşaması.. konu güncel ardımcı olabilecek var mı?
  • TsuBaran kullanıcısına yanıt
    buyuk ihitimal windowsda sorun var
  • oyunu setup olarak indirdim sorunum çözüldü gibi.. teşekkürler dostum..
  • maalesef sorun demav ediyor konu güncel arkadaşlar ama sorun değişti. YOUTUBE VİDEOLARINI HATA ÇÖZÜM SİTELERİNİ ALT ÜST ETTİM OLMADI.. YOK MU YARDIM EDECEK OLAN? ŞU RESİMDEKİ SORUNU ALIYORUM KULLANICI ADI VE ŞİFRE GİRDİKTEN SONRA.
     could not init client shell ! hatası ve çözümü bulundu.
  • @cronaldo2 DOSTUM senin yardımcı olabileceğin bir konu mu bu acaba? youtube da ki ve bir çok sitedeki önerileri yaptım ama olmadı
  • TsuBaran kullanıcısına yanıt
    ekran kartı dirverlerın durumu nasıl guncelmi peki
  • herşey güncel. league of legends oynuyorum ben onu kaldırıyor sayılır. ama bunda bu hata kötü oldu acaba var mıdır çözümü.
  • TARİHE NOT DÜŞÜYORUM. GAMEGUARD VAR BU OYUNDA YANİ VARMIŞ. Gameguard çalıştıran başka bir oyun daha o sırada çalışır olduğu için bu oyuna giremiyorsunuz..

game guard işte hile engellemeye yarayan bir programsı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.