Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fotoğraf veya video da paylaşın lütfen bizde merak ediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aldım bakalım hayırlısı. ilk serinin de kobaylarından biriydim.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkel -- 11 Mayıs 2018; 8:23:52 >
  • Hayırlı olsun Arif Bey urunle ilgili bilgi alabildiniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 11 Mayıs 2018; 9:45:53 >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Açıklama yapmayınca yanlış anlaşıldım. Ne kadar sorun yaşasak da Cosa'ya güvendiğim ve destek verilmesi gerektiğini düşündüğüm için, ürünü görmeden Cosa'nın web sitesi üzerinden sipariş ettim.

Eklediğim resim ise Cosa Linkedin sayfasından alıntı.

https://www.linkedin.com/company/nuvia-ak-ll-enerji-teknolojileri/?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_company%3BAcaQRBekTIGPjaVJZRQr5g%3D%3D&licu=urn%3Ali%3Acontrol%3Ad_flagship3_company-object#

• Beklenen gün geldi. Yeni Cosa stoklarla sınırlı olarak ön satışta!

Yeni Cosa'nın dokunmatik ekranını çok sevecekseniz. Ama bu size sunduğumuz tek yenilik değil!

Yeni Cosa;

Yepyeni tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile, ev sıcaklığının hem akıllı telefonlar üzerinden hem de internete gerek duymadan termostatın dokunmatik ekranı üzerinden kolaylıkla kontrol edilmesini sağlıyor.
    Duvara asılı olarak ya da masa üzerinde kullanılabiliyor.
    Pilli kullanım özelliği ile odadan odaya taşınabiliyor.
    Yenilediğimiz teknolojisi ile yüksek bağlantı kalitesi sunuyor.
    Ayrıca hem Cosa Kombi Ünitesi hem de Cosa Akıllı Oda Termostatı internete bağlanabiliyor!
    Yenilenen uygulama ara yüzleri ve Amazon Alexa engtegrasyonu da sürprizlerimiz arasında!

Yeni Cosa Klima Paketi 299 TL yerine 199 TL

Yeni Cosa Kombi & Klima Paketi 599 TL yerine 299 TL

İndirim için son tarih 14 Mayıs 2018. Kaçırmayın!

• iki senedir sadece kombi paketi kullanıcısıyım. ilk zamanlar bazı sorunlar yaşasam da cosa sayesinde gayet konforlu kışlar geçirdim. o yüzden indirim için teşekkür eder, siparişimi veririm. yeni cosa yeni heyecanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi partagas -- 11 Mayıs 2018; 13:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifnihat

Beklenen gün geldi. Yeni Cosa stoklarla sınırlı olarak ön satışta!

Yeni Cosa'nın dokunmatik ekranını çok sevecekseniz. Ama bu size sunduğumuz tek yenilik değil!

Yeni Cosa;

Yepyeni tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile, ev sıcaklığının hem akıllı telefonlar üzerinden hem de internete gerek duymadan termostatın dokunmatik ekranı üzerinden kolaylıkla kontrol edilmesini sağlıyor.
    Duvara asılı olarak ya da masa üzerinde kullanılabiliyor.
    Pilli kullanım özelliği ile odadan odaya taşınabiliyor.
    Yenilediğimiz teknolojisi ile yüksek bağlantı kalitesi sunuyor.
    Ayrıca hem Cosa Kombi Ünitesi hem de Cosa Akıllı Oda Termostatı internete bağlanabiliyor!
    Yenilenen uygulama ara yüzleri ve Amazon Alexa engtegrasyonu da sürprizlerimiz arasında!

Yeni Cosa Klima Paketi 299 TL yerine 199 TL

Yeni Cosa Kombi & Klima Paketi 599 TL yerine 299 TL

İndirim için son tarih 14 Mayıs 2018. Kaçırmayın!

Bende ilk model kosa var, onu geri alıyorlarmı yoksa yenisini alıp onu çöpe mi atacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meteor68 -- 11 Mayıs 2018; 13:13:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• meteor68 M kullanıcısına yanıt
    Eskisini almıyorlar. Onu ya hediye edeceksiniz ya da ikinci el de değerlendireceksiniz.
  • Selamlar

Kırklareli gibi Türkiye tarafından bilinmeyen bir buzhanede yıl boyu 500tl civarı TOPLAM doğalgaz tüketimimi cosa’ya borçlu olduğuma inanıyorum. Arkadaşlar aylık 500-600 dahi yakabiliyorlar tabi cephe yalıtım vs farkı var ancak yine de tasarruf ve konfor muazzamdı.

Klima paketi ile ilgili ayrıntılı bir kullanıcı yorumu var mı? Kendi cosa’ma 69tl’lik eklemeyi yapıp izmir’deki aileme devretmeyi, kendime de yeni cosa’dan almayı düşünüyorum ancak klima paketi aklıma yatmadı bir türlü

• Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey
  • SATILIK

Arkadaşlar elimde 1 senedir kullanmadığım kutusunda duran 1 adet kombi kiti mevcuttur.
    Almayı düşünen arkadaşlar olursa 150TL den satabilirim.
    Kendi evimde direk klima+kombi kiti mevcuttur.
    Geçen sene ev için klima kitli olanını alınca bunu da yazlıkta kullanırım diye düşünmüştüm ama bir türlü kurma imkanım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelance_alper -- 11 Mayıs 2018; 16:0:18 >
  • Evet bugün kullanıcılara mail ile bilgilendirdiler. Yeni Cosa internetsiz de çalışıyor. Amazon Alexa engtegrasyonu olduğu gibi ilerleyen zamanda Siri'ye de entegre edilecek.

"Ayrıca hem Cosa kombi Ünitesi hemde Cosa Akıllı Oda Termostatı internete bağlanabiliyor."

Yeni Cosa için Nuvia firmasının ustalık eseri diyebiliriz sanırım..
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Her zamanki gibi önce görmek lazım bi. Malum teknolojik ürünlerde ilk çıkanlarda hep bir sorun olabiliyor Dünya devi marka bile olsa, o yüzden şu aşamada alınır mı derseniz bence bekleyip görmek lazım derim. ilk kombi kiti çıktığında yada klima kiti çıktığında da burada paylaştık çok sorunları oldu. Haa çözüldü mü evet çözüldü çok yardımcı oldu destek ekipleri. gerekli güncellemeler değişimler hemen yapıldı bu konuda çok çok iyiler hizmet konusunda üstlerine tanımam ama yeni ürünlerin ilk alınması biraz ürpertici olabiliyor :)
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi tamamıyla kullanıcılarin talep ettiği düzenlemeleri yapmışlar tebrik etmek gerek müşteri memnuniyetini dusunmusler umarım sorun yasamayiz

• exelance_alper kullanıcısına yanıt
    "Sen yanmasan, ben yanmasam, biz yanmasak.. Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa" işin espirisi bu tabi de haklısın hocam. Birilerinin de öncülük edip iyiyi kötüyü yol göstermesi gerek
  • Bende kendimi feda edip siparis verdim .eskisini bacanagima hediye edecegim .

• Eski kullanıcılara bir kolaylik olmalı durduk yerde yeni cosa ya 300 TL niye verelim.eskisini getir yeniyi götür olmalı.az cekmedik cosanin ceremesimi

• O degilde son dakika yeni ürün çıkmadan 250 lira indirim deyip eski ürünü de 250 liraya sattılar neredeyse yenisinin fiyatına, eskiyi değiştirir mi diye bekliyoruz değiştirecek olsalar eskisi satilsin diye kampanya yaparmiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 11 Mayıs 2018; 22:51:11 >
  • Aynen katılıyorum hocam size bencede eski kullanıcılar için yapmaları lazımdı ilk defa alacaklar için tamam ama zaten kullananlar için bi cazibesi kalmıyor

• Evet elimizde zaten cosa var.sadece ekran icin mi 300 tl odeyelim manatiksiz.ogren me moduda yok sanirim.100 veya 150 tl ye yeni model degisimi olmali.

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.