Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onlarda insan, ürettikleri şeyler arıza da yapabilir. Aha düzeldi. Üstelik kaç saattir son durumunda çalıştı.. Geçmiş olsun,olur böyle şeyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda cosa nete bağlandı.Bir sorun gözükmüyor şimdilik.
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    Özellikle kışın yazılıma yoğunlaşmaları (ya da bana öyle denk gidiyor) ya da arıza durumu ve bunu önceden bildirmemeleri, yazılımı açtığında sanki hata senin sisteminde gibi gözükmesi vs. sinir bozucu ayrıntılar var. Şu durumu önceden bildirseler mesela , programı açtığımda ben ileti alsam güncelleme var ya da mail takibi yapmadan direk telefonumda bildirim olsa bu arıza ya da güncelleme durumları bir tık daha insanlar önlemini alır ama şak diye sistem devre dışı kalıyor ve hata sende zannedip sök tak, yeniden kur vb. işlemlere girişiyorsun forum olmasa. Birkaç defa mail attım, telefonla defalarca söyledim siteye bi bölüm yapın anlık arıza durumunu göstersin ya da programa diye 1 yılı geçti belki ilk talepten ama bi işlem yapılmadı. Herkes mailine bakamaz ya da onca mailin arasında fark edemeyebilir.Belki ekran gelir ve offline çalışabilen bir cihaz yaparlarsa bu yazışmaları görmeyiz bi daha

• Benimki hala çalışmıyor.

• Cosa server olmasada görevini yapıyor istasyondan ev moduna aldım bi sıkıntı yok. Ama uygulamayı açınca halen iletişim hatası alıyorum. Acaba eşleştirme yapsam mı? Yoksa beklemeli miyim?

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

• Selamlar, bende hala problem devam ediyor maalesef.

Kırmızı yanıp sönüyor. Ben de sistem bozuk diye fabrika ayarlarına döndüm ama cihaz yakında çevirim içi olacak demesine rağmen çevirimiçi olamadı. Sizlerde durum nedir?

• bizim sistem hala kırmızı
  • Ne kadar iyi niyetli bir milletiz. Şirket olduk diyenlere, tabi bunda ne var canım bir gün idare ederiz demeliyiz değilmi? Onlarki hilal-i ahmer'e çalışıyorlar. Tamam sunulandansa ek özelliklere başvurarak geçirelim ömrümüzü. Manuel vites araçlar aküleri bittiğinde vurdurularak da çalıştırılır. Peki otomatikler? Yada otonomlar? Biz bu aleti 21.yüzyıl Sonlarında dışarı çıkmayalım elleyip oynamayalım diye aldık. Emekli ve 55 yaşındayım. Hadi ben tüm gün evdeyim ya siz gençler?

Hesap soran olmadığımızda başımıza neler gelebileceğini hep gören olduk, bari siz olmayın. Onlarda....

• Biraz önce bağlandı. Çalışıyor şimdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yeniden kurulum yapmaya calistim ancak yapamadim. Kurulumda wifi cosayi görmüyor.

• ayrıca bilgilendirme mailinde “sizlere daha iyi bir deneyim yaşatmak için” demişlerdi yeni bir özellik gören oldu mu?

• arkadaşla bu cosayı nasıl devre dışı bırakabiliriz. benimki yanmıyo bir türlü.

• .dream. . kullanıcısına yanıt
    İyi kötü tanıyorum arkadaşları, inanın bilselerdi bu kadar uzun süreceğini kesinlikle bizi bilgilendirirlerdi. O kadar dürüstler, emin olabilirsiniz. Yani ellerinde değildi. Evet, olağandan daha uzun sürdü..
  • MH Aradım, tam fırça kayacaktım ki yetkili arkadaş kusura bakmayın mağduriyetinizi gidermek için size klima paketi tanımlamasını ücretsiz aktif ediyoruz dedi. Bende teşekkür ettim.
  • Yani kardeş allahın tecellisimi diyorsun?

• Benim de aktif çalışıyor. Modem bağlantınızda sıkıntı olabilir eğer bakabiliyorsanız modem arayüzünden bi bakın bağlı mı cihaz modeme diye ya da istasyonun fişi çekip 1-2 dkk bekledikten sonra tekrar takın.
  • Arkadaşlar sistemin zaman programına göre çalışıyor olması lazım. Ben bir sorun yaşamadım ama yazılanları görünce şaşırdım doğrusu.

• Şu anda normal mi herkeste? Bende halen kırmızı ışık yanıp sönüyor.
    Telefon bağlanıyormuş gibi görünüyor ama hep aynı derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 19 Ocak 2018; 22:39:32 >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

İşin şakası beyler böyle birşey yok :) Benimde hala aktif değil.
  • Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

Ana ekran bu sekilde ama cosa ünitesi kırmızı ısıgı yanıp sönüyor haftalık program yaptıgım için suan programa göre calısıyor sizlerde nasıl
    Not ev bu ısıda degil bu sabit kaldı ekranda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem8133 -- 19 Ocak 2018; 22:39:30 >
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.