Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de atesleme yapmasigi gozukmesine ragmen kombi çalışıyor. Ne yapilacagini bilen var mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben petekler ateş gibi ama baglanti sorunu var. Bu Kış günü yapilacak işmi simdi bu ? Ne yapacagiz beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cosadaki Derece sabit durdu inmiyor 22.6 derece makinede.ev 22.3 de suan neden düsmüyor cosadaki derece acaba sizlerde nasıl

• Bende de ayni modlarda degismiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname0056 -- 19 Ocak 2018; 20:52:5 >
  • Bu nedir kardeşim yaa evimizde bebek çoluk çocuk var.Yapılacak iş mi şimdi bu.Her kış aynı sorun.Bıktım artık bu cosa saçmalığından...

• Ah ah Türk firmasına destek verelim dedik ,ilk kullanıcılarından olduk.Ama olmuyor olmuyor , kaç saattir sorun çözülmüyor.Bir açıklamada yok.Batı kafasıyla yap şark kafasıyla kullanıcıları önemseme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcuk -- 19 Ocak 2018; 21:0:9 >
  • Bir ücret ödeyip tam lazım olduğunda işlevini kesen abd yada uzakdoğulu servis sağlayıcı veya üretici firma için kanuni haklarımızı zorlarken, yanıbaşımızda yıllardır bu hizmetin reklamını yaparak "en" sözcüğü ile satış yapan bu yerli firma için tam da bu kış günü saatlerdir kombiye ulaşamamamızın bir hesabını nasıl soracağız?

Bir maille rezalet durumu geçiştiren bu firmanın bir diğer ürününü de yine alıp yanıbaşımıza koyup savunuculuğunu da üstleneceğiz haliyle. Biz nasıl bir ülke olduk da bu hale geldik. Neyse iki kablo çıkarmakla yine ısınmaya başlayacağız. Allah hep böyle dert versin:))

• Ekran kırmızı ama petekler yanıyor ne iş..

• Değerli Kullanıcımız,

Sizlere daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için sistemsel bazı iyileştirmeler yapıyoruz.

Sistemsel iyileştirme yapacak profesyonel firma önceden haber verir şu saatler arası bakım çalışması yapılacak diye. Arızayı iyileştirme diye yutturmaya çalışırsan komik duruma düşüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Escapetolife -- 19 Ocak 2018; 21:6:14 >
  • Yeterli iyileştirmeleri yaptılar cosa sayesınde 7 saattir 1 dirhem doğalgaz yakmadım. İstedim ama yakamadım.

• Bu kadar büyük sorun ne olabilirki ?
  • Güncelleme devam ediyor sanırım ? Az önce açılan arayüz şimdi girmiyor. Allah'tan cihazın üstüne ateşleme için bir tuş koymayı akıl etmişler yoksa halimiz niceymiş

Ek : Arayüz tekrar açıldı fakat bağlantı yok diyor. Cihaz modeme bağlı gözüküyor demek ki bağlantı sorunu değil server sıkıntısı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .dream. -- 19 Ocak 2018; 21:42:52 >
  • Cosa son ayarlara göre çalışıyor zaten. Hiç olmazsa devre dışı bırakıp kombiyi yakabilirsiniz. Bu kadar kızacak ne var anlamadım.

Ekran olsa bu tür sıkıntıların da önüne geçer.

• cglynfrk kullanıcısına yanıt
    Ekranlı bir versiyonla ilgili duyumlar aldım ama yine böyle kış aksiyonu yaşatıcaklarsa yazılım vs diye sıkıntı
  • cglynfrk doğru söylüyor arkadaşlar.
    Paniğe gerek yok.

Düzelinceye kadar cosayı devre dışı bırakın.
    Kombi ayarını düşürün.
    Kombi ot siz çalışsın.
  • arkadaşlar bu kombi ünitesinde ışık yanmıyor. üstündeki tuşlara iğne ile bastım ama kombide ateşleme yapmadı. Fişi çekip taktım nafile. Nasıl devre dışı bırakıp yakabiliyoruz kombiyi öğleden beri yanmamış.

• Arkadaşlar güncelleme deyip kendinizi kandırmayın allah aşkına insanları bu soğukda madur ediyorlar lanet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

Cosa son ayarlara göre çalışıyor zaten. Hiç olmazsa devre dışı bırakıp kombiyi yakabilirsiniz. Bu kadar kızacak ne var anlamadım.

Ekran olsa bu tür sıkıntıların da önüne geçer.

Doşarısı 2 derece ve Evde 2 yaşında çocuğum var artı benim cihazım nedense hiç çalışmıyor.Kombi ünitesinin üzerindeki ateşleme düğmesiyle çalıştırdım kombiyi Tabiki kızarım...Sıfır km araç alıp yola çıkyorsun.Tam yolun ortasında araç stop ediyor.Benzini var aküsü var herşeyi tamam ama marş basmıyor araba çalışmıyor.Oradan geçenlerde nevar bunda kızacak diyerek dahada körüklüyorlar siniri...Örnek verdiğim bu durum nekadar can sıkıcı ve olumsuzsa Cosanın şuanki durumu benim gözümde aynı.Tabiki kızarım...

• Benim sistem evde sorunsuz çalışıyor

• Sizin bilmem ama güncellemeden öncesi kombiyi kapatmış eşim.

Şuan hala cosa sunucusuna bağlı değil istasyon.

Manuel cihaz üzerinden ve moduna aldım çalışmaya başladı.

cihaz kırmızı moda geldiyse bile üzerindeki düğmeye basınca mod değiştirmesi lazım.

Gece yatarken gene gece moduna alacağım.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.