Şimdi Ara

Corvette C7 Nürburgring Time-trial Başlığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaklaşık 7-8 tur denedikten sonra ancak 7.48 civarı bir zaman yapabildim. Kolla ve otomatik vites ile aldığım değer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profurio

Yaklaşık 7-8 tur denedikten sonra ancak 7.48 civarı bir zaman yapabildim. Kolla ve otomatik vites ile aldığım değer.

dostum aynı otomatik vede kolla 7:22 yapan var bende şu an için otomatik vede kolla 7:31 yaptım iyi zaman için pisti çok iyi bilmek gerekiyor ok..
  • Otomatik vites ve joystick ile 7:47 yaptım.Bana yeter de artar bile
  • 7:48 küsür yaptım. Yeterde artar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabayi kontrol edemiyorum diye vazgecmistim yapmaktan. Olmadi yarin sabah ya da bu aksam zorlayayim bakalim nasil olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Arabayi kontrol edemiyorum diye vazgecmistim yapmaktan. Olmadi yarin sabah ya da bu aksam zorlayayim bakalim nasil olacak.

Metin sen benden daha iyi oynuyorsun biraz kendini zorlasan çok rahat yaparsın.
  • dün ilk kez oynayabildim ve 4 tur attım ama geçerli tur yok henüz araba yabancı malum. sanıyorum ki 7.45 civarı girebilirim. gece arabaya kızıp yarıştan çıktım ve hazır ringe isinmisken amg okulunun son yarışı olan sls ile tam tur ıslak yarişini altın yapayım dedim. o da çıktı aradan bahaneyle

• Bir haftadır deneyemedim bugün 3 saniye daha indirdim 7.39 yaptım, manuel vites ile biraz daha indirebilirim, işin sırrı kaydırmadan sürmek ve ağırlık transferini iyi yapabilmek, bu arada adam 7.16' ya inmiş
  • quote:

dün ilk kez oynayabildim ve 4 tur attım ama geçerli tur yok henüz araba yabancı malum. sanıyorum ki 7.45 civarı girebilirim. gece arabaya kızıp yarıştan çıktım ve hazır ringe isinmisken amg okulunun son yarışı olan sls ile tam tur ıslak yarişini altın yapayım dedim. o da çıktı aradan bahaneyle

ben de aynı şeyi düşünerek nürburgring trophy alayım dedim ama 7:36 yapabildim, artık sonra...
  • 7:28 - 7:29 biraz daha kassam daha iyi birşey çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

quote:

dün ilk kez oynayabildim ve 4 tur attım ama geçerli tur yok henüz araba yabancı malum. sanıyorum ki 7.45 civarı girebilirim. gece arabaya kızıp yarıştan çıktım ve hazır ringe isinmisken amg okulunun son yarışı olan sls ile tam tur ıslak yarişini altın yapayım dedim. o da çıktı aradan bahaneyle

ben de aynı şeyi düşünerek nürburgring trophy alayım dedim ama 7:36 yapabildim, artık sonra...

trophy yi almaya yeter 7.35 eğer diğerlerini de bitirdiysen. ben 7.25 yaptım. tam gaz kullanmana gerek yok hatta vites değişimlerini erken yaparsan daha iyi zaman yaparsın.

• quote:

trophy yi almaya yeter 7.35 eğer diğerlerini de bitirdiysen. ben 7.25 yaptım. tam gaz kullanmana gerek yok hatta vites değişimlerini erken yaparsan daha iyi zaman yaparsın.

yok ben yanlış söyledim
    benim dediğim trophy hani oyunda nissan gt-r 07 ile alınan 7.29.03 ile alınan trophy yoksa ben nerede yapıcam c7 ile 7:36'yı ds3'ü yerim sevinçten herhalde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.