Şimdi Ara

Cort AD810 Akustik Gitar + Kılıf - 185 TL - GET/Sanalpazar imkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Elektro gitar aldığımdan dolayı en fazla 2-3 ay kullandığım, kusursuz hiçbir eksiği bulunmayan akustik gitarımı satıyorum. Ürün kozmetik olarak mükemmel durumdadır, zaten elektro gitarı akustiği aldıktan 1 ay kadar sonra aldığım için akustiği neredeyse kullanma imkanı olmadı bile.

Akustik gitara başlayacak arkadaşlar için en klasik ve en ideal modeldir. Çoğu müzik ekipmanı satan sitede en çok satılan akustik gitar olduğunu görebilirsiniz zaten AD810 u, Cort un kalitesini de bilen bilir.

Sahibinden üzerinden GET ilanı açıyorum daha güvenli bir alışveriş olması açısından.Sahibinden fiyatı 199 TL dir komisyondan dolayı. 3 Taksit imkanı vardır. Ürünün sıfırı şu anda mydukkan.com da 330 TL civarındadır.Kargo alıcıya aittir, Kargo alıcı olduğu için fiyatı uygun tutuyorum.

İstanbul/Anadolu yakası elden alışveriş için fiyat 185 TLdir, diğer illerden alıcak arkadaşlar sahibinden ilanımı kullanabilir(3 taksit imkanı vardır), isteyen arkadaşa sanalpazar ilanı da açabilirim taksit isteniyorsa.

havale/eft ile alıcak arkadaşlar için ise fiyat 175 TL dir, aynı gün içerisinde kargoya verilir (Aras veya MNG kargo) (benim için daha hızlı bir alışveriş olucağı için fiyatı uygun tutuyorum)

Ürünün yanında kılıf ve pena hediye edeceğim. Takas ve Pazarlık yoktur, fiyatının çok altında satıyorum ürünü zaten.

Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olması dileğiyle, her türlü soruyu özel mesaj olarak atabilirsiniz.

Cort AD810 Akustik Gitar + Kılıf -  185 TL - GET/Sanalpazar imkanı
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V911 -- 11 Ocak 2014; 14:21:09 >

• Ürün satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.