Şimdi Ara

Corsair VS650 Gürültü Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi güç kaynağı sürekli olarak yükteymiş gibi yüksek hava ve rolantide çalışan arabanın piston sesi gibi gürültü yapıyor. İşin komik yanı kasanın durduğu masayı duvara doğru ayağımla iteklediğimde sesin durduğunu farkettim. Kasada Corsair Spec-2. Sanırım balans problemi var ama evde garantisine zarar vermeden ne yapabilirim bilemiyorum. Keza garantiye gittiğinde geri günlerce gelmiyor.
    Garantiye gönderirsemde sadece güç kaynağınımı, yoksa ikisini birliktemi göndericeğim bilmiyorum..

Ayrıca bu forumda Corsair'in yetkilisi olduğunuda duydum. Forumda yeni olduğum için nasıl etiketleneceği hakkında fikrim yok.Biri etiketler ise çok memnun olurum.

Ayrıca güç kaynağı daha 3 aylık olduğunuda dipnot olarak geçeyim.

VS serisi sesli, garantilerde süründürür alma demişlerdi fakat dinlemedik, al şimdi başa bela....

• Merhaba,

Ürünü satın almış olduğunuz mağazaya götürerek RMA işlemlerini başlatabilirsiniz. Onlar ürünü distribütörün teknik servisine test için gönderecektir. Testin sonunda teknik servis sorunu tespit ettiğinde garanti kapsamında gereken işlem yapılacaktır. Arıza kaydı oluştururken lütfen sorununuzu olabildiğince net ve detaylı bir şekilde anlatın ki teknik servis testlerini yaparken sorunu daha çabuk tespit edebilsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.