Şimdi Ara

Corsair VS Serisi Güç Kaynakları Türkiye'de (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

O da hemen hemen aynı olur, aynı olur derken az pahalı olurlar gibi geliyor bana :)
  • Ben daha farklı bir soru sorayım o zaman. Bu 900D kasa çıktığı gibi ülkemize gelecek mi yoksa gecikme olacak mı? Ona göre 800D yi elimden çıkartıp tj11 yada bu kasaya geçeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Corsair

quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

quote:

Yeni Hydro serileri hakkında bir gelişme var mı acaba ?

Merhaba,

H80i şu and Türkiye'de ve önümüzdeki hafta satışta olur. H100i planlanan gibi olmadı malesef. Ocak ayı başı gibi planlamıştık ancak aysonuna sarktı gibi görünüyor.

H100i ay sonu kesin gelirmi ? fiyat ne aralıklarda olur? Bu konuda yardımcı olursanız minnettar olurum.

Merhaba,

H100i'yi aysonuna yetiştirmeye çalışıyoruz ancak ithalat ve gümrük süreçlerinde gecikmeler yaşanabiliyor. Bu nedenle %100 diyemiyoruz. Fiyat H100 seviyesinde olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Ben daha farklı bir soru sorayım o zaman. Bu 900D kasa çıktığı gibi ülkemize gelecek mi yoksa gecikme olacak mı? Ona göre 800D yi elimden çıkartıp tj11 yada bu kasaya geçeceğim.

Merhaba,

Ürün lanse edilir edilmez tedarik etmek tabi ki güç. Şu anda kesin bir şey söylemek pek mümkün değil ancak lansmandan sonra en kısa sürede Türkiye'ye getirmeye çalışacağız. Ürün geldiğinde, yine forum üzerinden duyuru yapılacaktır.
  • quote:

quote:

Ben daha farklı bir soru sorayım o zaman. Bu 900D kasa çıktığı gibi ülkemize gelecek mi yoksa gecikme olacak mı? Ona göre 800D yi elimden çıkartıp tj11 yada bu kasaya geçeceğim.

Merhaba,

Ürün lanse edilir edilmez tedarik etmek tabi ki güç. Şu anda kesin bir şey söylemek pek mümkün değil ancak lansmandan sonra en kısa sürede Türkiye'ye getirmeye çalışacağız. Ürün geldiğinde, yine forum üzerinden duyuru yapılacaktır.

Tabiki hemen getirmek guc benim merak ettigim nokta subat gibi ciksa gelmesi yazi bulur mu seklideydi. Ama mesajiniza gore mumkun oldugu kadar erken gelecek gibi. Buna sevindim kasayi sabirsizlikla bekliyorum. 800D de sevmedigim tek nokta alttaki hdd slotlarini cikartmak icin kesmek gerekmesiydi, sirf bunu degistirip yeniden cikarasalar bile alacaktim buyuk olasilikla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

900D'nin 800D 'den en temel farkları neler corsair yetkilisi kısaca söyleme imkanınız varmı?
  • quote:

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

900D'nin 800D 'den en temel farkları neler corsair yetkilisi kısaca söyleme imkanınız varmı?

Benim su anda bulabildigim bilgilere gore daha buyuk, daha cokradyatir yerlestirme imkani ve daha iyi hava akimi. On tarafina 3tane 120mm lik fan takilabiliyormus usttede 4 tane 120 lik yada 3 tane 14luk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Benim su anda bulabildigim bilgilere gore daha buyuk, daha cokradyatir yerlestirme imkani ve daha iyi hava akimi. On tarafina 3tane 120mm lik fan takilabiliyormus usttede 4 tane 120 lik yada 3 tane 14luk.

Teşekkür ederim. Her türlü iyi olucak ama fiyatı bence 1000 tl civarı gelir 800d şuan 700-800 arası satılıyor. Ama değer Uzun yıllr idare eder bu kasalar
  • Corsair torba getirseniz alırız yani keske daha cok urun gelse turkiyeye
  • quote:

Merhaba,

Her ne kadar farklı web sitelerinde resimleri yayınlanmış olsa da 900D özellikleri ve tasarımı henüz kesinleşmemiş bir kasadır. Bu sebeple henüz özelliklerden ve 800D ile farklarından bahsetmek mümkün değil. Detaylar kesinleştiğinade burada paylaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corsair -- 3 Ocak 2013; 23:34:08 >
  • quote:

quote:

Merhaba,

Her ne kadar farklı web sitelerinde resimleri yayınlanmış olsa da 900D özellikleri ve tasarımı henüz kesinleşmemiş bir kasadır. Bu sebeple henüz özelliklerden ve 800D ile farklarından bahsetmek mümkün değil. Detaylar kesinleştiğinade burada paylaşabiliriz.

Teşekkür ederim.
  • quote:

VS450 450W
    http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020049-eu-vs-serisi-450w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=63914

VS550 550W
    http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020050-eu-vs-serisi-550w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=63915
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/corsair-vs-cp-9020050-eu-550w-guc-kaynagi.aspx

VS650 650W
    http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020051-eu-vs-serisi-650w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=63916
    http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=97731

merhaba corsair vs 550 ya da 450 almayı düşünüyorum ama corsair'in sitesinde de belirtilen ibare şu şekilde: "delivering up to 85% energy efficiency"
    Site için tıklayınız

Ayrıca 12v tek kanaldan 504W güç verebiliyormuş. Link !

Bu bilgiler yanlış mı?

Doğruysa eğer fiyatı çok iyi bir ürün. cevabınızı bekliyorum.

Corsair VS Serisi Güç Kaynakları Türkiye'de

• quote:

Orijinalden alıntı: cingolas

quote:

VS450 450W
    http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020049-eu-vs-serisi-450w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=63914

VS550 550W
    http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020050-eu-vs-serisi-550w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=63915
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/corsair-vs-cp-9020050-eu-550w-guc-kaynagi.aspx

VS650 650W
    http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/corsair-cp-9020051-eu-vs-serisi-650w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=63916
    http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=97731

merhaba corsair vs 550 ya da 450 almayı düşünüyorum ama corsair'in sitesinde de belirtilen ibare şu şekilde: "delivering up to 85% energy efficiency"
    Site için tıklayınız

Ayrıca 12v tek kanaldan 504W güç verebiliyormuş. Link !

Bu bilgiler yanlış mı?

Doğruysa eğer fiyatı çok iyi bir ürün. cevabınızı bekliyorum.

Corsair VS Serisi Güç Kaynakları Türkiye'de

Merhaba,

Bahsettiğiniz bilgilerde herhangi bir yanlışlık yoktur.

Teşekkürler.

• quote:

Size bir konu hakkında özel mesaj attım bakabilir misiniz ?
  • Sıvı soğutma ürünlerinize indirim olacak mı yakın zamanda?
  • ax860i ve ax760i için abd piyasasına benzer fiyatlar istiyoruz. gümrük fena fiyat artırıyor adamlar 230$a satıyor bizde indirimli hali bile 264$+kdv %30 indirimle 230$ olsun istiyoruz 860i yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

Sıvı soğutma ürünlerinize indirim olacak mı yakın zamanda?

Merhaba,

Planlanmış herhangi bir indirim yok şu anda.

Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar ben VS 550 aldım fakat aldığımdan beri güç kaynağına kulağımı yaklaştırdığım zaman "vııııızzzzz..." diye ses geliyor ilk başta normaldir diye umursamadım sonra iyice aklıma takıldı eski güç kaynağımı takayım acaba onda da böyle bir ses varmı diye merak ettim ve ondan hiç ses gelmiyor sizce ne yapmalıyım? Garantiye mi vermeliyim? Alalı 3 hafta kadar oldu bu arada ses fandan değil yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametcssr -- 15 Mart 2013; 4:51:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametcssr

Merhaba arkadaşlar ben VS 550 aldım fakat aldığımdan beri güç kaynağına kulağımı yaklaştırdığım zaman "vııııızzzzz..." diye ses geliyor ilk başta normaldir diye umursamadım sonra iyice aklıma takıldı eski güç kaynağımı takayım acaba onda da böyle bir ses varmı diye merak ettim ve ondan hiç ses gelmiyor sizce ne yapmalıyım? Garantiye mi vermeliyim? Alalı 3 hafta kadar oldu bu arada ses fandan değil yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

Eski güç kaynağınız nedir acaba ? Sistemin şuanki resimlerini koymanız mümkün mü acaba ses nereden geliyor ona göre yorum yapalım. Ben de Corsair kullanıyorum ve sistemde ciddi oc yapmama rağmen psudan en ufak ses duymuyorum. Tavsiyemle aldırdığım yakın çevremde son derece memnun.Bir problem varsa da corsair garanti durumunda da en iyi firmalardandır, eğer bir sorun varsa yardımcı olurlar muhakkak.Hazır elinizde de 2psu varmış madem.

• quote:

Orijinalden alıntı: sametcssr

Merhaba arkadaşlar ben VS 550 aldım fakat aldığımdan beri güç kaynağına kulağımı yaklaştırdığım zaman "vııııızzzzz..." diye ses geliyor ilk başta normaldir diye umursamadım sonra iyice aklıma takıldı eski güç kaynağımı takayım acaba onda da böyle bir ses varmı diye merak ettim ve ondan hiç ses gelmiyor sizce ne yapmalıyım? Garantiye mi vermeliyim? Alalı 3 hafta kadar oldu bu arada ses fandan değil yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

ilginç....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.