Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
966
Cevap
7
Favori
35.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar,

Düzeniniz oldukça güzel. Özellikle kablolar çok şık duruyor.
  • Corsair 750D hakkında hala bir gelişme yok Kasım'da burada olacaktı inşallah yakında İnventus satışa çıkarır.
  • 350D'ye ekliyorum.

Beyaz Sleeve kablolar güzel durmuş, kendiniz mi yaptınız, yoksa hazır mı aldınız.

İnventus'a gelmiş Sleeve kablo, ama 200 Lira fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Corsair 750D hakkında hala bir gelişme yok Kasım'da burada olacaktı inşallah yakında İnventus satışa çıkarır.

sabirsizlikla bekliyorum ama hala gorunmuyo bilginiz varmu acaba tesekurler

• Bi haber yok kardeşim
  • quote:

Bi haber yok kardeşim

ismail abi ye(chrisbrown) a sordum mail atacak cevabi buraya yazarim air 540 newegg de 139 dllar tr de 300 400 arasi 750d 160 dolar eger 350 450 arasi gelirse harika olur

• 750D, 540 Air'in partisi ile beraber gelir herhalde. Yıl bitmeden gelirler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

750D, 540 Air'in partisi ile beraber gelir herhalde. Yıl bitmeden gelirler diye düşünüyorum.

ınsallah c70 kesip bicmekten biktim

• Güzel bir konu olmuş tebrik ederim

HAF-X'den sonra sıvı soğutma için 800D almıştım, iş yoğunluğundan gerekli zamanı ayıramadım ve forumdan bir arkadaşa verdim.

Daha sonra kardeşi 650D'yi aldım. Düğün dernek işlerinden dolayı sistemi satışa çıkardım. Hatta şu anda geriye sadece kasa kaldı. Satılmazsa da düğünden sonra bunun üzerine tekrardan kuracağım.

İlgilenenler olursa ilan linkini aşağıda bulabilir.

Satılık Corsair Obsidian 650D

Aynı masa.Bu da geriye kalan iş laptobum

• Bu konunun tum mesajlarini siir gibi okudum. Gercekten fayfali bir konu. Bende de aerocool xpredator kasa var. Ve ben sari modifiye yaptim. İmzamda bilesenler var. Benim dusuncem su. Belki bana yardimci olabilirsiniz. Nisanda askere gittikten sonra tam bir sivi sogutmaya gecmek istiyorum. Ve psu mu da orjinal sleeve yaparak. Benim dertlerim sunlar

H110 kullaniyorum ve radyator kasamin ustune zar zor sigdi. Cunku bu kasada anakartin kasanin tavanina cok yakin olmasi gercekten isimizi zorlastirdi. Kasa bence cok şık ama sivi sogutmaya asla uygun degil.

Radyator baglayacam ve islemciden tutun ekran kartina sivi sogutma istiyorum. Corsairin bu kasalarindan bana sizce hangisi uygundur.

Ben sadece kaliteye degil tipe de bakmak istiyorum. Kesinlikle yan paneli sık sık cikaririrm. Ve kesinlikle cam panel olmali. Mumkunse tamami kasanin cigerlerini gostersin istiyorum.

Kasanin ustunde radyator baglanirsa ustten hava puss pull a musait olsun istiyorum.

Ozellikle kasanin psu sunu koydugumuz yerde radyator de koyulabilme ve rad seklinde kapali olsa fena olmaz diyorum. Ben derdimi anlattim ama inanin 650 d ile 350 d arasindaki farki bilmiyorum. Bu yuzden burada ustadlardan yardim istiyorum. Kasa 900d olmasin cok fazla buyuk bence o kasa asiri asiri buyuk. Hem de dumduz bir kasa oldugu icin icinin şık durmasindan baska tipi hos gelmiyor. Hele de xpredatordan sonra. Bana yardimci olursaniz sevinirm. Size benim kasamdan bi kac resim atayim

Son resim benim kasamin degildir. Bu ise ilk girdigimde. Resime hasta olup bu pc isine soyundugum kasadir. Hayalimde de bunlar var. Elimdeki malzemeleri de kullanarak bu son resime benzer şık bir sivi sogutmali sistem icin kasa onerisi bekliyorum

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]@Poyri!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorukMactoo -- 26 Kasım 2013; 11:19:46 >

• 750d ye bak biraz daha ufak. Yine sade ama guzel kasa benim bekledigim kasalardan sivi sogutmayada uygun baya. 350d icin ufak anakart alman lazim ondan 750d ye bak direk.

• İnventus'tan aldığım bilgiye göre 1.5-2 ay içerisinde gelicekmiş 750D gecikme yaşanmış
  • Peki bu gorseldeki kasanin corsair mi taniyani bileni yok mudur. Son resimdeki kasa hangi modeldir.

• Nzxt switch 810

• quote:

İnventus'tan aldığım bilgiye göre 1.5-2 ay içerisinde gelicekmiş 750D gecikme yaşanmış

750D nin alt kısmında PSU konan yerde ayrı bölme yok sanırım. 800d ile arasındaki fark bu olsa gerek... Kendi kasalarınızın resımlerını paylaşsanız ne güzel olurdu
  • Su hafta bir bitsin ekran kartida gelirse 350d ye akrilik boru yapacagim direk 1.5 aydir ekran karti bekliyorum.

• Beklediğin kart nedir? Bir de ben sanırım akrilik borular yerine şunları seviyorum. Sanırım senin bahsettiğin borular esnek plastik... Bense onlar yerine sert kıvrılamayan eklerle resimdeki gibi keskin hatlarla donatılmış işleri daha çok beğeniyorum

Edit: Resim ekleyemiyorum şuan... Ama bahsettiğim şeyi sanırım anladınız. Ya da ben bu meselede pek bilgi sahibi değilim ondan yanlış söylemiş de olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorukMactoo -- 26 Kasım 2013; 15:07:08 >
  • 780ti classified. Benim kullandigim borularda sert zaten yumusak olani yok isi tabancasiyla yamultuluyor. Rakorla dondurmek baya masrafli ben kasam icin hesap yaptigimda 20tane falan acili gerekiyordu

• Bu iş gerçekten çok zaman isteyen pahalı bir hobi... Bahsettiğin şekliyle tamamen sıfırdan sıvı soğutma sana ne kadara maloldu??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.