Şimdi Ara

Corsair K68 Red Led vs. K70 Lux Red

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Corsair K68 Red Led ve K70 Lux Red mekanik klavyeleri arasında kaldım. İkisinden birisini almam lazım. Aralarında 10 lira fark var ancak yine de sormak istiyorum size. K68'in K70'e üstün olduğu yanları var mıdır ? Birde K68'in kutu içeriğinde bulunan Cherry MX Red Anahtarı nedir ? Diğer klavyenin kutu içeriğinde neden yok acaba ?

K68 :https://www.adeksstore.com/Corsair-K68-Cherry-MX-RED-Suya-Toza-Dayanikli-Mekanik-Turkce-Klavye-CH-9102020-TR,PR-21.html

K70 :https://www.itopya.com/corsair-gaming-k70-lux-kirmizi-led-cherry-mx-red-turkce-gaming-mekanik-klavye/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#product-tabs

• Razer cynosa almıştım Corsair k70 lux 399tl olunca iptal ettim siparişi şimdide 599tl olmuş saçmalığı bak ya dolar 2 oynadı hemen gitti indirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K68 Su geçirmeme tozlanmaya karşı dayanıklı. Kasası plastik tarzı bir yapıya sahip ve ses açma kapama tuşları basmalı bir şekilde. K70 su geçirmeme özelliği mevcut değil, metal kasaya sahip, ses açma kapama tuşu silindir şeklinde basmalı değil. Çok bir fark yok fakat almışken k70 alınır aynı fiyattalarsa.
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. K70 Lux Red aldım. Genel olarak memnun kaldım klavyeden. Tuşların biraz daha sert olmasını isterdim açıkçası. Alışma sürecinde olduğum için yazım hatası yapıyorum sık sık ama zamanla düzelecektir. Fazla gürültülü olmaması da güzel. Klavye hakkında sorularınız olursa elimden geldiğinde cevaplamaya çalışırım.
  • nedir son durum hangisini tavsiye edersin pişman mısın yoksa iyi ki almışım mı diyorsun?_
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendenbenden

nedir son durum hangisini tavsiye edersin pişman mısın yoksa iyi ki almışım mı diyorsun?_
    Klavyeden son derece memnunum. İlk zamanlarda yazım hatası yapıyordum tuşların hassas olmasına bağlı olarak ama şu an herhangi bir problemim yok bu konuda. Klavyenin yazılımı(iCue) iyi, malzeme kalitesi güzel herhangi bir sıkıntım yok. Sadece şu konuda uyarmak isterim, eğer parmaklarınız biraz iri yapılıysa klavyeden memnun kalmayabilirsiniz.
  • ben de gittim rapid fire aldım hala alışma dönemindeyim. çok memnunum açıkçası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.