Şimdi Ara

Corsair HS60,HS70 VS Corsair Void Pro vs Hyperx Cloud 2 vs Arctis 5 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İstanbul'da oturuyorsan gidip Gameekstradan denemeni tavsiye ederim. HS60 ile aralarındaki tek fark wireless olması ben HS60'ı denedim Arctis 5 ve Cloud 2'ye göre rahatsız geldi. Amazon.com yorumlarında gördüğüm kadarı ile de 3.5 puan almış 5 üzerinden memnun olmayan çok kişi var. Ayrıca Cloud 2 ses konusunda daha iyi olacaktır wireless bir kulaklığa göre. İlla wireless bir kulaklık istiyorsan Arctis 7 tavsiye ederim. Cloud 2 yerine de Arctis 5 2019 tavsiye edebilirim daha güncel ve yazılım desteği olduğu için. İkisi de pişman etmez ama.
  • Corsair HS 70 kullanıcılarının yorumlarını alabilir miyim? Alınır mı sizce? Oyun müzik ve discord için.
  • Corsair HS 70 kullanıcılarının yorumlarını alabilir miyim? Alınır mı sizce? Oyun müzik ve discord için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veya hs60 için...

• Bende Void Pro kablolu, Asus rog fusion 300 ve artic 3 arasında kaldım. Void ile ilgili yorumlar çok istikrarsız. Birisi mükemmel yazılımı vs.. demiş birisi dipses veriyor , plastik kalitesi iyi değil falan demiş.
  • Güncel alanlar şimdi ne öneriyor?

• Bugün İtopya indirimi ile HS60 aldım ve kurulumunu yaptım. USB ses kartı ve kendi kablosu ile çok güzel ses kalitesi var. Fakat kablo gözükmemesi için biraz dolaştırdım ve ucu ucuna ancak yetti. Bunu biraz uzatmak için evde bulduğum markasız, bir ucu erkek bir ucu dişi 3,5 MM kabloyu bağlayınca ses kalitesi acayip düştü. Mediamarkt sitesinde HAMA marka kablolar var. Kaliteli bir marka ama iş görür mü? Ses kaybı yaşatmayacak, kaliteli, tavsiye edeceğiniz ürünler var mı?

• VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda deneyimlediniz mi, ses kasma performansını merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Oyunlarda deneyimlediniz mi, ses kasma performansını merak ediyorum.
    Selam

Oyunlarda performansı gayet güzel ama 2 saat falan sürekli takınca kafamı biraz acıtıyor. Bunda benim koca kafalı olmamın da etkisi büyük. :)
    3-4 gün kullanıp letgo ve forumda ilana koydum hocam sanırım Arctis alacağım ses olarak performansı daha düşük olsa da rahatlık önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Selam

Oyunlarda performansı gayet güzel ama 2 saat falan sürekli takınca kafamı biraz acıtıyor. Bunda benim koca kafalı olmamın da etkisi büyük. :)
    3-4 gün kullanıp letgo ve forumda ilana koydum hocam sanırım Arctis alacağım ses olarak performansı daha düşük olsa da rahatlık önemli.

Alıntıları Göster
    Kafa küçük olamaz ki çoğu insanın. Ona göre üretseler iyiymiş. Rahatlık önemli cidden. Arctis de hangi model düüşnüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kafa küçük olamaz ki çoğu insanın. Ona göre üretseler iyiymiş. Rahatlık önemli cidden. Arctis de hangi model düüşnüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Arctis 5'e bakarım black friday zamanı. Benimki standart dışı hocam genişlikte bir sıkıntı yok uzunluk olarak problem oldu.
  • VectrAirliness kullanıcısına yanıt
    tamam hocam, yine de kulaklık üretirken düşünmeleri lazım.
  • Cs go için fp kulaklık tavsiyeniz var mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.