Şimdi Ara

CORSAİR H80İ SIVI SOĞUTMA 220TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    merhaba arkadaşlar 2-3 senedir kullandığım download makinamı gerek kalmadığından bozdum parçaları satıyorum sıvı soğutmayı 2-3 sene öönce media markttan 474tl ye almıştım az önce sistemden söktüm üzerinde başka fan kullandığımdan kendi orjinal fanlarını hiç kullanmadım fanlar sıfırdır. cihazımda temizdir sorunsuzdur full kutuludur fatura yok taşınırkan kayboldu olsada bişey ifade etmez garantisi doldu.

İSTEDİĞİM FİYAT 220TL --- ürünün fotoları aşşağıdadır.

hava soğutmalara 150 200 vereceğinize bunu alın

CORSAİR H80İ SIVI SOĞUTMA 220TLCORSAİR H80İ SIVI SOĞUTMA 220TLCORSAİR H80İ SIVI SOĞUTMA 220TL

TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ Ankara içi elden teslim ederim şehir dışı karo alıcıya aittir istenilirse ptt kargo ile yollarım 9tl tutar.

diğer parçalar için dükkanımı ziyaret edebilirsiniz.

teşekkürler iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 22 Haziran 2017; 11:45:15 >

• pm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kendi h80i me 300-350 tl diyorum takasta. nerden görmüşsem artık. kimsede ne yapıyon sen arkadaş demedi :)

hayırlı satışlar.
  • magicrea kullanıcısına yanıt
    demez çünkü 2. elini 350ye satıyolar bende hızlı satsın diye bu fiyat yaptım ama ucuz gibi, 250tl iyidir. sıfırı 480 500 arası satılıyo. bide ürün temiz kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 21 Haziran 2017; 23:51:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HATUKAY

demez çünkü 2. elini 350ye satıyolar bende hızlı satsın diye bu fiyat yaptım ama ucuz gibi, 250tl iyidir. sıfırı 480 500 arası satılıyo. bide ürün temiz kullandım.

cevabını yeni gördüm :) Allahtan gaza gelip satmamışım. diğer parçaları sattım bir o kaldı satıp napıcam dedim bir kenara koydum :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.