Şimdi Ara

Corsair h100i fan hızı ayarlama?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3534 Mesaj
    Beyler ürünün fanları çoklayıcı pwn'ye bağlı (4 delikli tabikide) yani hız ayarlanmaması için sebep yok fakat corsair link ile hızlarını düşürüp azaltıyorum herhangi bir kıpırdama olmuyor neden acaba bilen varmı?

|
    |

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Beyler ürünün fanları çoklayıcı pwn'ye bağlı (4 delikli tabikide) yani hız ayarlanmaması için sebep yok fakat corsair link ile hızlarını düşürüp azaltıyorum herhangi bir kıpırdama olmuyor neden acaba bilen varmı?

eğer sorununa illaki bu program ile cevap istiyorsan belkide fanları tanımlamamışsındır diye düşünüyorum ama başka programları denedinmi speedfan gibi mesela eğer diyorsanki hayır bu program ile kontrol etmem lazım fanları o zaman kalabalık yaptığım için özür dilerim

Hocam speedfan indirmiştim 1 kere karışık gelmişti daha kurmadım onunla kesin ayarlayabilirmiyim, öyleyse indirir tutorial'lerine bakarım.
    |
    |
    Alonso Menendez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam speedfan indirmiştim 1 kere karışık gelmişti daha kurmadım onunla kesin ayarlayabilirmiyim, öyleyse indirir tutorial'lerine bakarım.

4 tane fan sayıyor pwm2 cpu fan pwm5 ekran kartı fanı bu fanları sen tanımlıyorsun sesini kısıp sadece ne yaptığını izlersen vereceğim videoda gayet basit aslında ancak sesini kapatmanı öneririm videonun ne dediğimi anlarsın :)

https://www.youtube.com/watch?v=sr2gWVxi-oE

Anladım maalesef

Şimdi bakıyorum hocam sağolun.
    |
    |
    Alonso Menendez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım maalesef

Şimdi bakıyorum hocam sağolun.

. Ne demek yardımım dokunduysa ne mutlu bana
    |
    |

Merhaba,

Corsair H100i üzeindeki bağlantıları kullanarak fanlarınızı bağlayıp çalıştırdınız değil mi? Eğer fanları anakartınıza bağladıysanız yazılım üzerinden kontrol edemezsiniz.

Eğer fanlar direk pompaya bağlı ise Corsair Link data USB kablosunun tam olarak oturup oturmadığını kontrol edin.

Corsair Link yazılımınızı güncelleyin. Corsair Link V4 çıktı.

http://downloads.corsair.com/download?item=Files/Corsair-Link/CorsairLINK_Installer_v4.2.0.162.zip
    |
    |
    MonacoDoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Foruma açmış olduğunuz CORSAIR ürünleri ile ilgili SORU/DESTEK konularına gün içerisinde herhangi bir cevap verememem durumumda lütfen konuya ait linki bana özel mesaj atınız. Yoğunluk yüzünden o anda gözümden kaçmış olabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.