Şimdi Ara

Corsair Carbide 400R Kasa Modifikasyonum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar. Kullanmakta olduğum Corsair Carbide 400R kasama ufak bir modifikasyon yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim. Kasamın yan tarafındaki çıkıntılı kısmı kesip pleksi malzeme kullanarak görsel amaçlı bir pencere yaptım. Önce kasamın standart halini sonra yaptığım halinin fotoğraflarını paylaşacağım sizlerle.
    Maliyet olarak 20 tl karbon malzeme 20 tl pleksi malzeme olmak üzere 40tl ye gibi bir maliyeti oldu bana.
    Çıkıntılı kısmı kendim spiral kullanarak kestim. Fakat gerçekten kasada çok sağlam bir çelik kullandıkları için kesmek ciddi derede zor oldu. Hatta bu yüzden spiral kaydı ve istemeden boya zarar gördüğü için kaplama yapmak zorunda kaldım. Pleksi malzemeye yapıştırmadan önce tam ölçüsünde kesip yapıştırdım sonrasında pleksiyi silikon kullanarak yapıştırdım.

• Karanlikta güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika olmuş. Kasanın kapağını kesmektense full pleksi yapabilirdin, kasaya 4 tane delik açıp ordan vidalarla tutturabilirdin. Ben kendi kasama böyle yapacağım şahsen, geçen gün internette de böyle bir video ile karşılaştım.

https://www.youtube.com/watch?v=n2wtQEzVedc&list=WL&index=42
  • Evet keske bunu gorseydim dHa basitmis boylesi. Zaten kapaga oyurtma delikleri yuzunden ihtiyac duydugum icin kesmistim. Bunu da bos bi vaktimde deneyebilirim. Yorumlariniz icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.