Şimdi Ara

Corsair 680x mi Corsair 500D RGB mi kararsız kaldım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Corsair 500d kullanıyorum , 830tlye hb'den almıştım, kullandığım en güzel kasa diyebilirim. Ben aldığım sırada rgb modeli 2000tl küsürdü, sadece rgb sistemine bu kadar para harcamak içime sinmedi.

Özellikle cam kapak olması harika bir olay, bazen oc denemelerinde aşırı ısınma olabiliyor oyunlarda , hemen el ucuyla biraz aralık bırakmak içerdeki sıcak havayı tahliye etmek için çok kullanışlı oluyor, tabii ki sıcak hava tahliyesi fanlarla da sağlanabilir fakat bu sefer gürültü artıyor , bf5 oynarken bile çıt yok benim pc'de.

ek olarak cihaza sık sık ssd harici bağlıyorum harici kullandığım ssdler bunlar, rgb olarak da led strip ve hd140x2 fan kullanıyorum bunların da tak çıkar işlerini hemen diğer yan kapağı açıp arkada hızlıca yapabiliyorum.

diğer beğendiğim özellikte karartılmış camların tam kararında olması..

ince detaylara girersek artık çoğu kasada var fakat arkadaki vidalı kablo kanalı , anakart çıkışları için olan doğru yerlerde bulunan kanallar, cpu blok boşluğu , dikey gpu gibi güzel özellikleri de mevcut.

son olarak ön taraftada type-c çıkışta anakartta çıkışı olana kullanışlı, buna göre anakart seçilebilir.

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu horlatıcam ama kasanın modelini söyleme şansınız var mı bir sorun yaşadınız mı hava akımı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkredd34

Hocam konuyu horlatıcam ama kasanın modelini söyleme şansınız var mı bir sorun yaşadınız mı hava akımı nasıl
    Corsair 500d rgb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam  

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.