Şimdi Ara

Corsa kullanıcıları...Acil fikirlerinize ihtiyacım var...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • corsanın yabancısı olarak sizlerin fikrine ihtiyacım var...eşime araç bakıyoruz, internette araçlara bakarken corsanın şu modeli cazip geldi..."Corsa, Essentia, 1.2 i Twinport, Easytronic Şanzıman" 33.836 tl internette fiyatı...araca daha önce hiç binmedim ve kullanmadım...aracın kronik bir sorunu var mıdır? hanımı yollarda rezil etmesin yeter...
    aracı sadece işe gidiş gelişlerde kullanıcaz ortalama günlük 10 km gibi yol yapıcak eşim...otomatik vites olmazsa olmazımız...
    eğer önerirseniz yarın gidip test edicem hatta alabiliriz bile...çünkü buradaki yorumlara güveniyorum...
    iyi geceler...

• Daha önce hiç kullanmadım ve kronik sorunları hakkında bir fikrim yok, sadece easytronic şanzımanın biraz konforsuz olduğunu duydum.

Sizin durumunuzla hemen hemen aynı durumda birisi olarak, bir aylık araştırmam sonucunda ben de Corsa'da karar kıldım ve bugün satış işlemlerini yapıyoruz.

40.000 üzerine çıkmak istemiyorsanız bizim için en mantıklısı şu anda Corsa.

Yalnız elinizi çabuk tutsanız iyi olur, yaklaşık 20 tane bayi aradıktan sonra sadece İstanbul'da bir bayide buldum. Bu arada ben Ankara'dayım.

Belirttiğiniz fiyattan zaten araç yok, sadece 1-2 tane alaşım jantlılardan kalmış, ben de onlardan birini en son 35.000'e alıyorum.

Bir de dün uğradığım Toyota'da Yaris 1.33 Fun Multidrive ' ı 39' a bırakıyorlardı, değerlendirebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.