Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 146

Hocam bu roll maskenin maliyeti kurtarmama olayı biraz garip geldi. Yılbaşında 50 li paket olarak tek tek içi eczaneden 35 tl ye almıştım. Ki acil ihtiyaçtı yani aldığım eczane normalde her şeyi pahalı satan bir yer. O zamandan bu zamana ne kadar bir maliyet artışı olmuş olabilir ki 1 tl kurtarmıyor anlamıyorum. Yani firmalar gerçekten çok ilginç geliyor bazen yaptıkları ya da söyledikleri ile. Ama akyel şu anda en azından bulunabilir duruyor. Sadece roll gibi paketli olsa çok daha iyi olacak ama şu yokluk durumunda gerçekten iyi duruyor ürün. Ayrıca bende teşekkür ederim bu kadar burada bilgi veren arkadaşlara. Pek çok insana yardımcı oluyorsunuz

Alıntıları Göster
    Hocam imalat ürünlerinde bir dünya zam gelmistir uretici 2 -3 tane iken şimdi konfeksiyonlarda bile maske üretiliyor dolayısıyla hammaddeye arz talep zammı gelmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ge620dx kullanıcısına yanıt
    Maske hakkında bir bilgi edinebildinizmi bende almayı düşünüyorum akyel ve 3 katlı herhalde o şekilde bahsetmisler

• https://m.trendyol.com/akyel/ak-yel-3-katli-cerrahi-maske-burun-telli-ce-belgeli-100-lu-paket-p-40284010?boutiqueId=477947&merchantId=110208
    Ürünü buradan alayım dedim hem İzmir hem ortopedi firmasi hemde kargo bedava sonra yorum kısmına baktım yorum yapan kişi firma yetkilisi o yüzden iskillendim vaz gectim buradan alan oldumu ürün kalitesi nasıldı ??

• Carrefour'dan maske alan oldu mu acaba. Tela Maske diye geçiyor adı ama bir yorum göremedim telli olup olmadığı hakkında. Tosla indirimiyle 90 liraya geliyor iki tanesi.

https://www.carrefoursa.com/tr/tela-maske-3-katli-50-li-p-30279348

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeke92 -- 21 Mayıs 2020; 0:59:10 >
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olabildiysem ne güzel. Sağlıklı günlerde kullanın inşallah.

• Arkadaşlar, buradaki paylasimlarin da sonucu ben de akyel almaya yonlendim. Ancak kafamı kurcalayan şu; her firmanın birden fazla ürünü var. Bu satıcılar orijinal Akyel satsa bile hangi çeşidini sattığını bilmiyoruz. Üç katlı+telli+ meltbrown orta katmanlı tercih etmemiz gerektiğini paylaşımlar sonucu düşünmekteyim. Hangi saticilarda bu ürün var bilirsek onlardan alırız

• Geçen hafta N11 Sarbitane satıcısından 100 tane ak-yel ultrasonik telli maske aldım kalitesinden memnun kaldık ailecek. Bugün de öğlen gittigidiyor üzerinden mtsbncgl satıcısından 200 tane daha aldım ama henüz kargoya verilmemiş ya da verilmişse de belki gg sistemine takip kodunu girmemiştir ama n11 den aldığım yurtiçi ile gelmişti gg den aldığım aras ile gelecek bizim muhitte yurtiçi daha iyi çalışıyor keşke yurtiçi olsaydı.

Kolonya ise migros ve carrefourda ikisinde de bolca stok gördüm selin 400 ml 9.90. 3 tane aldım.
  • Arkadaşlar merhaba
    Çocuklarım için maske öneriniz var mıdır normal maske çok büyük yada lastikleri çift yaparsak da çok sıkıyor

Çocuk maskesi hiç yok mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

Arkadaşlar, buradaki paylasimlarin da sonucu ben de akyel almaya yonlendim. Ancak kafamı kurcalayan şu; her firmanın birden fazla ürünü var. Bu satıcılar orijinal Akyel satsa bile hangi çeşidini sattığını bilmiyoruz. Üç katlı+telli+ meltbrown orta katmanlı tercih etmemiz gerektiğini paylaşımlar sonucu düşünmekteyim. Hangi saticilarda bu ürün var bilirsek onlardan alırız
    n11 deki satıcı kargo yoğunluğundan dolayı satışı şuanlık kapatmış. gg de biri de satıyor, alanlar yorumlayınca duruma göre oradan da alınabilir.
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Kalitesi hakkında bilgim olmamakla birlikte sabah görmüştüm 10 adet alınıp denenebilir diye düşünüyorum.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Bunu almıştım hocam hiç beğenmedik lastikleri çok sertti kesik atıyor gibi acıtıyordu bu sefer de sürekli eli ağzında oluyordu

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    Kaç gündür maske satan siteler ve online platformlardayım başka karşılaşmadım hiç maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

Arkadaşlar, buradaki paylasimlarin da sonucu ben de akyel almaya yonlendim. Ancak kafamı kurcalayan şu; her firmanın birden fazla ürünü var. Bu satıcılar orijinal Akyel satsa bile hangi çeşidini sattığını bilmiyoruz. Üç katlı+telli+ meltbrown orta katmanlı tercih etmemiz gerektiğini paylaşımlar sonucu düşünmekteyim. Hangi saticilarda bu ürün var bilirsek onlardan alırız
    Ben şahsen n 11 den Sarbitane firmasından orijinal AKYEL MASKE aldım, bugün geldi....
    Sarbitane firması bildiğiniz üzere kargo şirketlerinden kaynaklı olarak geçici süreliğine satışı kapattı....
    Ben Sarbitane firmasına güvenilirlik noktasında memnun kaldığım için tekrar satışa geçmesini bekliyorum....

Ve birde orijinal ROLL MASKE SİPARİŞİ vermek için kurtsan medikal in maske satışını BEKLİYORUM 👍
    http://www.kurtsanmedikal.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Ge620dx

Hocam ventil de satılıyor ayrıca onu değiştirirseniz sorun olmaz. N1xde tek maske ve 10 ventil 60tl
    hocam şaka yapıyorsunuz heralde? ventil değiştirmenin ne faydası var ki onu değiştirince tekrar kullanılacak?
    n95 maskede koruyan filtreleyen kısım beyaz bez kumaş kısımdır. ortadaki ventil sadece rahat nefes vermeyi sağlar.nefes alırken kapanır ve hafa sadece o beyaz kısımlardan filtre olarak girmek zorunda kalır. ancak nefes verirken ventil açılır ve filtre edilmeden rahat nefes verirsiniz. tek faydası budur. ventili değpiştirmenin ne faydası olacak?
    ayrıca ventilli maskede verdiğiniz nefes filtre edilmeden dısarı atıldığı için siz eğer hastalık taşıyorsanız hiç maske takmamış gibi karşıdaki kişiye bulaştırırsınız .
    bir hekim olarak söyleyeyim: ventilli maske takan birine yaklaşmayın. o kişi kendisini koruyor ama sizi korumuyor . sağlık kurumlarında biz çalışırken biz bu maskelerin üzerine normal cerrahi maske de takıyoruz. hem n95 in kullanım ömrü uzuyor hem de nefes verirken de cerrahi maske ile filtre edilmiş oluyor.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bende göremedim Roll maskeye mail attım bile ama cevap vermediler

Eczanesi olan bir arkadaş her yeri aradı bulamadı

• Gittigidiyor'dan mtsbncgl adlı satıcının ürünleri geldi. N11'deki Sarbitane'nin gönderdiği ile aynı ürün. Paketler Ak-Yel, maskeler kaliteli duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofimix ten aldıgım cerrahi maskeler geldi.3 katlı telli ve bagcıklı
    oldukca kaliteli duruyor.test etmedim
    bana yine katlı bagcıklı olmayan-lastikli bir maske tavisye eder misiniz?
    https://ofimix.com.tr/merve-medikal-cerrahi-maske-100-lu-bagcikli-urun2673.html?tag=donanimtr01-21&amp;ie=UTF8&amp;language=tr_TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: onexey

Gittigidiyor'dan mtsbncgl adlı satıcının ürünleri geldi. N11'deki Sarbitane'nin gönderdiği ile aynı ürün. Paketler Ak-Yel, maskeler kaliteli duruyor.
    Bilgilendirme için teşekkürler.Verdim bir tane sipariş.
  • Hocam sen nasıl bir mahrumiyet bölgesindesin ya, gerçekten soruyorum Bir iki aydır fix mesajların bu şekilde çünkü, herkes buldu aldı bitirdi kolonya sen bulamadın bir türlü.

Şimdi yarım saat önce çektim, bayram alışverişi yaparken, Ankara Çankayanın göbeği.

Migrosta bolca Selin vardı 9.90a elim doluydu çekemedim, bir de tarım kredi markette raflar tavana kadar 8 liraya 400 ml elit zeytin kolonyası vardı, orada ilk girdiğim yerdi çekmek aklıma gelmedi. Bunların hepsi 600-700 metre mesafe aralığında yanyana marketler. Bugüne özel vs bir durumda değil bir aydır falan var baya, her girdiğim yerde görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 21 Mayıs 2020; 12:5:26 >

• Maskem azaldı baya
    https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/3-katli-filtreli-maske-fabrikadan-direk-satis-150-adet-ucretsiz-kargo_pdp_558532875

Bu ürün iyi galiba alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 21 Mayıs 2020; 13:2:14 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.