Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (1395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 26 Mart 2020; 17:16:48 >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    ne kadare sorumsuz pis insanlari!

viruslu eldivenleri elbileri disari atmislar.

inanamiyorum ya. .. bir de kendilerini japonya kore ile kiyaslarlar ... igrenclik bu! duyarsizlik !
  • Sosyal mesafenin korunması neden önemli? Sosyal mesafeye dikkat edilmediği senaryoda taşıyıcı bir kişi, bir ayda 406 kişiyi enfekte edebiliyor. Sosyal mesafe ile virüs yayılma hızı %50 düşürülürse, bir kişinin bir ayda enfekte ettiği kişi 15'e iniyor.

Gelde bunu sahillerde balik tutan, evde canim sikildi deyip disari cikan, ya da ben gencim yaslilar oluyor, bana birsey olmaz diyen kara cahillere anlat...

Yazik...
    https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52012336?at_custom1=%5Bpost+type%5D&at_custom4=50250240-6F51-11EA-93C2-1C0F3A982C1E&at_custom2=twitter&at_medium=custom7&at_custom3=BBC+Turkce&at_campaign=64

• Virüs sebebiyle su tüketimi artmıştır şimdi, insanlar bulaşmasın diye kimbilir kaç defa el yıkayıp duş alıyordur..
    Yazın su sıkıntısı çekmese bari..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ermenistan'da koronavirüs salgını nedeniyle ilk ölüm gerçekleşti.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 26 Mart 2020; 17:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Amerika pandeminin yeni merkezi olur.

Bu adam bir orman cocugu (Baskasini yazamiyorum malesef), sonucta kendisi olmeyecek ya, bakalim Amerika`nin basina neler gelecek bu itin ellerinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Virüs sebebiyle su tüketimi artmıştır şimdi, insanlar bulaşmasın diye kimbilir kaç defa el yıkayıp duş alıyordur..
    Yazın su sıkıntısı çekmese bari..
    8 yaşındaki veledi kanunen anne sıfatı taşıyan varlık öyle bir korkutmuş ki günde 50 defa ellerini yıkayıp 20 defa kullanmadığı halde sifonu çekiyor
    elleri yara içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Hep söylerim, bu ülkenin üniye değil meslek lisesi ve meslek yüksek okullarına ihtiyacı var.

Alıntıları Göster
    Meslek liseleri zaten var. Pek çok meslek lisesinin donanımı yine pek çok mühendislik fakültesinden daha fazladır.
    Ama insanlar benim çocuğum işçi olmasın diye meslek lisesine göndermez. Öğrenciler iyy meslek lisesi diye burun kıvırır. Sonra üniversiteyi bitirip işsiz kalırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fatih hoca virüsden dolayı vefat mı etti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Arkadaşlar fatih hoca virüsden dolayı vefat mı etti
    öyle bir söylenti çıkardılar
    eğer doğruysa süre olarak rekor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Amerika pandeminin yeni merkezi olur.

Maksimum 2 aya tüm liderler bu konuma gelecek adım gibi eminim. Kendilerini koruma yollarını bulacaklar ve giden gider kalan kalır kafasıyla takılacaklar. Çünkü düzenin bu derece sekteye uğramasını kabul etmeyecek hiç kimse insanlarda aşırı sıkıldıkları için ses çıkarmayabilirler gibi geliyor. Tabii sadece sıkıntı değil açlık vs.
  • https://twitter.com/DahiOglan/status/1243130723810398213

yalan mı gercek mı bılınmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 26 Mart 2020; 17:30:55 >
  • Sokaklarda ayilip bayilan veya komaya giren insalarimizin oldugu videolar icin link bilen var mi?

• Bir Türk vatandaşı olarak eğer Abd, Çin'i işgal ederse Abd ordusuna katılabilir miyim? Bu yüzsüz ahlaksız şerefsiz çinli koministleri öldürürken büyük bir haz duyarım.

• https://twitter.com/DahiOglan/status/1243124200610693123

Bu akp`nin hala halki tinlamadigini anlamayanlar var. hastalari olumleri sakliyor hukumet diyoruz adam "veten heini" "muhelif" yaziyor. yahu 1gr dusunce yetenegi var onu da fanatiklige harcama!

o virus seni ve aileni buldugunda ne yapcaksin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sosyalsit liberalism`in bitisi geliyor !!!

https://twitter.com/UnityNewsNet/status/1242408563022200833

Goruntudeki Belediye baskani AB bayragini toplamis, rus bayragi acmis ... almancilari zor gunler bekleyecek AB dagilirsa ... basa sag parti gelecektir cunku... AFD gelse de elllerinde ne var ne yok konsa ... bunlari kirsala sutlasalar ... artik Turk vatadaslari gibi ayda 2100 liraya calisip, sigaraya %40 vergi, 200 gr ekmege 2 lira verseler!

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Bu adam bir orman cocugu (Baskasini yazamiyorum malesef), sonucta kendisi olmeyecek ya, bakalim Amerika`nin basina neler gelecek bu itin ellerinde...

Alıntıları Göster
    Büyük ülke dediğin böyle olur. Herkes kendi işini yapacak. Kasaptan berberlik yapmasını istemiyor. Öyle bir sistem oturtmuşlar ki istediğini de sağa sola muhtaç olmadan üretiyor. Son yıllardaki en iyi Amerika başkanlarından birisi. Amerikayı adam yeniden Amerika yaptı. Ekonomi ve üretim konusunda çığır atlattı. Devletin işi vatandaşı düşünmek, onlar gerekeni yapar merak etme sen bizi düşün biz ne yapacağız? Adam ekonomi politikası sayesinde çıkıp herkese 1000 $ karşılıksız çek yazacak. 2.5 trilyon $ para dağıtacak. Bizde elektriğe zam yok diye sevinelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://twitter.com/ThierryJFT/status/1242202536355954690

Onceki gun istanbulda cezayirlilerin baslattigi olaylar. Turkiye Cumhuriyeti polisine saldiriyorlar. Ayrica kafir vs diye sovuyorlar bize ... iste bu zihnyietin kirsal hali de sevmediklerine, akil erdiremediklerine "ermeni" "rum" diye saydiriyor.
  • 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.