Şimdi Ara

corolla mı albeamı megane mı accentmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sordum arkadaşım.Tereddüt etmeden 1.2 albea'yı alabilir dedi.Hiç bir konuda kendisine sıkıntı yaşatmaz dedi Yani çok şey sordum özellikle öğrenmek istediğin bir şeyi varmı ?
  • İmkanın varsa 1.3 multijet olanlarından al ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71
    evet arkadaşlar

corolla glimi xeimi

albeamı

megane rxtmi rte mi

accent gls mi

hangi aracı tavsiye edersiniz 12.000 14.000 arası..

arkadasim corolla ve megane c sinifi araclar oldugundan bu markalari almak istersen dusuk modelli bir arac almis olacaksin.
    gli en full olanidir fakat epey eskimistir. keza megane rxt ve rxi en full olanlaridir fakat bi 4 cam otomatigi vardirki insani bezdirir.

albea ve accent ayni sinifin yani b sinifinin araclaridir. fakat soyle bir baktiginizda accent daha oturaklidir, daha donanimli ve konforludur.

accent gls demissiniz, elinizdeki butce ile cok rahat admire kasa alabilirsiniz. kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/cok_acil_satilik_fiyatini_dusurdum_diger_hyundai_fiatlarina_bakiWQQaXQQ10068841WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/sahibinden_72000_de_temiz_dizel2004_hyundaiWQQaXQQ9495872WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/sahibinden_2005_admire_1_3_klimaliWQQaXQQ10622339WQQpXQQdisplayitem

• bulabilirsen corolla al.
  • TOYOTA COROLLA = Japon (Türk malı)
     corolla mı albeamı megane mı accentmi
    FIAT ALBEA = İtalyan (Türk malı)
    RENAULT MEGANE = Fransız (Türk malı)
    HYUNDAI ACCENT = Kore (Türk malı)

Başka marka ve modellere olan ilginiz var mı yoksa özellikle bu dört marka ve modeli mi seçtiniz?

T.G.

• quote:

Orjinalden alıntı: Elbistan 46

Evet sordum arkadaşım.Tereddüt etmeden 1.2 albea'yı alabilir dedi.Hiç bir konuda kendisine sıkıntı yaşatmaz dedi Yani çok şey sordum özellikle öğrenmek istediğin bir şeyi varmı ?

öncelikler teşekkür ediyorum ve piyasa olarak ortalama hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanergode

/>
    TOYOTA COROLLA = Japon (Türk malı)
     corolla mı albeamı megane mı accentmi
    FIAT ALBEA = İtalyan (Türk malı)
    />
    RENAULT MEGANE = Fransız (Türk malı)
    />
    HYUNDAI ACCENT = Kore (Türk malı)

Başka marka ve modellere olan ilginiz var mı yoksa özellikle bu dört marka ve modeli mi seçtiniz?

T.G.

fiyatı bütçeme uygun olan beğendiğim arabalr bunlar olduğu için bunları seçtim..özellikle bi seçim söz konusu değildir..

• quote:

quote:

Evet sordum arkadaşım.Tereddüt etmeden 1.2 albea'yı alabilir dedi.Hiç bir konuda kendisine sıkıntı yaşatmaz dedi Yani çok şey sordum özellikle öğrenmek istediğin bir şeyi varmı ?

öncelikler teşekkür ediyorum ve piyasa olarak ortalama hakkında biraz bilgi verirsen sevinirim..

Modeline donanımına göre 13-15 civarında değişir dedi

• quote:

quote:

quote:

Modeline donanımına göre 13-15 civarında değişir dedi

eyvallah sağolasın...

• albea 3-4 sefer uzun yola gittim 1 hafta kadar şehir içi kulandım. akrabadada 13000km multijet motorlu var onuda baya kullandım. acıkcası cok yumusak araba frenleri direksiyonu süspansiyonu şahsen pek sarmadı beni kulanırken zevk vermiyo.rahatlık genişlik istiyosan güzel araba hatta 1,2 lpg li kulandım yakıt tüketimi ölçmedim ama cok iyiydi gitmiyodu ama filitreyi sökünce güzel ses veriyodu. corsa cdti var aynı motor sayılır ondan kat kat daha sportif kulanmak için can atuyorum. sahsi görüşüm albeayı listeden kaldır

• bütçeyi max. 18.000 e çıkardım yeni tavsiyeler verin arkadaşlar...opel astra vw golf passat bora vb..
  • Astra veya Bora +LPG güzel gider
  • bence nasıl bi araba aradığını iyi düşün. daha sağlam, daha büyük, daha hızlı, daha şık, daha masrafsız, daha sorunsuz, daha kolay satılan... bi önceliklerini belirle önce. ben de araba aldım bunlara karar vermeden üç ay geçti. sonra bir iki hafta içinde aldım. hatta ben de max 18000 c sınıfı sedan diye bi sayfa açmıştım burada. istersen bi bak. sonunda 2001 vectra aldım. bu süreçte en çok dikkatimi çeken arabalarsa 2003 1.4 corolla, 2001 toledo signo, 2002 focus ghia oldu. (hepsinede pazarlık dahi yapmıştım. kısmet değilmiş)
  • arkdaşım fanatiklik olarak görme de opel e son zamanlarda biraz dikkat etmenizi tavsiye edebilirim. yedek parça oalrak sıkıntılı bi araç sanki. her şey birbirine bağlı ve çok pahalı yanılıyomuyum bilmiyorum:)

18 e focus-bora seviyesinden düşmeyin bence. 2 araçta çok başarılı. bora focusa göre daha tok bir araç. 2 side iyidir.
  • * Megane
    * Corolla

- Hyundai'yi kafandan çıkar bence.
  • Bugünlerde forumun konu hortlatma günü falan mı ya.
  • Saydıkların arabaların hepsi beşra etmez.Belki Megane içlerinde iyi olabilir ama şunuda göz önüne al.Arabanın yapıldığı saçların mm sine bak derim.Mesela Accent hafif bi vurmayla hemen içeriye göçebiliyor.

Aklında bulunsun dostum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaRgO4030

Saydıkların arabaların hepsi beşra etmez.Belki Megane içlerinde iyi olabilir ama şunuda göz önüne al.Arabanın yapıldığı saçların mm sine bak derim.Mesela Accent hafif bi vurmayla hemen içeriye göçebiliyor.

Aklında bulunsun dostum..

Kamyon ya da tır mı alsın? Araba alıyo arkadaş. Sacı ince olacak biraz tabi.
  • Hangisi Corolla kadar dayanıklı olabilir ki ?
  • albea al bence
    çünkü megane ve corollanın baz donanım fiyatı albeanın full fiyatı hem albea gerek servis ağı gerekse servis ucuzluğu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.