Şimdi Ara

CORE LS KULLANAN ARKADAŞLAR (RESİMLİDİR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba CORE LS kullanan arkadaşlar, tema yapımcısı yahoonun türkiye hava durumlarının tamamını almadığı için farklı hava durumları cereyan ettikçe tanımsız hava durumları çıkmaktadır ve undefined yazmaktadır. bende farklı hava durumları görüldükçe undefined olan hava durumlarını temaya tanımlıyorum. maksadım türkiyede oluşan tüm hava durumlarını yahoo dan alıp temayı sıfır sorun haline getirmek. kalora arkadaşımızı yormayalım istedim.

linkteki rar içindeki
    ------------- translation.js dosyasını

ifile yada itools ile /var/mobile/Library/GroovyLock/CORE LS UniAW_3.3 /JavaScript/Main dizinine kopyaladığınızda hava durumunuz güncellenmiş olacaktır.

CORE LS yi istediğiniz repodan kurabilirsiniz. Ek'teki Text ile temanız hem türkçe hemde hava durumu modları bakımından yapımcıdan daha güncel olacaktır. önerim tabikide kalora.myrepospace.com/ dur

Farklı illerden SS'ler (Gsm kısmında yazan ''Yağmur'' Hava durumu değildir yanlış anlaşılmasın.)

CORE LS KULLANAN ARKADAŞLAR (RESİMLİDİR) CORE LS KULLANAN ARKADAŞLAR (RESİMLİDİR) CORE LS KULLANAN ARKADAŞLAR (RESİMLİDİR)

Edit: resimlerde hava durumu arkaplan transparandır. isterseniz hava durumuna göre yada gece gündüz durumuna göre olmadı kendi belirlediğiniz resimlere göre değişmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --caner-- -- 25 Şubat 2015; 17:38:21 >

• bir iki tane ss koysaydın iyi olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.