Şimdi Ara

Core Club (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şaka şaka ama çok sağlam gruptur doom'da dinlerim ben müthiştir forever doom metal

• Ağlamayın tamam oturmayamı geldik

• Is deaddddddddddddddd f4ck the romance isssssssssssss deadddddddddddddddd
  • melodini yirim
  • Bunuda paylaşır günü kapatır metalle kalın der ve giderim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masamune

Hayırdır niye şaplak attın yüzüne
  • Komşu yunanistandan bir grup sağlamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModernLifeTerror -- 5 Nisan 2013; 2:37:02 >

• Bu da vodkacılardan bir grup

Edit:Youtube'dan kaldırılmış niyeyse az şarkısı kalmış

• Varmı şunun gibisi bea Peter dostum nerelerdesin kendin çal kendin oyna oldu bu bana önerebileceğin böyle grup/şarkı varmı ben biraz böyle melodik ama mesela bir havası olmalı thy art is murder-reign of darkness daki gibi bir hava ve bundaki korku havası yani kuru gürültü olmamalı yani bam bam tırıt tırıt değil mesela yukarda paylaştığım inveracity-visions of coming apocalypse gibide olabilir umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModernLifeTerror -- 5 Nisan 2013; 2:47:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mayhemical

Varmı şunun gibisi bea Peter dostum nerelerdesin kendin çal kendin oyna oldu bu bana önerebileceğin böyle grup/şarkı varmı ben biraz böyle melodik ama mesela bir havası olmalı thy art is murder-reign of darkness daki gibi bir hava ve bundaki korku havası yani kuru gürültü olmamalı yani bam bam tırıt tırıt değil mesela yukarda paylaştığım inveracity-visions of coming apocalypse gibide olabilir umarım anlatabilmişimdir.

Dostum kusura bakma fazla giremiyorum bu aralar, ama girdiğimde konuyu takip ediyorum merak etme tek değilsin yani Bu arada deathcore dinlemeye başlayalı fazla olmadı o yüzden pek grup bilgim yok Şu parkway drive baya hoşuma gitti ayrıca

• quote:

Orijinalden alıntı: Peter Tägtgren

quote:

Orijinalden alıntı: Mayhemical

Varmı şunun gibisi bea Peter dostum nerelerdesin kendin çal kendin oyna oldu bu bana önerebileceğin böyle grup/şarkı varmı ben biraz böyle melodik ama mesela bir havası olmalı thy art is murder-reign of darkness daki gibi bir hava ve bundaki korku havası yani kuru gürültü olmamalı yani bam bam tırıt tırıt değil mesela yukarda paylaştığım inveracity-visions of coming apocalypse gibide olabilir umarım anlatabilmişimdir.

Dostum kusura bakma fazla giremiyorum bu aralar, ama girdiğimde konuyu takip ediyorum merak etme tek değilsin yani Bu arada deathcore dinlemeye başlayalı fazla olmadı o yüzden pek grup bilgim yok Şu parkway drive baya hoşuma gitti ayrıca

Parkway drive iyidir

Ben ne deyim şimdi bu parçanın üstüne

Edit:Ben deathcore'u demedim deathcore'da zaten belli gruplar var yani pek seçenek yok brutal death yada technical brutal death,grindcore,gore metal gibisinden dediydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModernLifeTerror -- 5 Nisan 2013; 18:00:08 >

• al sevdüceğini yat çimin üstüne daha ne diyeyim
  • güzel güzel
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.