Şimdi Ara

Core 2 duo ve 350 liralık bir ekran kartı ile fifa 17 veya 15 oynanır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende eski bir bilgisayar var, özellikleri core 2 duo, 4 gb ddr2 ram, 500 gb hafıza. Ben bu bilgisayara 300-350 liralık bir ekran kartı taksam 1366*700 çözünürlükte 30 fps de fifa 17(en azından fifa 15'i) yi kasmadan, takılmadan oynayabilir miyim? Gerçekten bilgisi olan, beni yanlış yönlendirmeyecek kişilerin yardımına ihtiyacım var çünkü ona göre ekran kartı alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fifa 15 i oynama imkanın olabilir de fifa 17 imkansız.
  • Hocam o makinaya yapılacak en ufak takviye boşa masraf olur. Sakın yeni ekran kartı almayın o sisteme, üzülürsünüz.

İşlemci çok eski ve zayıf olduğu için zaten iyi ekran kartı alamazsınız. İyi ekran kartını alsanız da işlemci darboğaz yapacağı için hiç kullanamazsınız. 4gb ram de sıkıntı yaşatır oyundaki yüklemelerde & oyundan çıkışta. Fifa 15-16-17 yi hiçbir şekilde akıcı oynayamazsınız o sistemde. Mümkün değil. Fifa 15 ve sonrası için 4 çekirdekli güçlü bir işlemci gerek. Giriş-orta düzey bir ekran kartı gerek. En az 8gb ram de olmazsa olmaz durumda artık güncel oyunlar için.

Hani bir düşük fpsde kasma takılma lag vs ile işkence çekmek var bir de düzgün akıcı oynamak var.
    Yeni kasa toplamanız ya da konsola geçmeniz (xbox - ps4) en iyi çözüm olacaktır sizin için.
  • Kardeş sağolasın, ben de iyi bir ekran kartı ile oyunları oynayabileceğimi sanıyordum. İyi bir kasa toplasam 3000 lirayı bulacak. Konsol alsam fps oyunlarını nasıl oynarım? Klavye takılmıyormuş çünkü. Bir de konsolda korsan oyun çalışmıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.

• Evet ben de acı gerçeği öğrenmiş bulunuyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.