Şimdi Ara

çöpten oyun yapmışlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• oq
  • katılıyorum
  • Çöp değil bence ya.
    Abi oyunda şu an bir ayrıcalık yok

Bu oyuna benzer olan wolfteam oyununda ,oyuna para yatırmadan hiçbirşeyken
    bu oyunda kendi kastığın parayla sadece birşeyler alabiliyorsun.
    grafiklerde bence gayet iyi eğlenceli bir oyun ama bir lol değil.
  • oyun süper mmmm
  • Dostum ben orda wolfteam ile phanı karşılaştırdım...

Son cümlemdede hiçbir oyunun (türü ne olursa olsun) benim için lol olmayacağımı söyledim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeWeRLi

Dostum ben orda wolfteam ile phanı karşılaştırdım...

Son cümlemdede hiçbir oyunun (türü ne olursa olsun) benim için lol olmayacağımı söyledim sadece

lol
  • oyun gayet güzel para ile oyunda fark atabilceğiniz hiç bir şey yok bundan dolayımı beğenmediniz acaba?
    para veren ve vermeyenin neredeyse eşit olduğu bir fps nadirdir böyle oyunlar ayrıca oynanabilirlik açısından da ben çok beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: IITuReKII

oyun gayet güzel para ile oyunda fark atabilceğiniz hiç bir şey yok bundan dolayımı beğenmediniz acaba?
    para veren ve vermeyenin neredeyse eşit olduğu bir fps nadirdir böyle oyunlar ayrıca oynanabilirlik açısından da ben çok beğendim

yakında bu oyunada para sistemi gelir. Ve oyun bozulur. indirimi bekleyip 12 tl ye cs go alın kafanız rahat olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

quote:

Orijinalden alıntı: IITuReKII

oyun gayet güzel para ile oyunda fark atabilceğiniz hiç bir şey yok bundan dolayımı beğenmediniz acaba?

yakında bu oyunada para sistemi gelir. Ve oyun bozulur. indirimi bekleyip 12 tl ye cs go alın kafanız rahat olsun :)

Suka bilyat. Kurwa kurwa. Ruj bi ruj bi. Speak engliş yu ten yiır old cant begs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çöp değil oynanışı piyasadaki çoğu oyundan iyi bence bir iki sorunu var ancak hala tam sürümü yayınlanmadı oyunun o yüzden gideri var oyunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explosia -- 4 Ekim 2016; 20:46:12 >
  • Çok temiz konustun
  • Fena Değil Bence Oyun
  • Evet  

• hynx kullanıcısına yanıt

:(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.