Şimdi Ara

CopierciN (eski adıyla piCopy) Cydia'da (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
4.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tesekkuler,ben telefonu yeni aldim 3g 2.2 ve henuz jailbreak yapmadim,acaba bu copiersin benim 3g 2.2 de calisirmi,ayrica installerdan indirilen programlarda boyle surumlere uygunluk gibi seyler oluyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: saydam330

tesekkuler,ben telefonu yeni aldim 3g 2.2 ve henuz jailbreak yapmadim,acaba bu copiersin benim 3g 2.2 de calisirmi,ayrica installerdan indirilen programlarda boyle surumlere uygunluk gibi seyler oluyor mu?

Sürümlere uygunluk gibi durumlar olabiliyor fakat genelde bu uygulamalarla ilgili olarak açıklama yapılıyor. CopierciN'le ilgili şöyle bir durum var, en kötü 2.1'de çalışıyor :) 2.1'de SMS programı otomatik açılmıyordu fakat 2.2 ile beraber bu engel yeniden kaldırılmış. Artık "Export as new SMS" dediğinizde SMS programı otomatik olarak açılıyor (bende açılıyor en azından :) )
  • quote:

Orjinalden alıntı: GomerciN

quote:

Orjinalden alıntı: saydam330

tesekkuler,ben telefonu yeni aldim 3g 2.2 ve henuz jailbreak yapmadim,acaba bu copiersin benim 3g 2.2 de calisirmi,ayrica installerdan indirilen programlarda boyle surumlere uygunluk gibi seyler oluyor mu?

Sürümlere uygunluk gibi durumlar olabiliyor fakat genelde bu uygulamalarla ilgili olarak açıklama yapılıyor. CopierciN'le ilgili şöyle bir durum var, en kötü 2.1'de çalışıyor :) 2.1'de SMS programı otomatik açılmıyordu fakat 2.2 ile beraber bu engel yeniden kaldırılmış. Artık "Export as new SMS" dediğinizde SMS programı otomatik olarak açılıyor (bende açılıyor en azından :) )

Export as new SMS dediğimizde SMS programı otomatik olarak bendede açılıyor sorun yok :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.