Şimdi Ara

COOLERMASTER MWE GOLD V2 650 WATT FULL MODULAR GARANTİLİ PSU SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 COOLERMASTER MWE GOLD V2 650 WATT FULL MODULAR GARANTİLİ PSU SATILDI

Güç kaynağı 27 . 12 . 2021 tarihinde alınmadır. Diğer önceki kullandığım elden çıkardığım amd sistem de ortlama 3 ay kadar kullanılmıştır.

Hiç bir sorunu yoktur cızırtı veya sesli çalışma gibi, ihtiyaç fazlası olduğu için satmaktayım. Ürünün 5 yıl global garantisi vardır. Ürün full kutu içeriği ile kutusu faturası ile teslim edilecektir.

İstanbul Ataşehir civarından elden veya önce havale sonra kargo şeklinde satış olabilir. Takas düşünmüyorum gerek de yok . Sitesinin linkinide bıraktım aşağıya...

Ürünü diğer versiyonu ile karıştırlmasın, moduler yapı da ve gold sertifikalı olan modeldir. Ürünün fiyatını uygun yazdım pazarlık teklif etmeyin lütfen.

COOLERMASTER MWE GOLD V2 650 WATT FULL MODULAR GARANTİLİ PSU SATILDIwww.coolermaster.com
    MWE Gold 650 Full Modular | Cooler Master
    https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/mwe-series/mwe-gold-650-full-modular

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 27 Aralık 2026 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Satış günceldir.

• Güç kaynağı forum dışına satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.