Şimdi Ara

Cooler Master Seidon 120 V Pompa Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu soğutucuyla ilgili bir problemim var bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. Soruna gelince ; pompa kafasına göre çalışıyor kafasına göre çalışmıyor ama pc'yi komple kapatırsam bazen pompa çalışmıyor , bağlantı soketini söküp başka bir slota takınca çalışıyor ve pc'yi hiç kapatmazsam günlerce sorunsuz çalışıyor. Sizce bunun sorunu nedir ? ek bir kablo alıp molexle güç kaynağına bağlasam sorun çözülür mü ? şimdiden teşekkürler.

• Aynı sorunu özellikle ağır yük altında overclock yaptığımda yaşıyorum.Pompa gittiği zaman bazen 2-3 gün çalışmıyor.
    Anakart üstünden farklı güç kaynaklarından elektrik aldım ama iyice soğuyup kendine gelmeden tekrar çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarimpower

Aynı sorunu özellikle ağır yük altında overclock yaptığımda yaşıyorum.Pompa gittiği zaman bazen 2-3 gün çalışmıyor.
    Anakart üstünden farklı güç kaynaklarından elektrik aldım ama iyice soğuyup kendine gelmeden tekrar çalışmıyor.

Hocam benim kinde öyle olmuyor pc'yi komple kapatirsam çalışmıyor , 3,4 kere aç kapa Yapinca yada soket degistirirsem çalışıyor çok garip bir sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncel

• Aynı sorunu bende yaşadım. Çalışmadığı zaman fan portundan çıkartıp tekrar takıyordum sorun olmuyordu ancak canım sıkıldığı için servise yolladım ve bana V2 yolladılar. Seidon serisin de asıl sorun radyatörün fan yuvalarının yalama olması asıl ona dikkat edin. Yoksa durmuyor yerinde.
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.