Şimdi Ara

Cooler Master Haf 932 Sound Sensetive Uv MoD / 09.11.2009 \ Ortam Mod DEVAM ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
5.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aynen anlatırmısın ız tam olarak nasıl yapılıyor bu bende yapmak istiyorm ve bir sorum olacak öle yapınca katota zarar vermiyormu?
  • Kısa zamanlı zarar vermez tabiki ama uzun süreli olarak zarar verebilir. Ünitenin içinde Işık için ON/OFF var birde sese duyarlılıgı acma dugmesi var mesela gündüz gündüz ışıklı olmasını ıstemessen kapatabilirsin. Yada sadece hep ışık istersen açarsın. Mod ve Ünite hakkında detaylı bilgi isteyen arakdaşlar pm atarlarsa sorularına cevap verebilirim her şekilde.
  • Arkadaşlar çok soru alıyorum bu ses duyarlılık ünitesi vs. hakkında özel mesajlarınıza geç cevap verebilirim bunun için iletişim olarak msn adresimi eklerseniz daha detaylı ve sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
  • Sarı fanlar çok güzel durmuş.Emeğine sağlık..
  • çok güzel görünüyo
  • Daha değişiklikler var çok daha güzel oldu fotoğrafları en kısa zamanda ekleyeceğim :)
  • hocam anakartın vidalarını UV le mi boyadın?anakrtın üstünde küçük noktalar halinde parlayan şeyler var Hoş durmuş
  • Evet uv boya ile boyalı vidalar :) teşekkürler.
    Yeni resimler eklendi kasanın içi siyaha boyandı ve asus fanımız siyah yapraklarımız da yeşile boyandı daha sonra kuzey köprüsü uçları da sırayla yeşil,turuncu,mavi,turuncu,yeşil olarak boyandı ve ramin ustu de bileşene zarar vermicek şekilde boyandı. Devam edecek :)

Kuzey köprüsü uçları sırayla yeşil,turuncu,mavi,turuncu,yeşil larak boyandı
     Cooler Master Haf 932 Sound Sensetive Uv MoD / 09.11.2009 \  Ortam Mod DEVAM ...

Arka hava çıkışları UV Turuncu Sprey boya ile boyandı.
     Cooler Master Haf 932 Sound Sensetive Uv MoD / 09.11.2009 \  Ortam Mod DEVAM ...

Asus dışı siyah yaprakları UV yeşile boyandı.

Dıştan bir görünüş.

• Üstad gerçekten çok emek vererek yapıyorsun ve karşlığını alıyosun Çok güzel gidiyor valla son hali nasıl olcak merakla bekliyorum

• kuzey köprüsü uçları çok güzel olmuş gerçekten emek harcıyosun iyi çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yousuff -- 1 Kasım 2009; 11:38:12 >
  • ------------------09.11.2009--------------------------------- DEVAM... içimizdeki mod aşkı bitmez :)

Yurt dışındaki UV ışıklar gelene kadar bu mod ruhum rahat durmadı. Sonradan planladığım ortam moduma başladım ve gün içinde bitirdim :)

Öncelikle projem birinci resimde bulunan kapalı kahve renginde kasanın üstündeki dolap aralığına iki adet mavi neon koymak ve bunları pc nin içindeki ses duyarlılık ünitesiyle birleştirip sese duyarlı hala getirmekti.

1. resimimiz iş bitiminden flashlı ve ışıklı çekimimiz.

2.resimimiz iş bitiminden flashsız ve gece çekimimiz.

3.resimimiz ışıkları yerleştirdiğimiz kısım.

4.resim iki ışığımızı yerleştirdiğimiz kısım ve hoşlanmadığım olay . Işıkların içinden ses duyarlılık kiti çıkması bosuna yer kapladı 1. ses duyarlılık kitine bağladım ki pc nin içindeki ışıklar ve ortamdaki ışıklar aynı anda yansın ve sönsün.

5.resim gecenin bi vakti matkapla dolabı delmem 2 metre uzattığım molex kablolarını o delikten geçirmem ve baya bi aksiyonu anlatan resim :)

[simage]http://img196.imageshack.us/img196/7536/resim022cf.jpg
    [/simage]
    Çok güzel video da çektim fakat onu daha sonra ekleyeceğim
    Yurt dışından gelen ışıklarımızla bu modu da inş bitiricez bence bitmez ama uzun bir süre karıştırmamayı düşünüyorum :)

• güzel bi çalışma olmuş ama kablolar biraz dağınık onları ortadan kaldırsan çok daha net bi görüntü olabilir aslında
  • Tam mod bitiminde hepsini güzelce toplucam yoksa topla sök topla sök uğraştırıyor. :) teşekkürler
  • @unarmedsoldier

Videodaki şarkının adını söyler misin, kim söylüyor?
  • Sese duyarlı uvleri nerden aldın?
  • Süper bi görünüm olmus eline sağlık tebrikler..
  • quote:

finansmen1

Dj baloon da şarkının adını tam bilmiyorum. Youtube da Coler master haf 932 uv sound sensetive yazarsan video yu görebilirsin altına yorum yapmışlardı şarkının adını.

quote:

raymanallstar

Uv ler sese duyarlı değil ses duyarlılık kitiyle sese duyarlı yaptım. An itibariyle 8 UV 2 Neon var hepsi sese duyarlı tek bir üniteye bağlı.

quote:

bywolker
    Teşekkürler daha bitmedi tam bitince çok daha güzel olucak. :)
  • Eline sağlık,güzel olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.