Şimdi Ara

Cooler Master Haf 912 Advanced Neler Yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizin kasalara özendim ben de hazır pleksili bi kasa aldım. Bu kasaya neler yapabilirim?

Not: Resimler bana ait değil.

• Zaten hoş bir kasa extraları sana kalmış ? Kasanın içini ışıklandırabilirsin ? Fanlar ledlimi ?

Yada kasanın modelinde araştırıp google'de el-Alem neler yapmış bir göz at şık kasa zaten :D
  • suspect58 kullanıcısına yanıt
    Sadece işlemci fanında zayıf bir led var sadece o. Araştırdım baya ekstrem şeyler yapmışlar ama benim onları yapmaya ne zamanım yeter ne param, o yüzden hem ekonomik hem de güzel görünümlü olmasını istiyorum

Bütçem ise 150 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baris341

Sadece işlemci fanında zayıf bir led var sadece o. Araştırdım baya ekstrem şeyler yapmışlar ama benim onları yapmaya ne zamanım yeter ne param, o yüzden hem ekonomik hem de güzel görünümlü olmasını istiyorum

Bütçem ise 150 tl.

Hmm tamam işte ışık en kolayı ;http://www.vatanbilgisayar.com/Ayd%C4%B1nlatma%20%C3%9Cr%C3%BCnleri/cooler-master-sfl-u12-ur-kirmizi-neon-lamba/productdetails.aspx?I_ID=35346

Linkteki neon Işık'ı alabilirsin. Yanlız boyutuna ve kasaya sıgacagına emin ol.

• Çok küçük bir ayrıntı olucak ama kasanın kırmızı tonunda vidalarını boyayabilirsin.Takacağın fanlardaki vidalarda hoş bir görünüm olacaktır böylece.
  • Herkese çok teşekkür ederim. Daha fazla önerisi olan?
  • Uyumlu Renkler ve stickerlar. İçerisinde hafifte olsa ışıklandırma. Canlı bir kaç Fan. Fanlarıda Fosforlu bir renge boyayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz000

Uyumlu Renkler ve stickerlar. İçerisinde hafifte olsa ışıklandırma. Canlı bir kaç Fan. Fanlarıda Fosforlu bir renge boyayabilirsin.

Teşekkürler. Sizce işlemci fanını kaldırmalı mıyım, yerine sıvı soğutma almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baris341

quote:

Orijinalden alıntı: xyz000

Uyumlu Renkler ve stickerlar. İçerisinde hafifte olsa ışıklandırma. Canlı bir kaç Fan. Fanlarıda Fosforlu bir renge boyayabilirsin.

Teşekkürler. Sizce işlemci fanını kaldırmalı mıyım, yerine sıvı soğutma almayı düşünüyorum.

Sıvı soğutma için deneyminiz yoksa hazır sıvı soğutma çözümlerine yönelin. Corsair H100 v.s. işinizi görebilir ancak araştırmalısınız. (Bazı modelerden fazla ses geldigi söyleniyor.) Ama size tavsiyem o fiyata değmez. Ben sağlam bir işlemci soğutucunu seçerdim. Akasa Venom,Cooler Master Hyper T4 gibi kasa içerisinde iyi konumlanmış fanlar ile iyi performans verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyz000 -- 1 Eylül 2013; 19:05:36 >

• xyz000 kullanıcısına yanıt
    Kasanın iç kısmı biraz küçük ve dar. Haliyle işlemci fanı da baya yer kaplıyor. Sıvı soğutmayı da bu yüzden tercih ettim.
  • xyz000 arkadşımıza katılıyorum deneyiminiz yoksa pek tercih etmem ha bide kasanın içine şerit led alabilirsin veya ses duyarlı led.
  • Toxasa T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, peki ses duyarlı ledi nerede bulabilirim? aklımdaki tüm websitelerine baktım sonuç yok.
  • burda detaylı bir şekilde anlatılmış
    http://forum.donanimhaber.com/m_49669428/tm.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.