Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Control Türkçe Yama Çalışması ÜCRETSİZ (Tahmini Çıkış Tarihi: 20 Ekim*)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
132
Cevap
31
Favori
87.989
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> Control Türkçe Yama Çalışması ÜCRETSİZ (Tahmini Çıkış Tarihi: 20 Ekim*)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    101 Mesaj
    Kolaylıklar diliyorum şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

çevirinizde başarılar dilerim, bunların dışında çok da tartışmaya gerek yok isteyen istediği yamayı çıkarır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Emmanuel Goldstein
    |
    |
    Yaptığınız bu ücretsiz çeviriye destek olanlar, transtale yama istiyoruz diyen, oyuna para vermeyip hep korsan oynayan, 15-20 tl yama ücreti ödememek için onlarca msj yazan, genel bir kitleye hitap ediyorsun, onun için sadece orijnal destekleme fikrin güzel ama malesef seni şu an destekleyen kitle düşündüğün kitle değil.
    |
    |

PS4 e yamayı çıkarıp orjinal oyunu nasıl destekleyecek ki? PS4 kırık olmadığı sürece yama ekleyemezsin dışardan. Tutarsızlık var yani.
    |
    |
    baaburcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    konuyu biraz okudum da tartışma çıkarmaya ne gerek var adamlar tek başlarına bişey yapmak istemişler ki yapabilirler.
    Daha önce bunun örneklerini çok gördük hatta kişiler değil direk gruplar aynı oyunları çevirdiler ve isteyen istediği yamayı indirip kurdu ücretli ücretsiz yama konusunda gelirsek adamlar çıkarsın ücretli yamalarını isteyen gidip satın alsın bu arkadaşlarda çıkarsın yamalarını isteyende burdan indirip alsın oynasın beğenmezlerse gidip satın alırlar .
    Ayrıca siz böyle millete sövüp aşaladınız sürece çeviri yapıcak adamda tek başına yada bir kaç kişi hiç bi işe girmez çünkü yapılan işe bir saygı yok yada paralı çeviri yapan gruplara katılır onlarda zaten ücretle satıyor.

Projede başarılar takip ediyor olucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mikrobiotiq -- 10 Eylül 2019; 11:57:8 >
    |
    |
    İsteyen istediğini yapmakta özgürdür. Ben zaten oyuna para vermişim birde üstelik yamaya para vermek zorunda değilim. Hele ki oyunların bu kadar pahalı olduğu bir zamanda. Kolaylıklar diliyorum yamayı çeviren arkadaşlara
    |
    |
Reklamlar
Masal
üniversite
google reklamları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.