Şimdi Ara

Control Ön Siparişe Açıldı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda Türkçe yok resmi Control facebook hesabından cevap geldi.

Control Ön Siparişe Açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 27 Mart 2019; 16:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Öyle bir şey yok. Senin dediğin windows store da play anyware olarak satılsaydı mümkündü. Yani pc ayrı xbox ayrı bu oyunda.

Alıntıları Göster
    Aynen haklısın hocam
    Ben her oyun play anywhere olarak geliyor sanıyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Aynen haklısın hocam
    Ben her oyun play anywhere olarak geliyor sanıyordum

Alıntıları Göster
    Yok belli başlı bazı oyunlar geliyor sadece. Xbox'ın fiyatını kim böyle yaptıysa bazı firmalara gönderip onlara nasıl yapılacağını da anlatsın. Gerçi alan oldukça böyle (Epic'de dahil) satmaları normal ben de olsam ben de satarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Mart 2019; 16:14:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Yok belli başlı bazı oyunlar geliyor sadece. Xbox'ın fiyatını kim böyle yaptıysa bazı firmalara gönderip onlara nasıl yapılacağını da anlatsın. Gerçi alan oldukça böyle (Epic'de dahil) satmaları normal ben de olsam ben de satarım.

Alıntıları Göster
    Micro da bu konuda çok masum sayılmaz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Micro da bu konuda çok masum sayılmaz hocam

Alıntıları Göster
    Evet özellikle Live Gold'un fiyatı Gamepass fiyat artışları da yaptı. Devlet bu tip fiyatlandırmalar da iyi denetleme yapması gerekiyor bence.
  • xbox da cok ucuz ve çok daha kaliteli diyen kişi biraz konsolunu takip etsin yararlı olur çünkü xboxda çıkışlarında oyunlar 470 oluyor direk değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 27 Mart 2019; 17:32:31 >
  • Ne saçma bi fiyatlandırma listesi bu her platformda fiyatı farklı ne kadar saçma sanki öbürü farklı bişey satıyo indirime girince yada steama gelirse ilerde bakıcaz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.