Şimdi Ara

Contra mobil platformlara geri döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konami'nin unutulmaz klasikleri arasında yer alan Contra yeniden mobil platformlara dönüyor. Contra Returns mobil oyunu ön kayıt sürecinin ardından tüm dünyada erişime açıldı. 

Contra Returns neler sunuyor?

Contra Returns aslında uzun süredir Çin ve Tayvan’da Garena Contra adıyla oynanıyordu ve biraz daha Asya PvP oyunlarındaki karakter tasarımlarından ilham alıyordu. Contra Returns bu anlamda asıl çizgiyi geri getirdi diyebiliriz. 

Ayrıca Bkz.MediaTek çıtayı yükseltiyor: 4nm süreci gündemde

Bill olarak başladığınız oyunda 200 civarında bölüm yer alıyor. Sağa veya sola akan bir oyun tarzı olsa da 3 boyutlu görseller ve kontrol ekranı animasyonları ile oldukça heyecanlı bir hale getirilmiş. 

İlerledikçe yeni kahramanları açarak listeye ekleyebiliyorsunuz. Bölüm sonlarında boss dövüşleri de mevcut. Güçlü silahların yanında robotları da kullanabildiğiniz oyunda arkadaşlarınızla veya karşı karşıya PvP turnuvalara katılabiliyorsunuz. Oyun içi satın alım yapmadan da kolay oynanabilen oyunda özellikle turnuva tarafında oyuncuları harcamaya teşvik edebilir. 

• Çok iyi be, oynarım ben özlemişim bir fosil olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 26 Temmuz 2021; 23:24:40 >
  • Olmuş olmuş oynadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir deneyelim bakalım eski tadı alabilecek miyiz.

Edit: Oyunu dün oynama şansım oldu. Mobil cihazlar için olduğundan mütevellit çok basit kaçmış. Bir de bölümlere başlamadan illa ki silahını upgrade edeceksin diyor yoksa oyuna başlatmıyor. Belki ben sonra upgrade edeceğim kardeşim ne bu dayatma? Bir daha açıp oynayacağımı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickola Tesla -- 28 Temmuz 2021; 13:7:16 >
  • Büyük umutla indirdim ancak beklediğimi bulamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.