Şimdi Ara

conax modül seçimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
10
Favori
37.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Darty gibi dünyaca ünlü bir firma problemli bir ürün satar mı acaba? Neotion Conax modül problemli olsaydı Darty mağazası bu ürünü satmazdı. Demeki üründen memnular ki sürekli bize sipariş veriyorlar ve ürünlerini mağazaların da ve online satış sitelerinde rahatlıkla satıyorlar.

Ben mi 2012 sonuna kadar (benim bildiğim kadarı ile) sahte Technisat modül sattım. Sahte ürün satanlar benden daha iyi bilir. Hatta mağazadan direk alanlara fiş veya fatura vermeden Conax modül satanlar (hatta sahte de dahil).

Yasal olmayan ürünleri kim satıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldasice73

Darty gibi dünyaca ünlü bir firma problemli bir ürün satar mı acaba? Neotion Conax modül problemli olsaydı Darty mağazası bu ürünü satmazdı. Demeki üründen memnular ki sürekli bize sipariş veriyorlar ve ürünlerini mağazaların da ve online satış sitelerinde rahatlıkla satıyorlar.

Ben mi 2012 sonuna kadar (benim bildiğim kadarı ile) sahte Technisat modül sattım. Sahte ürün satanlar benden daha iyi bilir. Hatta mağazadan direk alanlara fiş veya fatura vermeden Conax modül satanlar (hatta sahte de dahil).

Beyfendi size şimdi sıra sıra linkler verebilirim. Takılmışsınız dary de darty. O büyük media marketler bu işten anlamazlar elektronik ürünleri satarlar sadece doğru dürüst destek bile veremezler. Hepsiburada dan den ürün alıpta destek bulamayan bize gelen yüzlerce kişi biliyoruz. Darty satınalmada bir tanıdık o işi kolayca halleder. Ona bakarsanız conax simitcam modülü hala hepsiburada.com ve gold da satıyor geçen yıl bimex te sattı. Bu firmalar kurumsal firma değilmi. Bu laflar boştur. O marketlerin satın almasına ne veriseniz onu satarlar. Tanıdıklar bu işte rol oynar bu işleri biz çok iyi biliriz merak etmeyin. Mevzu bu değil. Biz 3 modülü de aynı anda satan tek firma olduğumuz için hepsinin geri dönüşümünü ve uyum oranını gözlemleyebildik. Tek kalem malı satıp en iyisi bu demek YANLIŞTIR. Reklam yapmayın yapacaksanızda parasını ödeyip yapın.

Çamur at izi kalsın stratejileriyle kendi sattığınız UYUM ORANI EN AZ modülü yücelteceğinizimi sanıyorsunuz. Teknik bilgi yi doğru vereceksiniz. Neden insanlar technisat ve conax simit modülü daha fazla tercih ediyorlar. Çünkü uyum oranı en yüksek modüllerdir. Alıcıları yıllardır fatura almaları konusunda uyaran TEK firmayız.
    Sahte technisat modüller konusundada o kadar iyi kopyalanmış ki bir süre bu modüllerin sahte olduğunu biz bile anlayamadık sonrasında müşterileri bilinçlendirici yazıları yazan resimli anlatan platform olduk. Sizin neyi sattığınız bizi ilgilendirmez. İster neotion modül satın ister gerçek ister kopya ne satarsanız satın ama in sanları yok 2 sn yede açıyor yok 3 saniyede açıyor masallarıyla kendi sattığınız modüllere yönlendirmeyin. Bu teknik olarak yanlıştır Test ettik size testlerde çok ilginç sonuçlarda açıklarız şaşırıp kalırsınız.

Satış yapacaksanız: Milleti doğru bilinçlendirin. Şu kötü bu kötü sadece benimki iyi olmaz. Tarafsız olun technisat ve conax ürünlerinin uyum oranının yüksek olduğunu biz gibi bilirsiniz. Değilse neden sizde conax simiti kopyalanmış sitenize koyasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDsatış -- 27 Nisan 2013; 1:15:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

Darty gibi dünyaca ünlü bir firma problemli bir ürün satar mı acaba? Neotion Conax modül problemli olsaydı Darty mağazası bu ürünü satmazdı. Demeki üründen memnular ki sürekli bize sipariş veriyorlar ve ürünlerini mağazaların da ve online satış sitelerinde rahatlıkla satıyorlar.

Beyfendi size şimdi sıra sıra linkler verebilirim. Takılmışsınız dary de darty. O büyük media marketler bu işten anlamazlar elektronik ürünleri satarlar sadece doğru dürüst destek bile veremezler. Hepsiburada dan den ürün alıpta destek bulamayan bize gelen yüzlerce kişi biliyoruz. Darty satınalmada bir tanıdık o işi kolayca halleder. Ona bakarsanız conax simitcam modülü hala hepsiburada.com ve gold da satıyor geçen yıl bimex te sattı. Bu firmalar kurumsal firma değilmi. Bu laflar boştur. O marketlerin satın almasına ne veriseniz onu satarlar. Tanıdıklar bu işte rol oynar bu işleri biz çok iyi biliriz merak etmeyin. Mevzu bu değil. Biz 3 modülü de aynı anda satan tek firma olduğumuz için hepsinin geri dönüşümünü ve uyum oranını gözlemleyebildik. Tek kalem malı satıp en iyisi bu demek YANLIŞTIR. Reklam yapmayın yapacaksanızda parasını ödeyip yapın.

Çamur at izi kalsın stratejileriyle kendi sattığınız UYUM ORANI EN AZ modülü yücelteceğinizimi sanıyorsunuz. Teknik bilgi yi doğru vereceksiniz. Neden insanlar technisat ve conax simit modülü daha fazla tercih ediyorlar. Çünkü uyum oranı en yüksek modüllerdir. Alıcıları yıllardır fatura almaları konusunda uyaran TEK firmayız.
    Sahte technisat modüller konusundada o kadar iyi kopyalanmış ki bir süre bu modüllerin sahte olduğunu biz bile anlayamadık sonrasında müşterileri bilinçlendirici yazıları yazan resimli anlatan platform olduk. Sizin neyi sattığınız bizi ilgilendirmez. İster neotion modül satın ister gerçek ister kopya ne satarsanız satın ama in sanları yok 2 sn yede açıyor yok 3 saniyede açıyor masallarıyla kendi sattığınız modüllere yönlendirmeyin. Bu teknik olarak yanlıştır Test ettik size testlerde çok ilginç sonuçlarda açıklarız şaşırıp kalırsınız.

Satış yapacaksanız: Milleti doğru bilinçlendirin. Şu kötü bu kötü sadece benimki iyi olmaz. Tarafsız olun technisat ve conax ürünlerinin uyum oranının yüksek olduğunu biz gibi bilirsiniz. Değilse neden sizde conax simiti kopyalanmış sitenize koyasınız.

Siz işleriniz hep tanıdıklarla çözüyorsunuz galiba. Biz işlerimizi böyle yapmıyoruz. Bizde kurumsal firmayız ve 12 yıllık bir LTD. firmasıyız. Biz işlerimizi düzgün ve kanunlara uygun yapmaktayız.

Darty ürünü satar ve müşteriler bizim firmadan sonuna kadar destek alır. Smit marka bizde sattık istersek yine satarız. Daha iyi bir ürün olan Neotion satmaya karar verdik. Orjinal Technisat satanlara bugüne kadar hiç bir çamur atılmamıştır. İlk siz çamur atmaya başladınız (Neotion markasına).

Sizin satmış olduğunuz Neotion markalar belkide orjinal değildi ve/veya ayıplı eski bir üretim dir. Siz ürünleri direkt olarak Neotion firmasından almamışsınızdır. Paralel ithalat başka bir firma üzerinden almışsınızdır. Bizim sattığımız ürünlerde herhangi bir problem yok. Ayrıca reklamlara bizde para harcıyoruz.

2012 kasım veya aralık ayında mağazanızdan fişsiz faturasız sahte Technisat Conax modül aldım ben. Bunu nasıl açıklayacaksınız? Fiş fatura gerek yok dedi bana satış yapan arkadaş. Üründe bir sıkıntı olursa biz buradayız dedi bana :) (kurumsal firma).

Ben testleri ürünleri satın alarak yaptım. Yeni yalan yok. Madem sizde test yapmışsınız, dürüstçe değerlerini yazın ve beni şaşırtın :)). Madem benim testlere güvenmiyorsunuz, Neotion ve Technisat modül testi yapan bir müşterimizin yorumu(tarafsız):

"NEOTİON CONAX MODÜL MPEG4 HD KABLO TV
    Televizyon sayısı artınca yeni bir modül ihtiyacı doğdu. Hız konusundaki iddiasını görünce, bir de bunu deneyelim dedim. Philips 42PFL6007K için ortalama 2.5 saniye kanal geçiş hızı, 2 sene önce aldığım Technisat için hız 4 sn. Bunu beklemiyordum. Harika.

gitronik cevabı:biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın. 30/01/2013"

"NEOTION CONAX MODÜL MPEG4 HD KABLO TV
    iki sene önce biberli orijinal TECHNISAT HD CONAX MODÜL almıştım NEOTION CONAX MODÜL\'ü ikinci televizyonum için aldım. NEOTION CONAX MODÜL kesinlikle daha hızlı. Teşekkürler.
    gitronik cevabı:Biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın. 22/11/2012"

Daha fazla yorum isterseniz ekleyebilirim.

Benim savaşım sahte Conax modül satanlarla. Siz eğer artık orijinal ürün satıyorsanız neden bu kadar zorunuza gidiyor. Uyum sorunu olsaydı 10.000 adet üzerinde ürün bize iade edilirdi. İade olmadığına göre siz Neotion conax modüle çamur atmaya devam ede bilirsiniz. Bizde sattığımız Neotion Conax modüllerin uyumun da hiç bir sorun olmadığını %100 eminiz. Sorun sizin sattığınız ürünlerde :)).

Not: Biz kimseyi yönlendirmiyoruz.Kim hangi ürünü isterse onu alır. Biz kimseye zorla Neotion Conax modül alın demeyiz ,zaten müşteriler hangi markaya ve firmaya güveniyorsa oradan alır. Herkes özgürdür bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldasice73 -- 27 Nisan 2013; 2:58:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

Siz işleriniz hep tanıdıklarla çözüyorsunuz galiba. Biz işlerimizi böyle yapmıyoruz. Bizde kurumsal firmayız ve 12 yıllık bir LTD. firmasıyız. Biz işlerimizi düzgün ve kanunlara uygun yapmaktayız.

Darty ürünü satar ve müşteriler bizim firmadan sonuna kadar destek alır. Smit marka bizde sattık istersek yine satarız. Daha iyi bir ürün olan Neotion satmaya karar verdik. Orjinal Technisat satanlara bugüne kadar hiç bir çamur atılmamıştır. İlk siz çamur atmaya başladınız (Neotion markasına).

Sizin satmış olduğunuz Neotion markalar belkide orjinal değildi ve/veya ayıplı eski bir üretim dir. Siz ürünleri direkt olarak Neotion firmasından almamışsınızdır. Paralel ithalat başka bir firma üzerinden almışsınızdır. Bizim sattığımız ürünlerde herhangi bir problem yok. Ayrıca reklamlara bizde para harcıyoruz.

2012 kasım veya aralık ayında mağazanızdan fişsiz faturasız sahte Technisat Conax modül aldım ben. Bunu nasıl açıklayacaksınız? Fiş fatura gerek yok dedi bana satış yapan arkadaş. Üründe bir sıkıntı olursa biz buradayız dedi bana :) (kurumsal firma).

Ben testleri ürünleri satın alarak yaptım. Yeni yalan yok. Madem sizde test yapmışsınız, dürüstçe değerlerini yazın ve beni şaşırtın :)). Madem benim testlere güvenmiyorsunuz, Neotion ve Technisat modül testi yapan bir müşterimizin yorumu(tarafsız):

"NEOTİON CONAX MODÜL MPEG4 HD KABLO TV
    Televizyon sayısı artınca yeni bir modül ihtiyacı doğdu. Hız konusundaki iddiasını görünce, bir de bunu deneyelim dedim. Philips 42PFL6007K için ortalama 2.5 saniye kanal geçiş hızı, 2 sene önce aldığım Technisat için hız 4 sn. Bunu beklemiyordum. Harika.

gitronik cevabı:biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın. 30/01/2013"

"NEOTION CONAX MODÜL MPEG4 HD KABLO TV
    iki sene önce biberli orijinal TECHNISAT HD CONAX MODÜL almıştım NEOTION CONAX MODÜL\'ü ikinci televizyonum için aldım. NEOTION CONAX MODÜL kesinlikle daha hızlı. Teşekkürler.
    gitronik cevabı:Biz teşekkür ederiz. İyi günlerde kullanın. 22/11/2012"

Daha fazla yorum isterseniz ekleyebilirim.

Benim savaşım sahte Conax modül satanlarla. Siz eğer artık orijinal ürün satıyorsanız neden bu kadar zorunuza gidiyor. Uyum sorunu olsaydı 10.000 adet üzerinde ürün bize iade edilirdi. İade olmadığına göre siz Neotion conax modüle çamur atmaya devam ede bilirsiniz. Bizde sattığımız Neotion Conax modüllerin uyumun da hiç bir sorun olmadığını %100 eminiz. Sorun sizin sattığınız ürünlerde :)).

Not: Biz kimseyi yönlendirmiyoruz.Kim hangi ürünü isterse onu alır. Biz kimseye zorla Neotion Conax modül alın demeyiz ,zaten müşteriler hangi markaya ve firmaya güveniyorsa oradan alır. Herkes özgürdür bu konuda.

Bakın anlamadığınız birşey var biz 3 markayıda uzun süre sattık. Sadece uyum sorunu nedeniyle NEOTİON MODÜLÜ satmasmaya karar verdik çünkü satılan her 100 modülden 40 tanesinde uyumsuzluk veya bazı kanallarda sıkıntı yapıyordu. Bu çamur atma değil teknik veri. tanımadığımız bir modül değilki neotion, O nedenle neotion satmıyoruz.Bu kadar basit. Sorun şurda hala dahi iyi olan neotion diyorsunuz. Simit veya technisattan daha iyi olduğu konusunda ısrar ettiniz bizde bu böyle değil dedik. yanlış verilerle daha hızlı dediniz biz değil dedik çünkü 3 modülde elimizde test ettik neotionun övüp diğerlerini yavaş gösterdiniz böylece neotiona yönlendiriyorsunuz böyle birşey yok dedik. bu kadar basit. Halbuki neotion tüm tv lere uyumsuz da demedik uyum oranı diğerlerine göre düşük dedik. Bu dediğim gibi çamur atma dedğil teknik bilgi.

Bakın yine yanlış yapıyorsunuz neotionun kopyası yok olmadı. Kopya modül sadece türksat ın tavsiyesinden dolayı ve aşırı satılmasından dolayı technisatta oldu. Neotion da ayıplı eski üretim diyorsunuz demekki eski üretimler uyumsuz siz diyorsunuz bakın. İster direk neotiondan alınan ister paralel ithalal ile toptancıdan alına her modül neotion çıkışlı bu birşey ifade etmez. 2 yolda resmi yoldu aynı modüldür. Ama yeni neotion modülü denemedik. O konu hakkında yorum yapmayız. 2012 nin sonunda neotionu belirttiğim sebeblerden dolayı satmamaya başladık sebebi budur.
    Beyfendi biz faturasız satış yapmayız müşteri ısrarla fatura almayacağım demişse sizin gibi istemem deyip koyup gitmişse yapacak birşey yok. Ama sizi de müşterimiz yapmışsak ne mutlu bize :).

Hız konusunda ise size şöyle yanıt vereyim. Bakın technisat modülde 1 yılda 6 kez yazılım güncellendi. Bu hız olayı çipset+yazılım uyumu ile alakalıdır. Bizim testlerimizde 1 sn fark yok hepsi aynı. Ama şu daha önemli değilmi. Neotion da uyumsuzluk aşırı fazla ise müşteri sürekli geri gelip conax simit yada technisat alıyorsa bu hem müşteriyi hem satıcıyı yoruyorsa bu modülde ısrar etmenin anlamı olurmu. Ama dediğimiz gibi bu iş yazılım işi neotion un 2012 de ki modülleri için bunu belirttiyoruz yazılımı yeniler daha uyumlu hale gelir bizde bakarız iyi çalışıyor sorunsuz hale geldi deriz yine satmaya devam ederiz ve soruzsuzdur diyede yazırız bu kadar basit.

Elbette herkes özgür o nedenle doğru bilgi vermek lazım keşke aynı anda 3 modeli binlerce satıp gelen geri dönüşleri ölçebilseydiniz.
    Neyse hala taş atıyorsunuz. Ha buradakilere şunu da belirtelimki insanlar bilinçlensin. Eskiden technisatın sahte modülü irdetodan çevirme (hd kanalları açmaz) modüllerdi en berbat olanlar. Şu anki sahte modüller de aslında % 90 ı simittir. Yani buradaki olay sahte modüllerde çalıştırıyor ama technisat daha pahalı olduğu için o şekilde satıp kar marjını yüksek tutmaya çalışıyorlar olay budur. Ama technisat ı tehcnisat diye conax simit i conax diye satmak en doğrusudur.

Saygılar.

• Siz Neotion Conax modül sorunlu diyorsunuz. Biz yalan söylüyoruz, Müşterilerimiz yalan söylüyor hata Türksat A.Ş. Teledünya bile yalan söylüyor. Bir tek siz doğru söylüyorsunuz. Biz gelen her ürünümüzde bir kaç adet Türksat A.Ş. Teledünya ya göndermekteyiz. Kullanıp test edilsin diye. Ve Türksat tarafından hiç bir olumsuz yanıt gelmedi. eğer Türksat A.Ş. Teledünya bu işi bilmiyor biz daha iyi biliyoruz diyorsanız size daha fazla bir şey diyemem.

Ben bunu demiştim:

"Sizin satmış olduğunuz Neotion markalar belkide orjinal değildi ve/veya ayıplı eski bir üretim dir. Siz ürünleri direkt olarak Neotion firmasından almamışsınızdır. Paralel ithalat başka bir firma üzerinden almışsınızdır."

Sizin aldığınız yer Avrupa da satılan problemi bir ürün olabilir. Biz ürün satmadan önce test ederiz ve sonra ürünlerimizi müşteriye satarız. Sizin gibi müşterileri deney faresi olarak kullanmayız. Alın deneyin, problem olursa değiştiririz.

Ben Karaköy ye sadece hangi firmalar hangi ürünü (Sahte Technisat) kaça sattığını öğrenmek için gittim. Ve sizin firmadan sahte Technisat Conax modül aldım. Garanti belgesi yok dedim ,garanti için fatura alabilir miyim dedim . Satış yapan arkadaş gerek yok ürün de bir sıkıntı olursa biz buradayız dedi. Ve Sahte Techinisatı faturasız 1 adet sizden almış oldum. Bana faturasız sahte Technisat sattığınız için gurur duyuyorsanız devam edin. Allah bilir kaç müşterinize sahte ürün sattınız. Sahte Technisat halen piyasada da satıldığını bilmekteyiz.

Bu çümleyi siz yazdınız , çamur atmak için:

ÇOK fazla neotion modül iadesi alıyoruz uyum sorunu çak fazladır ve fazlaca tv modeli seçiyor. çalışsa bile bazı tv lerde ses gelmeme veya bazı kanalları bulamam gibi sorunblarda cabası. o nedenle neotion satışını yapmama kararı aldık.

Conax modülün ne işe yaradığını bilmemekte siniz. Sadece Neotion markasına çamur atmak maksat. Conax modüller alıcı (receiver) değildir bunu bilin. "Bazı kanalların bulamaması gibi sorunlar cabası" demişsiniz buna çok güldüm. Kanal bulamama sorunu Modülden değil TV ve Sinyal ile alakalıdır. Şimdi teknik bilgileriniz biraz daha gelişmiştir inşallah.

DH haber de nerelere nezaman ve hangi amaçla yazı yazdığımı bir okuyun. Ben sizin gibi yeni girip sadece satış yapmak amacıyla yazmıyorum. DH de Teledünya başladığından beri arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Ben daha bugüne kadar DH de teknik destek verdiğiniz birini göremedim (Conax modül kullananlara). Birde DH üye olup gitronik Hologramlı Neotion Conax modülürün kullanan arkadaşlara sorun. Eğer onlarda yalan söylüyorlar ise (size göre). Size gerçekten artık bir şey diyemem.

• 1-) madem amacın buradan satış yapmak değil destek vermek neden imzanda sadeec gitronik hologramlı neotionlara destek verim yazıyoprsun. destek vereceksen tüm neotionlara vermen gerekmezmi. Bu tezin geçersiz.
    2-) Biz foruma sponsoruz siz değilsiniz bizim anlaşlarlar reklam hakkımız var sizin yok bilginiz olsun. Meydan boş değil insanları kendi ürünlerinize yönlendiremezsiniz.
    3-) Faturasız ürün satışımız yok orjimal dışıda ürün satmıyoruz ya çamur atıyorsun yada müşterilerin neotiondan menun kalmadı ne bulursan piyasan toplayıom technisatlarla değiştirdin başka bir açıklaması yok.
    4-) Technisat ın yeni modelinin şu an sahtesi yoktur. Bunu deatylı sitemizde anlattık. Gelip müşteriler online kontrol edebiliyorlar.
    5-)Aynı tv de bazı kanalları göstermemesi veya bazı kanalların ses de problemli olması olayını bizzat test ettik neotion u çıkarıp technisat takınca sorun gitti birebir gördük.
    6-) technisat satmadığınız halde technisata bu ilgi nereden geliyor onuda anlamış değilim ama şunu bilin türksata ve bayilerine binlerce technisat modül verildi. Türksat bilhassa technisat ı tavsiye ediyor bayilerine sorabilirsiniz.
    6-) Neotion sorunları gidermediği sürece neotion satmayız ama Siz neotion satın bizde orjinal technisat ve simit conax satalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDsatış -- 27 Nisan 2013; 10:44:28 >

• 1- Kanunen ithal hangi firma gerçekleştiriyor ise o firma garanti ve destek vermek sorundadır (kendi ithal ettiği ürünlere). Samsung , Iphone vs. gibi marka parallel yasal ithal edilen ürünlere markanın Türkiye Mümessilli destek ve garanti vermek sorunda değil vede vermiyorlar. Kusuruma bakmayın sizin sattığınız ürünlere destek vermek sorunda değiliz. İthal eden kim ise o sorumludur.
    Siz Neotion Conax modül satın (gitronik ithalatı olmayan) biz destek verelim.
    Size mantıklı geliyor ise biz Neotion Conax modül satalım veya sizin getirdiğiniz ürün olmayan siz destek verin. Siz bunu yapmıyor musunuz?

2-Biz kimseyi yönlendirmiyoruz .Biz sadece sahte ürünlerden uzak durmalarını ve garanti ve tam fatura ürün sata firmalardan almalarını tavsiye ediyoruz.

3-Kusuruma bakmayın siz sahte Technisat ürünler sattınız. Elimde size ait bir ürün var ayrıca sizden sahte ürün alan bir kaç müşterini bizi aradı.

4- Yeni modelin sahtesi yok .Biz sizin yeni model sahte olduğunu mu söyledik.

5- Siz önce teknik bilgileriniz geliştirin. Kanal göstermeme konusunda. Size bir ipucu vereyim: Modül olmadan ve abone kartı olmadan TV'ler tüm kanalları bulmaktadır (Sinyalde bir sorun yok ise)

6- Technisat firmasıyla direkt olarak 2009 dan beri görüşmekteyiz. Tükrsat bayileri ihaleyi kazanmış firmanın elemanları veya taşeron firma elemanlar. Türksat A.Ş. nin elemanları değil. Biz Türksat A.Ş. Ankara Merkezle direkt olarak irtibat dayız. Ayrıca Türsat bayileri de Neotion Coanx modül satmakta. Yukarıda "cgnday" nickli arkadaşın Türsat bayisin dediğini okuyabilirsiniz. Veya siz zahmet etmeyin ben buraya yazıyorum:

Turksat geldi ve conax ı taktı. Getirdiği kart Neotion. "Artık sadece bunları takıyoruz, en hızlı kanal geçişi bunda çünkü" dedi arkadaş.

Herhangi bir sorun olmadan izliyorum sd ve hd yayınları. Kanal geçişi de 2 sn civarında, fena değil yeterli.

7- Siz istediğiniz ürünü satabilirsiniz. Biz size hangi ürünü ve/veya ürünleri satacağımızı sormak zorunda değiliz. Herkes istediği yasal ürünü satmakta serbest.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldasice73 -- 27 Nisan 2013; 11:26:30 >

• Size son sözüm. Değerli vaktimi size harcayamam. istediğiniz kadar buraya yazabilirsiniz.

Mevlana sözü:

BİR LAFA BAKARIM LAF MI DİYE, BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM ADAM MI DİYE?

Saygılar,
  • quote:

1- Kanunen ithal hangi firma gerçekleştiriyor ise o firma garanti ve destek vermek sorundadır (kendi ithal ettiği ürünlere). Samsung , Iphone vs. gibi marka parallel yasal ithal edilen ürünlere markanın Türkiye Mümessilli destek ve garanti vermek sorunda değil vede vermiyorlar. Kusuruma bakmayın sizin sattığınız ürünlere destek vermek sorunda değiliz. İthal eden kim ise o sorumludur.
    Siz Neotion Conax modül satın (gitronik ithalatı olmayan) biz destek verelim.
    Size mantıklı geliyor ise biz Neotion Conax modül satalım veya sizin getirdiğiniz ürün olmayan siz destek verin. Siz bunu yapmıyor musunuz?

2-Biz kimseyi yönlendirmiyoruz .Biz sadece sahte ürünlerden uzak durmalarını ve garanti ve tam fatura ürün sata firmalardan almalarını tavsiye ediyoruz.

3-Kusuruma bakmayın siz sahte Technisat ürünler sattınız. Elimde size ait bir ürün var ayrıca sizden sahte ürün alan bir kaç müşterini bizi aradı.

4- Yeni modelin sahtesi yok .Biz sizin yeni model sahte olduğunu mu söyledik.

5- Siz önce teknik bilgileriniz geliştirin. Kanal göstermeme konusunda. Size bir ipucu vereyim: Modül olmadan ve abone kartı olmadan TV'ler tüm kanalları bulmaktadır (Sinyalde bir sorun yok ise)

6- Technisat firmasıyla direkt olarak 2009 dan beri görüşmekteyiz. Tükrsat bayileri ihaleyi kazanmış firmanın elemanları veya taşeron firma elemanlar. Türksat A.Ş. nin elemanları değil. Biz Türksat A.Ş. Ankara Merkezle direkt olarak irtibat dayız. Ayrıca Türsat bayileri de Neotion Coanx modül satmakta. Yukarıda "cgnday" nickli arkadaşın Türsat bayisin dediğini okuyabilirsiniz. Veya siz zahmet etmeyin ben buraya yazıyorum:

Turksat geldi ve conax ı taktı. Getirdiği kart Neotion. "Artık sadece bunları takıyoruz, en hızlı kanal geçişi bunda çünkü" dedi arkadaş.

Herhangi bir sorun olmadan izliyorum sd ve hd yayınları. Kanal geçişi de 2 sn civarında, fena değil yeterli.

7- Siz istediğiniz ürünü satabilirsiniz. Biz size hangi ürünü ve/veya ürünleri satacağımızı sormak zorunda değiliz. Herkes istediği yasal ürünü satmakta serbest.

1-Beyfendi zaten desteğe ihtiyacımız yok burada yani DH de destek için yazıyorum dediğiniz için yazdım. madem ticari olarak burada değilsiniz (zannetmiyoruz) destek, bilgilendirme için için buradasınız ozaman destek verin kendi ürünlerinize gyönlendirme yapmayın dedik. Elbette Ürün arıza değişiminde yasal ithalatçılar gereğini yapar. İthalatçı bir firma olarak bunlardan haberimiz var farklı konudan bahsettim ama yine lafı başka tarafa çektiniz.
    Biz bizim getirmediğimiz uydu alıcılarınada destek veriyoruz merak etmeyin. Evet biz bunu yapıyoruz. Çünkü bu konuda tecrübemiz var bilgi paylaştıkça çoğalır.
    2-) Bu görüşünüze katılıyor bizim imzamızdada açık açık yazıyor sizide davet ediyoruz
    3-) Böyle birşey yok en azından yakın zamanda yok geçmiştede mükemmel kopyacıların ürünlerini biz dahi tanıyamadığımızı belitmiştik.
    4-) Evet sahtesi olmadığına göre sattığımız ürünler orjinaldir.
    5-) Teknik konuyu dilerseniz gelip işyerimizde tartuışalım size gerek conax modül gerek diğer modül ve elektronik cihazlar hakkında detaylı sunum yapalım. İnanın çok ilginç bilgiler var.
    6-) Sizin örneklediğiniz bizden de heryerden conax modül alıp kendileri müşteriye satan taşeron firmalar. TÜRKSAT A.Ş. ye direk mal veren marka Technisat tır. Kendileride çinden yaptırıp getirdiler ama eline yüzüne bulaştırdılar problemler dizboyu mecburen yine technisata dönüş yapıldı. Ayrıca Türksatla irtibatlı olmak oraya mal vermek demek değildir.
    7-) Katılıyorum

Kişileri bunlarla boğmaya hakkımızın olmadığını düşünüyorum destek verecekseniz buyrun yazın ama DH sponsoru olmayanlarında burada reklam hakkı yoktur yasallığa önem veriyorsak. O nedenle bizim için son noktada şudur.

Son sözümüz konuyu uzatmayalım Tüm modüllerle çalışan Tv ler vardır çalışmayanlarda vardır. Biz neotion hiçbir tv de çalışmıyor technisat ise Tüm Tv lerde çalışıyor iddeasında da bulunmuyoruz. sadece oran verdik. Dileyen dilediği marka modülü alsın.

Yine Mevlana celaleddin Rumi derki

"YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDsatış -- 27 Nisan 2013; 12:50:37 >

• Burada her ikinizde ticari amaçla bulunuyorsunuz.

Olduğunuz gibi görünün. Bırakın sadece teknik destek veriyoruz söylemlerini. Tamam teknik destek var işin içinde ama, satış için veriliyor bu teknik destek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berikm

sebebi nedir bilmiyorum ama bbc hd de { technisat conax modül + lg42lk450 lcd kullanıyorum } alt yazı senkron sıkıntısı var. 10 hatta 20 sn ye yakın gecikmeler oluyor.

alt yazı dilini ne yaptınız? Türkçe seçin 32LEG5B ile gecikme yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

Burada her ikinizde ticari amaçla bulunuyorsunuz.

Olduğunuz gibi görünün. Bırakın sadece teknik destek veriyoruz söylemlerini. Tamam teknik destek var işin içinde ama, satış için veriliyor bu teknik destek...

Doğruya doğru. Hem ticari hem bilgilendirme için buradayız. Ancak ticari faaliyet için reklam veren olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

quote:

Orijinalden alıntı: berikm

sebebi nedir bilmiyorum ama bbc hd de { technisat conax modül + lg42lk450 lcd kullanıyorum } alt yazı senkron sıkıntısı var. 10 hatta 20 sn ye yakın gecikmeler oluyor.

alt yazı dilini ne yaptınız? Türkçe seçin 32LEG5B ile gecikme yok...

dün akşam kontrol ettim. düzelmiş. gecikme vs yok. teledünya ayarları değiştirdi demekki. :-)

yanılmıyorsam 2012 ekiminden beri süregelen bir sıkıntıydı bu. teledünya baya hızlı çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berikm -- 10 Mayıs 2013; 7:38:58 >

• Merhabalar bende ya smit yada technisat modül alacağım benim sormak istediğim konu; ben modülü aldıktan sonra turksata ne diyeceğim teledünyayı nasıl aktif ettireceğim yani modül ile seyretmek istediğimde teeldünya üyelik işlemleri prosedürü nasıl işliyor tam oalrak bilgi verebilecek arkadaş var mı teşekkür ediyorum şimdiden.
  • Realknight kullanıcısına yanıt
    teledunyaya abone olup kartını alıcaksın module takıp tvye takıcaksın bu
  • teşekkürler dostum bilgi için
  • Dark Teledünya Uyumlu SMIT Conax CI HD Modül

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-teledunya-uyumlu-smit-conax-ci-hd-modul-/productDetails.aspx?productId=evdarkconax&categoryId=155057

Neotion Conax Dual Descrambling Modül

http://www.hepsidvb.com/asp/product/4/Neotion-Conax-Dual-Descrambling-Modul

Conax Teledunya Technisat CONAX HD Modul

yada bundan mi alsam hoş en kalitelisi ve en zor bulunanı bu gibi duruyor ama fikrinizi almak istiyorum ..Özellikle kanal geçiş hızı (türksatta ) çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 29 Eylül 2013; 14:59:39 >

• hocam birkaç şeyi danışmak istiyorum
    1-next pandora +conax modül alsam teledünyaya abone olsam teledünyanın kendi verdiği receveirlarda her kanala kayıt izni vermiyormuş modüllülerde bu problem sona eriyormu yoksa modüldede her kanal kayıt edilemiyor mu
    2-next pandora tivibu kampanyası var tivibu mu teledünyamı sizce hangisi iyidir
    tivibu kayıt için izin veriyor mu bilgisi olan arkadaşlara teşekkürler
  • Panasonic STW60 55" plazma için hangi modülü önerirsiniz?
  • grinninglich G kullanıcısına yanıt

Neotion Conax Dual Descrambling Modül
    öneririm ben alıdığımda yoktu sonradan gördüm pahalıydı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 12 Şubat 2014; 1:56:21 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.