Şimdi Ara

Conax Modül - LG TV - Kablo TV HD Problemi Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
3.123
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> KabloTv >> Conax Modül - LG TV - Kablo TV HD Problemi Hk.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12 Mesaj
    Merhaba,

Bir sorunum var ancak ne yazık ki kimse yardımcı olamıyor. Kablo TV HD kutu kullanıyorum ve arıza yaptı. Televizyon ise LG 49UH770V.

hepsiburada'dan Conax Modül aldım HD KabloTv destekli ancak televizyona takmama rağmen kanal arama konusunda sorun yaşıyorum. Hiç bir kanalı bulamıyorum ve kaynakta yok. Firma yardımcı olmuyor kartta sorun yok diye. Kablo TV yardımcı olmuyor kart bizi bağlamaz diye ve arada kaldım. Bilen ve yardımcı olabilecek olan varsa çok mutlu olurum.

Benden size bir tavsiye. Böyle çözümü tam sunmayan firmalardan alışveriş yapmayın.

İyi pazarlar.

|
    |
    Kanal bulamadığına göre ülke ayarlarında ya da bağlantıda sorun var. Kanal aramadan önce ülkeyi Finlandiya yapınız. Otomatik arama 530 mhz 6900 256 qam şeklinde arama yapınız. Kablo bağlantısını anten girişine anten girişi ile takmanız gerekiyor. Bağlantı hatalı ise de kanal bulamayabilir. Eskiden analog yayınları aldığınız şekilde bağlantı yapmanız gerekiyor.

Sanırım Satellite girişine değili diğer girişe takacağım. Bunu yaparken dönüştüğücü filan mı lazım. Zannediyorum sorun bu. Zira kutudan gelen uç anten girişine oturmaz.
    |
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet diğer girişe takacaksınız. Bir tane fotoğraftaki girişten almanız gerekiyor. Elektrikçi de bulabilirsiniz. 1 en fazla 2 TL'dir.
    |
    |
    MacHook kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kanal bulması için modül gerekmiyor yayını açmak için abone kartı istiyor oda modüle takılıyor... nedense herkes Teledünya'yı uydu ile karıştırıyor DVB-C kablo tv... DVB-S değil... farklı dillerde konuşuyorlar...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    624 Mesaj
    arkadaslar sorunuza cevap yazmıslar ama bende ilave edeyim istedim
    size gelen teledünya kablosunu normal tv nizin arkasındaki analog tv grişine takıcaksınız serdar arkadasın resmini verdiği aparat ile
    tvnizden de hem dijital hemde analog aratın kanallarınızı
    elinizdeki teledünya kartınızıda almış olduğunuz conax modülle tvye takıp yaynlarınıza bakıcaksınız
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.