Şimdi Ara

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.358
Cevap
201
Favori
457.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aga Türk Telekom kullanırken sen direk comnete geçiş yapacaktın hiçbir ödeme olmayacaktı sen iptal edip geçmişsin hem portundan hem de aktivasyon ücreti ödemişsin.

Boş port varsa halledilir de sen yanlış yapmışsın firmayla alakalı değil.

Seni adsl portuna takmışlar vdsl geçirsinler durumu güzelce müşteri hizmetlerine anlat alt yapıyı kontrol edin de sonra adsl portuna bağladığını kanıtla onlara resmi at gerisi Türk telekom ekibinde.

Firmayı suçlu bulacak bir durum yok sonuçta aynı alt yapıdan hizmet veriyor sadece sunucuları farklı ve daha kaliteli.

Sonuç olarak Türk Telekom ekibi yanlış bağlantı yapmış

• ramazanjk55 R kullanıcısına yanıt

Adslden Vdsl'e Comnet geçiremiyor çünkü modemimi göremiyorlarmış. Türk Telekom yanlış bağlantı yapmış evet zaten az önce Telekomu BTK'ya şikayet ettim. Telekom ekibi gelip portu düzeltmezse daha yapacağım bir şey yok. Bu arada altyapım tekrardan 80mbs göstermeye başladı sitelerde ama hala 16mbs alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteler güncellenmiyor olabilir anlık olarak port boşalıp dolabilir veya çalışma olabilir.

Siz önce comnet desteğe güzelce bildirin daha sonra Türk Telekom tüm sosyal medya hesaplarına durumu anlatın acil olduğunu söyleyin

TTNet destek Telekom müşterisiyken Twitter'a yazınca ilgileniyordu , yardım edeceklerini sanmam ama denerim. Comnet arıza kaydı oluşturduk başka bir şey yapamayız diyor. Telekom ekibinin gelmesini beklemekten başka seçenek yok.

Bugün telekomdan aradılar, arayan eleman portun arızaya düşmüş olduğunu sistemden düzelttiğini söyledi, şu anda interneti sorunsuz kullanabiliyorum. Yaptığım testler sonucu şunu söyleyebilirim: Crossout oyununun avrupa serverında telekoma göre 10-15 ping kadar avantajı var.

Comnet'e geçmek isteyen olursa şunları söyleyeyim: ben sorun yaşadım ama sorun comnetten kaynaklanmıyordu, arıza kaydı oluşturdular ve 2 güne çözüldü ve yazışma yaptığım destek ekibi anlayışlıydı başından savmadılar. Hız olarak taahhüt ettikleri hızın aynısını veriyorlar. Ping olarak (ki benim için ping daha önemli) yurtiçi zaten telekom altyapısı ama yurtdışı çıkışları her ne yapıyorlarsa (data centerları var) speedtest, nperf ve oyunlarda 5-15 ping gibi daha düşük ve stabil çıkıyor. Taahhüdü olmaması da ayrı bir avantaj. Tek olumsuz yanı müşteri hizmetlerini ilk arayıp sadece 16mbs alıyorum dediğimde demek ki altyapın o kadar kaldırıyor diye çıkışmasıydı ama sonra hak verdiler COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] 

Sonuç olarak: Tavsiye ediyorum COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] 

• AMC A kullanıcısına yanıt

Ben 1Gbps hız da kullandım. Normal bir kullanıcı için 35Mbps ile 1Gbps arasında gözle görülür bir fark yok. Ama normal bir kullanıcı için fark yok. 7/24 indirme bindirme yapıyorsanız elbette fark olur.

• amiga500_pro kullanıcısına yanıt

Aga senin adına çok sevindim hayırlı olsun. :)

• 35 mbit fiber kullanıyorum, 3 gündür telefondan pcden kablosuz 38-39 mbit hız alıyorum sebebini bilmiyorum ama inşallah böyle devam eder, var mı başka başına gelen ?

anlık ;

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]

dün geceden ;

COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DexterFringe -- 16 Ocak 2021; 23:20:7 >

• DexterFringe D kullanıcısına yanıt

:d 100mbps tanımlanmıştır comnet fark etmediği sürece kullanırsınız. kablolu bağlanırsanız daha yüksek hızlar alabilirsiniz

• ciddi0 kullanıcısına yanıt

yok 100 mbit tanımlı değil keşke öyle olsa en az 95-98 arası alırdım hızı çok fazla hız kaybı yok çünkü, 2 mbit maksimum, kablolu da denedim 40 çıkıyor yine , müşteri hizmetleri abonelik başlangıcında telekomdan 35 mbit paket tanımlandığını söylemişti yani o ihtimal dışı, 50 tanımlansa bu seferde 48-49 çıkması lazım sanki 35 mbit 40 mbit olmuş gibi değişik ara bir hız olmuş 3 gündür böyle inşallah bozmazlar hemen paketi uzatacağım öncesinde 33,6 falan alıyordum insan psikolojik olarak iyi hissediyor valla 6 mbit 6 mbittir COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] 

Eyvallah hocam, dediğim gibi comneti kullanamasaydım çok üzülürdüm COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] 

• Comnet'i mi tavsiye edersiniz yoksa Gibirnet'i mi? (fiber)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avukat Bey -- 17 Ocak 2021; 20:46:16 >
  • Avukat Bey A kullanıcısına yanıt

Fiber hatlarda Türk.net öneririm modem kira ücreti falan yok 100 mbps 85 tl ye.

• Avukat Bey A kullanıcısına yanıt

fiber alt yapısında firmanın sunucularında sorun olmadığı sürece tüm firmalar sorunsuz net verebilir.

Vdsl alt yapısında comnetten memnunum türktelekoma göre daha düşük ping alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddi0 -- 17 Ocak 2021; 22:18:41 >
  • ciddi0 kullanıcısına yanıt

belgelerin gönderimi için anlaşmalı kargo firması varmı?

• sanırım yokmuş 1 ay içinde gönderin demişlerdi 1 ay dolmasına 4 gün kaldı arayıp sorucam bakalım

kendim gönderirsem şehir içi dosya gönderimi 13tl falan şehir dışı 20 tl karşılayacaklarını sanmıyorum

• @ciddi0 Merhaba bilgili birine benziyorsunuz ben şimdi dsmart net kullanıyorum sabit hat üzerinden alıyorum neti telefon hizmetini kapatıp geçiş işlemi olarakmı başvurmam lazım direk otomatik yalın mı olmuş olur + olarak taahhüt 31 rinde bitiyor bu ayın kaçı gibi başvurursam portumu kaybetmeden ve cayma bedeli ödemeden sorunsuz geçiş sağlamış olurum?

• kesin09 kullanıcısına yanıt

İlk internetinizin geçişini sağlandıktan sonra iptal edersiniz.

Yapacağınız adımlar şöyle olmalı

28 ocakta ön başvuru yapıp belgeleri 29 ocak yüklemiş olun.

2 gün içinde geçmiş olursunuz.

Geçis yaptıktan sonra telefon hattınızı da e devlet üzerinden kapatırsınız.

Son hafta cayma bedeli çıkmıyor geçiş işlemi yaparken net kesintisi yaşamazsınız

Bunu kendim tecrübe ettim turktelekom tarafından herhangi bi ceza çıkmadı bana

• Yurtdışı çıkışlarında ping artışı yaşayan var mı ?

• kesin09 kullanıcısına yanıt

Benim gibi internet aboneliğini feshedip geçme sakın COMNET - 100 MBPS 179 TL - 35 MBPS 159 TL - 15 ŞUBAT ZAM GELİYOR SON FİYATLAR [ ANA KONU ] 

1 hafta internetsiz kaldım , comnete geçince de Telekomun verdiği portta sorun oluştu. O yüzden direk geçiş yap hem internetin kesilmez hem portunu korursun.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.