Şimdi Ara

Combat Rogue Dps ve Raid Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk olarak oyuna başlayalı 2 ay felan oldu internet sitelerinden baya araştırma yaptım fakat ingilizcem yeterli olmadıgı için takıldıgım bazı noktalar var yani evet bilmiyorum birçok şeyi bana yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim

oyunu pve oynuyorum karakter buhttp://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Iwhitewalker/simple

1-Dps sorunum var kargath - burcher gibi boslarda bile healerin üstünde sonlandırıyorum sürekli rotasyonum ambush ile açık rs sonra ss ve sürekli snd yi acık tutmaya çalışıyorum ve 5 cp ile evis vuruyorum bazen 50 k vurdugu oluyor ama genelde 4-5 k oluyor bana nerde yanlış yaptıgımı adım adım yazarsanız ve neleri yapmam gerekenide

2-market dor death kullanıyorum bunun yerine anticipation mu kullanmam gerekiyor ve bu talenti de çok iyi anlamış değilim combo biriktigini okudum yani 5 combo biriktirebilirmiyim ve sonra 5 defa evis vurabilirmiyim

3- büyük boslar dısında bilhassa kalabalık addlerde iyi dps yapabiliyorum blade furry sayesinde .

4 - ayrıca hm hc giriyorum örnek vermek gerekirse kargath dan roll ile item aldım sonra burtcer kestik orda tem fate kullandım gold düştü ve kullanacağım item olmadıgından roll atmadım sorum şu bir gün sonra hm hc burtcher kestiğimde item alabilirmiyim roll atıp yoksa o bossdan 1 hafta item hakkım kalkmışmı olur.

Dps konusunu detaylı anlatırsanız sevinirim :)

• Bosslardan haftada 1 loot alabilirsin fakat istediğin kadar bonus roll kullanabilirsin.
  • şunu demek istiyorum verdiğim örnekteki gibi heroic olarak boss u kestim bana göre item olmadıgından roll atmadım ve item almadım yine heroic olarak kesersem birsonraki gün aynı bossdan item alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwhitewalker

şunu demek istiyorum verdiğim örnekteki gibi heroic olarak boss u kestim bana göre item olmadıgından roll atmadım ve item almadım yine heroic olarak kesersem birsonraki gün aynı bossdan item alabilirmiyim

bir bossun lootunu haftada bir kere görebilirsin. içinde sana yarayan bir şey düşüp düşmemesi bu durumu değiştirmez. aynı bossu aynı hafta içinde ikinci kez daha kestiğinde tamamen sana yarayan itemlerle dolu olsa bile loot alamazsın. birinci kestiğinde şansın tuttu tuttu, tutmadı haftaya.
  • Combat PvE de çok fazla kullanılmıyor, PvP için daha sık kullanılan bir spec. PvE için diğer ikisininden birisine geçmeni öneririm ama elindeki silahlarla olmaz.
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    yani uzun zamandır araştırıyorum pve için combat ın ideal olduğunu hep okudum aynı zamanda oyun içinde iyi dps yapan roguelerinde combat oldugunu yaptığım araştırmalarda gördüm belki ince bi nüans var ama onu çözemedim ya rotasyonda ya talentte ama eksik bişeler yaptıgım kesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

quote:

Orijinalden alıntı: iwhitewalker

şunu demek istiyorum verdiğim örnekteki gibi heroic olarak boss u kestim bana göre item olmadıgından roll atmadım ve item almadım yine heroic olarak kesersem birsonraki gün aynı bossdan item alabilirmiyim

bir bossun lootunu haftada bir kere görebilirsin. içinde sana yarayan bir şey düşüp düşmemesi bu durumu değiştirmez. aynı bossu aynı hafta içinde ikinci kez daha kestiğinde tamamen sana yarayan itemlerle dolu olsa bile loot alamazsın. birinci kestiğinde şansın tuttu tuttu, tutmadı haftaya.

teşekkür ederim bu sefer gayet açıklayıcı oldu haftada sadece 1 kez şansım var ilk kesişte item alamasam dahi bir hafta beklicem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

Combat PvE de çok fazla kullanılmıyor, PvP için daha sık kullanılan bir spec. PvE için diğer ikisininden birisine geçmeni öneririm ama elindeki silahlarla olmaz.

PvP için bir şey diyemem ama PvE'de combat rogue, tek target olmayan tüm fightlarda daha iyi.

Beastlord Darmac
    Blast Furnace
    Hans'gar and Franzok
    Flamebender Ka'graz
    Kromog
    Operator Thogar
    Iron Maidens

yani şu anki Blackrock Foundry contentinde Blackhand, Oregorger ve Gruul olmak üzere sadece 3 bossta subtlety oynanıyor. diğerleri combat.
  • combat rogue üstatlarından önerilerini, tasfiyelerini bekliyorum
  • neyi tasfiye ediyoruz, onu anlamadım?
  • Konunun giriş bölümünde belirttim dps sorunu yaşadığımı bi göz atarsan sevinirim ........loot konusunda sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu.
  • 2 tane dagger edin eline. sonra assasination talentine geç. çok basit ve takip edilmesi kolay bir rotasyonu var. dps seviyen bir miktar yükselecektir combata göre daha kolay olduğu için. bu süreçte energy kullanımını, combo point kullanımını nerede cloak of shadows nerede feint kullanacağını öğren. zamanla rogue karakterine hakim oldukça combat talentini de kullanabilir hale gelirsin. itemlarına baktım 2 dagger ile assas talentinde min 12k yapabilirsin. brf için söylüyorum

combat oynadığım bosslar;
    Beastlord Darmac
    Blast Furnace
    Iron Maidens
    Operator Thogar

assas oynadığım bosslar;
    Hans'gar and Franzok
    Flamebender Ka'graz
    Kromog
    Blackhand
    Oregorger
    Gruul

son olarak malee zordur rogue daha zordur. dps ile ilgili takıntın varsa mage, hunter oynamaya yönel. rogue dan zevk alıyorum ve böyle devam edeceğim diyorsan sabret, çalış işi bilen kişileri takip et. pov videoları izlemeye çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fangoso -- 27 Mart 2015; 22:30:54 >

• fangoso kullanıcısına yanıt
    aslında dps konusuna biraz geçici de olsa bir çözüm buldum flask vb atak hız arttıran saatlik food flask potion aldım brf de 20 k ya yakın dps yaptım hani dps takıntı değil ama raid den atılmamak için bir ihtiyac yoksa oyuna başlamadan sınıfları karakterleri specleri baya araştırdım bana uygun ve hoşuma gittiği için combat seçtim ama dediğin gibi 2 dagger bulup dönüşümlü olarak asas da denicem. ilgi alakan için yardımın için teşekkür ederim.
  • Sorun oldukca yaz cevaplamaya calisirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.