Şimdi Ara

ÇÖL FIRTINASI!: MGS: Phantom Pain| Fizban (Youtube Kanalı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çöl fırtınası ile gelen ölüm olduk!

Eğlenceli bir bölüm oldu. Mutlaka deneyin. Babayla duşu değil.. Oyunu..

Master Şef Sanji tayfaya katıldı ve efsanevi bir Mihawk vs Zoro gördük!

Açık dünya ve rus baskını!

Korsan avcısı Zoro ile Buggy'i patakladık!

Vücudumuzu saran o şarapnel parçalarını görünce kalp krizi geçirsekte, efsaneye güzel bir başlangıç oldu.

O küçük top adamları öldürmek nasıl keyifli bir bilseniz! Kesinlikle bu ücretsiz oyunu kaçırmayın.

One Piece: Pirate Warrior 3, çok güzel bir oyun olmuş. İyi seyirler!

Hazinem Nerede!!

Her ne kadar takım beni deli etse dahi güzel bir maçtı.

Sislerin çökmesiyle ortada kaldık..

Öncelikle 1000 olduk demek istiyorum! İkinci olarak, bu eğlenceli oyunu kaçırmayın

https://www.youtube.com/watch?v=Q5eCuzAEzlE

Sonunda nasıl sınıfa kayıt olunacağını öğrenmemle beraber ölüm büyücüsü olmam bir oldu.

İlgilenenler olursa diye söylüyorum. Bu süre boyunca bir şekilde desteklediğiniz için -veya desteklemediğiniz için- bir teşekkür olarak iki oyun hediye edeceğim. Umarım seversiniz

Hotline Miami 2: Wrong Number henüz piyasaya çıkmasına rağmen hemen listemizin başına oturdu ve oynanışa başladık. Maskeli katillerin o çıldırtan dünyasına hoş geldiniz! Unutmadan hatırlatalım bölüm cinsellik, şiddet ve argo içerebilir. İyi Seyirler

Total War: Attila Hun Seferleri serisinin ikinci videosu. Umarım beğenirsiniz. Her zaman olduğu gibi yorumları, görmek istediklerinizi belirtmeyi unutmayın. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler. Sıcak sıcak tüketin :) (1080p ve daha iyi bir ses kalitesiyle)

Herkese merhaba ben Fizban 23 yaşındayım. Yaklaşık üç gündür bir oyun kanalına sahip olanlar kervanına katılmış bulunuyorum bende. Dragon Age Inquisition ile başladım şimdiden üç bölüm yolladım. Her gün yaklaşık bir bölüm çıkartıyorum D.A.'dan.

Tabii ki daha bir sürü oyun oynayacağım sizden gelen dönüşlerle.

Bunun yanı sıra bugün bir Hearthstone dönüşü yaptım 30 dakika bile olmadı sanırım. Amacım 23'den 1'e doğru yola koyulmak. İlk maçlar fena değildi. Warlock Zoolock destesi ile yola çıktım desteme güveniyorum ama işte şans biraz bu işler :D

Yeniyim ve bir şeyler zamanla oturacaktır. Gördüğünüz eksikleri söylerseniz sevinirim. Amacım benimle birlikte oyun anılarımı paylaşacak kişiler bulmak. Bir göz atın haber verin belki sizde bu anıları paylaşmak istersiniz. Elbette beğenirseniz abone olup beğenmeyi de unutmayın :)

Kanal adresim:
    https://www.youtube.com/channel/fizban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 14 Eylül 2015; 15:14:20 >

• 23-1 arasında olan yolculuğun ikinci bölümü. Köpeğimin saldırısı altında da olsa tamamladım..

Abone olup beğenmeyi unutmayın :) Her şey master lig için!

Mage destesiyle devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:51:09 >
  • Bu sefer biraz farklı bir yoldan gidip genel olarak yeni başlayanların belli başlı sorunlarından bir tanesi üzerine eğildim. İşte hearthstone’da destenin nasıl hazırlanması gerektiği hakkında ipuçları ve bilgiler.
    Umarım yararlı bir video olmuştur. Herkese iyi seyirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:51:45 >
  • Çiçeği burnunda bir video. 23’ten 1’e doğru olan serinin üçüncü videosu.(Bu bölüm hunter destesiyle oynadım) İyi seyirler herkese :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:52:14 >
  • Wickland, harika bir fps olmuş. Benim gibi sakin bir oyuncuyu bile kendinden geçirmeyi bildi. Mutlaka alın oynayın hazır indirimde şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:52:47 >
  • Kısa kısa dördüncü bölümde biraz ilerledik. Bir daha ki sefere biraz daha uzun bir bölümle devam edeceğim. Herkese iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:53:00 >
  • Yeni başlayanların belli başlı sorunlarından bir tanesi üzerine eğildim. İşte Priest destesinin nasıl hazırlanması gerektiği hakkında ipuçları ve bilgiler :)

x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:53:16 >
  • Hearthstone rehberinin bu bölümünde Arena'da nasıl daha fazla kazanabileceğiniz üzerinde durdum. Biraz yorgunluk olsa dahi vermem gereken noktaları verdim. İyi seyirler :)

Not: Son bir iki gündür video yollayamıyordum. Çünkü bugün bu videoya başladığımda anca bitmişti üniversite ve öteki eve yolculuk serüvenim. Yorgunluğumun kusuruna bakmayın artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:32:25 >

• Herkese merhaba! Total War Türkiye desteği ile hazırladığım yeni Rome 2 - Sparta seferi serisinin ilk videosu. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler

Abone olarak bana destek olabilirsiniz:http://goo.gl/G7MbUX
    Kanal Adresim:http://goo.gl/TP5Y0X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:32:52 >

• Total War: Attila Hun Seferleri serisinin ikinci videosu. Umarım beğenirsiniz. Her zaman olduğu gibi yorumları, görmek istediklerinizi belirtmeyi unutmayın. Umarım beğenirsiniz, iyi seyirler. Sıcak sıcak tüketin :) (1080p ve daha iyi bir ses kalitesiyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:35:09 >
  • Total War: Attila Hun Seferi serisinin üçüncü bölümü. İyi seyirler.

Her gün bir bölüm yayınlayacağım. Kaçırmamak için abone olmayı unutmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:35:49 >
  • Total War: Attila Hun Seferleri dördüncü bölümü. Tanrının Kırbacı doğdu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:36:21 >
  • Zorda olsa toparlandık. İstilacılarla savaşımıza az kaldı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:36:30 >
  • medieval engineers oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:31:31 >
  • Vikingler: Mini Seri #1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:27:36 >
  • Hotline Miami 2: Wrong Number henüz piyasaya çıkmasına rağmen hemen listemizin başına oturdu ve oynanışa başladık. Maskeli katillerin o çıldırtan dünyasına hoş geldiniz! Unutmadan hatırlatalım bölüm cinsellik, şiddet ve argo içerebilir. İyi Seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 13:00:32 >
  • İlgilenenler olursa diye söylüyorum. Bu süre boyunca bir şekilde desteklediğiniz için -veya desteklemediğiniz için- bir teşekkür olarak üç oyun hediye edeceğim. Umarım seversiniz

https://www.youtube.com/watch?v=kY0wfzZ1lPI
  • 817 kişi olduk ve büyüyoruz, bir teşekkür olarak iki oyun hediye edeceğim. Umarım seversiniz (Watch Dogs ve Terraria)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:59:55 >
  • Öncelikle 1000 olduk demek istiyorum! İkinci olarak, bu eğlenceli oyunu kaçırmayın

Sonunda nasıl sınıfa kayıt olunacağını öğrenmemle beraber ölüm büyücüsü olmam bir oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FizbanL -- 21 Ağustos 2015; 12:59:27 >

• Sislerin çökmesiyle hayatta kalma savaşı başladı..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.