Şimdi Ara

Çok Zordayız Lütfen Bir Bakın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Passat ya da S60'dan başka seçeneğiniz yok.
    508-C5'in yarı otomatik vitesleri konforsuz.
    C sınıfı araçlara da bakmayın D sınıfı alabiliyorken.
  • 1.6 dizel S60'a iyi gider.
  • Lotus elise e bakabilirsiniz hocam, 1.6 motorunu getiren bir galeri biliyorum, inidirmli olarak tam da sizin belirtiğiiz fiyata geliyor.
  • cımbızımızı alalım:
    quote:

Orijinalden alıntı: egitim_shard

İkinci elde kaybedeceği değer oranı? : Zararı az olmalı (Yasaya göre 5 sene zorunlu kullanacağız)

Bu tanıma bazı kardeşlerimiz saf düşüp s60 3008 508 gibi araçları önermişler.
    Canım Türkiyem.
    Cevap konunun içerisinde gizli.
    Adam tartışmasız passat alacağım üstüne sosu kim dökmek ister diye soruyor size.
  • s60 pahalı ama 90.000 tl felan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

cımbızımızı alalım:
    quote:

İkinci elde kaybedeceği değer oranı? : Zararı az olmalı (Yasaya göre 5 sene zorunlu kullanacağız)

Bu tanıma bazı kardeşlerimiz saf düşüp s60 3008 508 gibi araçları önermişler.
    Canım Türkiyem.
    Cevap konunun içerisinde gizli.
    Adam tartışmasız passat alacağım üstüne sosu kim dökmek ister diye soruyor size.

Passat TDİ DSG alırsa çok değer kaybeder ilerde bide dsg garantisi biterse işte ayvayı yersin kimseye satamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Jong Un -- 14 Ocak 2013; 19:49:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamsClient

Passat TSİ alırsa çok değer kaybeder ilerde bide dsg garantisi biterse işte ayvayı yersin kimseye satamazsın

satar geri vitesçim satar.
    passat demek reşat altını demek.
    değer kaybı dedin mi iş biter zaten.
    Adam işi bitirmiş,bizden salata sosu istemeye konu açmış resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Passat TSİ alırsa çok değer kaybeder ilerde bide dsg garantisi biterse işte ayvayı yersin kimseye satamazsın

satar geri vitesçim satar.
    passat demek reşat altını demek.
    değer kaybı dedin mi iş biter zaten.
    Adam işi bitirmiş,bizden salata sosu istemeye konu açmış resmen.

Çok ezbere konuşuyorsun, reşat altını olanlar garantisi bitmemiş vosvoslar, garantisi biten vosvosların özellikle dsg li olanların 2. eli rezalet, hiç bir orta halli adam aklı yerindeyse dsg denilen saatli bomba olan araç almaz, bi bozuldumu en az 10 bin lira masraf bak en az.
  • quote:

bozulmasını yiyim yahu,senin galerici piyasasından haberin yok,üstüne vazife olmayan işlere bi bulaşma :)
  • quote:

Lotus elise e bakabilirsiniz hocam, 1.6 motorunu getiren bir galeri biliyorum, inidirmli olarak tam da sizin belirtiğiiz fiyata geliyor.

Tesla model s daha mantıksız, onu alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim yakın arkadaşım 3 hafta önce toyoto verso aldı indirimle beraber 37 bin tl ye
  • 1.4 TSİ 160 HP DSG VİTES PASSAT CC HİGHLİNE
  • Hocam dizelden vazgeçin mis gibi C serisi alın binin.

Yemişim passatı güzel araba ama dsg'siydi kavramasıydı ısınmasıydı uğraşılmaz.

Veya edc grand scenic alın.
  • S80.
  • Bildigim kadariyla bu araclar engelliden engelliye satiliyor bu yuzden saglam bir ikinci el sart. Volvodansa VW daha mantikli. Passat 1.6 TDİ DSG iyi bir tercih olur. DSG de şans işi biraz, motorlari yüklü ve buna ragmen hic sorun cikarmayan bir suru DSG var piyasada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgnakgnl -- 14 Ocak 2013; 22:06:19 >
  • quote:

s60 pahalı ama 90.000 tl felan ?

90 bin tl ötv indirimsiz yaklaşık 64-65 bin tl yapıyor sizin fiyat aralığınızda..

ama bende arkadaşlara katılıyorum passat almanız daha mantıklı şahsi fikrim..

buarada bende ötv indirimli araç bakıyorum çok fazla seçenek yok d sınıfında c sınıfına yönelebilirsiniz..yada benzinli araçlara bakabilirsiniz..

not: geldimi şatışı yapılıyormu hiç bir fikrim yok ama volvo v40 olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcia1905 -- 14 Ocak 2013; 22:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

quote:

s60 pahalı ama 90.000 tl felan ?

90 bin tl ötv indirimsiz yaklaşık 64-65 bin tl yapıyor sizin fiyat aralığınızda..

ama bende arkadaşlara katılıyorum passat almanız daha mantıklı şahsi fikrim..

buarada bende ötv indirimli araç bakıyorum çok fazla seçenek yok d sınıfında c sınıfına yönelebilirsiniz..yada benzinli araçlara bakabilirsiniz..

not: geldimi şatışı yapılıyormu hiç bir fikrim yok ama volvo v40 olabilir.

65. tl benim fiyat araligim degil aracin normal fiyati em fazla 80 olmali. volvo en az 90dan basliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dgnakgnl

Bildigim kadariyla bu araclar engelliden engelliye satiliyor bu yuzden saglam bir ikinci el sart. Volvodansa VW daha mantikli. Passat 1.6 TDİ DSG iyi bir tercih olur. DSG de şans işi biraz, motorlari yüklü ve buna ragmen hic sorun cikarmayan bir suru DSG var piyasada.

% 90engelli biri üzerine alınan araç 5 yıl satılamaz. 5 yıl sonra da istediği kişiye satar.

Engelliler genelde bagaji geniş kapı boşluğu geniş arabalar tercih eder. Mpv sınıftaki araçlar bu yüzden revactadir. Bir jetta yada passat arkasına tekerlekli sandalye yada başka malzemeleri koyup çıkarmak zor oluyor.

Yakınım ve babam engelli oradan biliyorum. Ama biz ÖTV indirimli araç alamiyoruz. Yüzde 80ler seviyesinde. .

Hiç de üzülüyorum. Keşke hiç sıkıntısı olmasa ama daha da pahalıya alsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 34Brs34

1.4 TSİ 160 HP DSG VİTES PASSAT CC HİGHLİNE

Bunu söylemek için gelmiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar.

quote:

Orijinalden alıntı: 34Brs34

1.4 TSİ 160 HP DSG VİTES PASSAT CC HİGHLİNE

Bunu söylemek için gelmiştim

fiyati ne kadar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.