Şimdi Ara

Çok Yalnızım Çok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçimi dökeceğim bir dost, elini tutacağım bir kız arkadaş bana sarılan her konuda yanımda olan bir ailem bile yok var ama sadece sözde diyebilirim. Dertler içimde büyüyor sıkıntılar bunaltıyor artık.Şu hayatta hep çevresini düşünen arkadaş çevresinde insanların bir dediğini bir etmeyen yüreğinde iyilikten başka birşey olmayan birini bile soğuttular bu hayattan. 2 işte çalışıyorum aldığım paranın %90 nı evin kredisini ödüyorum ve eve alışveriş yapıyorum. Hiç bir kötü alışkanlığım yok. Ben daha nasıl hayırlı evlat olayım?Günde 4 5 saat uyku uyuyorum. Bundan 4 5 yıl önce uzun süre konuştum kızla tek bir kere bile abuk subuk konular konuşmadım. Kendisi bu konuları açtı reddettim. Sonra beni aldattı gitti. Neden biliyormusunuz tüm bedenimi evleneceğim insana saklıyorum kafamda temiz kız olgusunu oluşturup 2 yüzlülük yapamam.Hayatta hayalimdeki hiç birşeye ulaşamadım. Hep cabaladım. İşyerimde bile yükselemedim. Önümü tıkadılar. Bilgisayar alanında fikirler ürettim. Denedim her şeyi olmadı. Başarıya sevgiye birilerine çok ihtiyacım var ama yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 4 Aralık 2019; 23:7:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 yıldır buralarda yoktum ben de. Üni bitince geri sarmaya başladım. İyiki varsın DH

• hemen odanın kapısını kitle. aç bilgisayardan güzel bir video. patlat birkaç tane. arkasından aç güzel bir şarkı biraz pampiş ye oo seksssii leeeydiiii aaa nana nanana falan tamamsın moruk. karı kızı boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 4 Aralık 2019; 23:19:23 >
  • Kızı napıcan travesti bul

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.
    şu konudaki yorumları baştan aşağa bir daha oku. biri konuya alakasız bir şey yazmış. diğeri tramessilere yönel yazmış. diğeri arkadaşı daha da bunaltacak bir şarkı paylaşmış. ben ise hayata tekrar temiz, renkli, ışıltılı gözlerle bakabilmesi için uğraştım. hayatın bir serüven olduğunu, iyisine de kötüsüne de sımsıkı sarınılmayı gösterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

şu konudaki yorumları baştan aşağa bir daha oku. biri konuya alakasız bir şey yazmış. diğeri tramessilere yönel yazmış. diğeri arkadaşı daha da bunaltacak bir şarkı paylaşmış. ben ise hayata tekrar temiz, renkli, ışıltılı gözlerle bakabilmesi için uğraştım. hayatın bir serüven olduğunu, iyisine de kötüsüne de sımsıkı sarınılmayı gösterdim.

Alıntıları Göster
    Aslında alakasız değildi. Ona yalnız olmadığını anlatmak istemiştim ..

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf5870

Aslında alakasız değildi. Ona yalnız olmadığını anlatmak istemiştim ..

Alıntıları Göster
    herkes yalnızdır moruk.
  • Ailene ev almak zorunda değilsin onlara para vermeyi bırak

Etrafına bak yaşı 30u gecen admalarin çoğu ailesi tarafindna sömürülmustur

• Bu gidişle kendi hayatin harici herşeyi yaşayacaksin ayni ben.Kendini degiştirmezsen çok uzuleceksin ukteler olacak hayatinda kedmndin aslinda tam olarak ne istiyorsun onu düşün kendi hayatini yaşa.Hayirli evlat olmayi eskiden marifet sanardim şimdi hicbirsey umrumda degil ama bu zamana kadar bu imajda yaşadigin icin devam ediyorum işte.Bu hayat düzgün insanlara göre değil heryer çakal dolu hatta çogunluk böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 5 Aralık 2019; 3:20:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.