Şimdi Ara

Çok yakında BJK kariyeri ile karşınızdayım. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
2.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hereiam

Valla pek para olduğunu söyleyemem ama fena değiliz. Gökhan Töre yi de aldık 7.5 milyon verip. Yönetim 16 milyon euro bütçe vermişti, ilk sene sonunda.

gökhan töreyi alman iyi olmuş,hakan çalhanoğlu oğuzhan ve kerim frei nasıl oynuyor?
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş, cidden post kasmak ne onu bile bilmiyorum. Görüntüyü nasıl yollayacağımı bilmiyorum, post dediğiniz bu imgur gibi sitelerden görüntü yollamak mı?
    Hakan ve Kerim çok iyi, Oğuzhan da fena değil, yani hepsi işe yarıyor. :)
  • quote:

Hakan ve Kerim çok iyi, Oğuzhan da fena değil, yani hepsi işe yarıyor. :)

inşallah şampiyon olursun hocam,ee başkana transferleri sorduğunda haftaya netleşir diyo mu?
  • quote:

Yok kardeş, cidden post kasmak ne onu bile bilmiyorum. Görüntüyü nasıl yollayacağımı bilmiyorum, post dediğiniz bu imgur gibi sitelerden görüntü yollamak mı?

hocam post yani mesaj sayının artması bilyorsun ki konu dışında mesela attığın mesajlar sayılmıyor bazı arkadaşlar paso diğer konularda görüntü kirliliği yaratıyor rütbe için ama gereksiz işte boşver sen post kasmaya çalışmıyorsun her halinden belli oluyor
    Yani... Post kassam ne karım olacak ki, bana ne rütbeden falan. :) Eyvallah beni anladığın için.

Bu arada az sonra yollayacağım. Bu senenin transferleri resmini. Fikret babayla aramız iyi ya, antrenman ve altyapı tesislerini geliştiriyor, gözlemcilerime hollanda dan almanya dan avusturya ve belçikadan Türk oyuncu arattırıyorum, umarım bulurlar.
  • quote:

Yani... Post kassam ne karım olacak ki, bana ne rütbeden falan. :) Eyvallah beni anladığın için.

Bu arada az sonra yollayacağım. Bu senenin transferleri resmini. Fikret babayla aramız iyi ya, antrenman ve altyapı tesislerini geliştiriyor, gözlemcilerime hollanda dan almanya dan avusturya ve belçikadan Türk oyuncu arattırıyorum, umarım bulurlar.

hadi kolay gelsin,gomis'i bedavaya alman çok çok iyi olmuş,bu arada fener ya da gs yıldız transferi yapıyor mu?
  • Hocam [simage] şeklinde yaparsan daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gomis i bedavaya almam iyi olduda, ligde 3 hafta geçti, birşey yapamadı ya, inşallah takıma alışır, yoksa göndermek zorunda kalacağım.
    Şu ana kadar fener ya da gs pek transfer yapmadı diyebilirim, bırak yıldızı :)
  • Adamın hevesini kırmayın olm

Çok güzel başlamışsın kardeşim taktiğinin de resmini paylaşırsan tavsiyelerimiz de olur.
  • quote:

Gomis i bedavaya almam iyi olduda, ligde 3 hafta geçti, birşey yapamadı ya, inşallah takıma alışır, yoksa göndermek zorunda kalacağım.
    Şu ana kadar fener ya da gs pek transfer yapmadı diyebilirim, bırak yıldızı :)

hocam gomis i çift forvette oynatmayı dene uyum sorunu da yaşıyor olabilir
  • Aynen kardeş, amacımız gruptan çıkmak, baya zor olacak ama... :)
  • Transfer yazındaki transferler . . .http://imgur.com/u08WWM7
    Tek forvet oynuyorum, çift forvete geçmek istedim fakat nasıl ayarlayacağımı bilemiyorum orta sahayı falan, o yüzden sıkıntı var.
  • quote:

Tek forvet oynuyorum, çift forvete geçmek istedim fakat nasıl ayarlayacağımı bilemiyorum orta sahayı falan, o yüzden sıkıntı var.

hocam belki çift forvet ile gomis den çok daha iyi yararlanacaksın belli olmaz,türkiye kupası maçında falan dene orta sahayı bi ön libero bi tane de çift yönlü adam yok güzzel olur
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın. Buyur taktiğim. http://imgur.com/cucKeSV
    Önerin için teşekkürler, deneyeceğim umarım işe yarar. Türkiye kupası maçları gelsinde. :)
  • quote:

Önerin için teşekkürler, deneyeceğim umarım işe yarar. Türkiye kupası maçları gelsinde. :)

inşallah işine yarar :)

İyi forumlar,iyi oyunlar
  • quote:

Eyvallah sağolasın. Buyur taktiğim. http://imgur.com/cucKeSV

Gomisi 3-5 e sat.Rescaldani'yi oynat.Gaston Ramirez'i Hakan'ın yerine oynat çok daha iyidir.Rolünü gizli forvette yapabilirsin.Olcay'ın performansı düşük kalmış Töre'yi dene Tunay Torun'u kadroya katmaya çalış.Mehmet Ekici yerine oranın adamı Jem Karacan Emre Can.

Birde senden ricam bulabilirsen Lucas Romero'nun profili.

İbrahim Toraman yerine ya üst düzey yada gelecek vaad eden bir stoper düşün.

Türk olarak Ömer Toprak Semih Kaya Koray Günter

Yabancı Balanta, Doria,Zouma

Eyvallah kardeş, sağolasın :) İyi günler.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.